Adonit stylus Dash 3, Black

Adonit stylus Dash 3, Black

Adonit Dash 3 je skvělý pomocník na celý den, pouhých 45min do plného nabití vydrží 12-14hodin provozu. Není třeba jej párovat, stačí jen kliknout a můžete pracovat. Hlíníkové tělo se skvěle drží a s 1,9mm tenkým hrotem vytváříte tahy jako na papíře.
Kód: APOSADDASH006 EAN: 847663022440 Part No.: ADJD3B
1 399 Kč
1 156 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEM

Adonit Dash 3

Stylus pro pohodlné psaní.


Usnadněte si práci na vašem zařízení pomocí stylusu Adonit Dash 3. Pomocí něj si můžeme vytvářet nejenom důležité poznámky, texty do školy nebo pracovní grafy, ale i načrtnout nové návrhy a kreslit různé obrázky.

Připojení stylusu Adonit je velmi snadné, kdy se jen stačí spárovat s daným zařízením, a poté zacvaknout horní tlačítko. Po prvním spárování se poté stylus připojuje automaticky, tím pádem výsledné připojení zabere pouze pár sekund.

Stylus Adonit Dash je vyrobený z kvalitně zpracovaného hliníku a je kompatibilní se všemi zařízeními s operačním systémem iOS a Android. Na boční straně pak naleznete kompaktní pochromovaný klip, který usnadňuje přenášení a zvyšuje celkovou praktičnost.

Vývojáři značky Adonit na celkovém zpracování stylusu Dash 3 opravdu nešetřili, což je vidět při jeho aktivním používání. Nový hrot oproti předchozímu modelu disponuje ještě větší přesnosti, díky čemuž vám bude připadat, jako byste v ruce drželi normální propisku. Po nabití stylusu Adonit pomocí USB vás příjemně překvapí jeho prodloužená výdrž až 14 hodin, která vám umožňuje pracovat celý den. Vybitou baterii pak oznamuje LED indikátor na boční straně stylusu.