Porovnání
Splátky bez navýšení Sleva 10% s kódem DNYISETOS Poslední kusy
Kód: APSLAPAIPOP01
Produktové číslo: MWP22ZM/A

AirPods Pro 2019

Nové AirPody Pro mají aktivní potlačování hluku, režim propustnosti a vyměnitelné koncovky pro celodenní pohodlí. Stejně jako AirPody se k iPhonu a Apple Watch připojí úplně kouzelně a hned po vytažení z pouzdra.

Detailní popis
Cena po slevě: 5 211 Kč
Slevový kód
DNYISETOS
Sleva je platná do 22.5.2022.


AirPods Pro

Nyní ještě kouzelnější.

AirPody Pro mají aktivní potlačování hluku, když se chceš ponořit do poslechu, režim propustnosti, když potřebuješ vnímat okolí, a vyměnitelné koncovky pro celodenní pohodlí. Stejně jako AirPody se k iPhonu a Apple Watch připojí úplně kouzelně. A jsou připravené k použití hned po vytažení z pouzdra.


Padnete si do ucha.

Vyladili jsme detaily, které přispívají k pohodlí, a vytvořili novou třídu sluchátek do uší. S vyměnitelnými špunty, které výjimečně dobře těsní a podporují aktivní potlačování hluku. Budeš vnímat jenom muziku a na sluchátka úplně zapomeneš.

Vyber si ze tří velikostí nasazovacích špuntů z měkkého, pružného silikonu. Vnitřně kónicky tvarované koncovky se přizpůsobují tvaru ucha a výborně AirPody Pro drží. A díky průduchům na vyrovnávání tlaku nebudeš o sluchátkách ani vědět.

Zvuk, který dělá ticho.

AirPods Pro jsou jediná špuntová sluchátka s aktivním potlačováním hluku, která se nestále přizpůsobují geometrii ucha a usazení koncovek. Účinně blokují okolní svět, takže vnímáš jen to, co posloucháš.

Potřebuješ vědět, co se děje kolem? Podržením tlakového snímače na stopce přepneš z aktivního potlačování hluku do režimu propustnosti, ve kterém okolní zvuk proniká dovnitř. Takže třeba lidi, se kterými mluvíš, uslyšíš úplně přirozeně.Měj uši na stopkách.

Adaptivní ekvalizace automaticky dolaďuje vyznění muziky podle tvaru ucha, aby byl poslechový zážitek kvalitní a konzistentní.

Speciálně zkonstruovaný reproduktor s vysoce pohyblivou membránou a nízkým zkreslením zaručuje přesvědčivé podání basů. Mikrofon namířený dovnitř snímá zvuk, jak ho slyšíš. Podle toho pak AirPody Pro dolaďují jeho střední a nízké frekvence.

Čip, který udává tón.

Technicky našlapané a přitom kompaktní AirPody Pro jsou postavené na řešení System in Package (SiP) s čipem H1, který všechno diriguje. Deset audio jader čipu Apple H1 zpracovává zvuk s neskutečně nízkou latencí, která je předpokladem potlačování hluku v reálném čase. Zapouzdřená soustava integrovaných obvodů je uspořádaná tak, aby celek odpovídal tvaru lidského ucha a sluchátka pohodlně a stabilně seděla.

Tlakový snímač ke snadnému ovládání přehrávané hudby, obsluze hovorů a přepínání mezi aktivním potlačováním hluku a režimem propustnosti.

AirPody Pro počítají s tím, jaké máš na sebe nároky. Proto odolají potu a vodě. A jejich mikrofony chráněné hustým pletivem čistě snímají hovory i ve větru.Nabíjej bez drátu. Používej bez oddechu.

Bezdrátové nabíjecí pouzdro ti udrží AirPody Pro v chodu víc než 24 hodin. A je kompatibilní s Qi nabíječkami.

Výdrž baterií je víc než 24 hodin při opakovaném dobíjení v pouzdru. Až 4,5 hodiny poslechu na jedno nabití a zhruba 1 hodina poslechu po 5 minutách dobíjení.

V jednoduchosti je kouzlo.

AirPody Pro se stejně jako AirPody připojují k iPhonu a Apple Watch úplně kouzelně.

Muziku, podcast nebo jiné audio pomocí Sdílení zvuku snadno pošleš do dvou párů AirPodů současně.Obecné

Pro děti Ne
Mikrofon Integrovaný
Typ sluchátek Do uší - špunty
Barevné provedení Bílá
Herní sluchátka Ne
Hi-fi Ne
K počítači Ano
K televizi Ano
Sportovní Ne
Hmotnost (g) 5,4
Konstrukce Uzavřená
True wireless Ano

Vlastnosti

Ovládání hlasitosti Ano
Potlačení hluku z okolí Ano
Odolné proti vodě Ano
Stupeň krytí IPX4
Vyměnitelné špunty Ano
Pouzdro v balení Ano
Skládací konstrukce Ne
Vyměnitelné náušníky Ne

Připojení

Typ připojení Bezdrátová
Verze bluetooth 5.0

Funkce

Dotykové ovládání Ne
Přijímání hovorů Ano
Hlasový asistent Ano
Podpora NFC Ne
Aktivní potlačení hluku ANC Ano
Dolby Atmos Ne
Přepínání skladeb Ano

Nabíjení

Délka přehrávání (hodin) 24
Nabíjení Bezdrátové
Výdrž baterie pouzdra (hodin) 19,5
Výdrž baterie sluchátek (hodin) 4,5

Konstrukce

Barevné provedení Bílá