Adonit stylus Mini 4 - Dark Grey

Adonit stylus Mini 4 - Dark Grey

Adonit Mini 4 je navržen tak, aby se stal vaší součástí na cestách. Jeho miniaturní velikost, skvělé hliníkové zpracování a možnost jej složit tak aby jste uchránili dotykovou plošku. Stylus funguje na všech typech displejů a není třeba jej nabíjet.
Kód: APOSADMIN4001 EAN: 847663022822 Part No.: ADM4DG
725 Kč
599 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEM

Adonit Mini 4

Kompaktní stylus.


Stylus Adonit Mini 4 je velice přesný stylus, který se hodí jak pro použití k tabletu nebo k telefonu. Díky tomuto stylusu se vám bude lépe pracovat jak při prohlížení internetu, tak při práci v grafických aplikacích. Je také vhodný pro kreslení nebo úpravu fotek. Oproti klasickým stylusům má tento tenký hrot pro přesné zachycení každého pohybu na displeji.

Rukojeť dotykového pera je z pevné oceli a hrot je z měkkého materiálu, nemusíte se tedy bát možného poškrábání displeje při jeho používání. Ve stylusu jsou silné neodymové magnety, díky kterým stylus můžete pohodlně připevnit k tabletu či smartphonu. K dispozici máte také pevný klip pro pohodlné přenášení.

Tato novější verze stylusu Adonit Mini má dokonalý vzhled a je velmi kvalitně zpracovaný. Disponuje vylepšenou ploškou na hrotu stylusu vyrobenou z průhledného plastu. Stylus je kompatibilní se všemi dotykovými zařízeními s kapacitní dotykovou vrstvou.