Apple AirPods

Apple AirPods

AirPods jednou provždy změní to, jak používáš sluchátka. Kdykoli je vytáhneš z nabíjecího pouzdra, hned se zapnou a připojí k tvému iPhonu, Apple Watch, iPadu nebo Macu. Zvuk začne hrát, jakmile si je dáš do uší, a přeruší se, když je vyndáš.
Kód: APSLAPAIPO001 EAN: 888462858519 Part No.: MMEF2ZM/A
3 990 Kč
3 298 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Apple AirPods

Zamotají ti hlavu. Bez drátů. Bez námahy.Apple AirPods jsou převratná bezdrátová sluchátka s velkou výdrží a skvělými funkcemi. Nabíjecí pouzdro poskytuje energii na 24 hodin poslechu a po vyndání je každé sluchátko hned připraveno k akci. Stáčí jej přitom spárovat s iPhonem a už se automaticky spojí i se všemi dalšími Apple produkty, které používáte. Nečekaně kvalitní zvuk a ovládání poklepáním už jsou jen třešničkou na dortu.

Nejchytřejší sluchátka s čipem Apple W1.

Vlastní čip W1 kalifornské společnosti dokáže ze sluchátek vyždímat maximum. Stará se o rychlé bezdrátové propojení, skvělý zvuk a velkou výdrž. Také zvládne automaticky aktivovat mikrofon, když právě posloucháte hudbu nebo mluvíte.Nevídaně dlouhá výdrž na jedno nabití.

Nabíjení sluchátek probíhá přes dodané pouzdro pomocí lightning kabelu. Obě sluchátka si pak berou energii z něj. Poskytne 24 hodin šťávy a každé sluchátko samo vydrží až 5 hodin přehrávání. Navíc se za pouhých 15 minut zvládne sluchátko nabít na 3 hodiny činnosti.Telefonování nebylo nikdy snazší.

Někdo volá a vy víte, že nemůžete celou dobu hovoru držet telefon u ucha? Vezměte si jedno sluchátko AirPods. Hovor se automaticky přesměruje do něj a mikrofon v pecce odfiltruje okolní hluk z okolí. Druhá strana vás tak uslyší jako byste mluvili do telefonu.Spárujte s iPhonem a ostatní se přidají.

Jestli používáte více Apple produktů jako jsou iPhone, iPad, Mac nebo Apple Watch, určitě budete chtít AirPods využít se všemi. Po zakoupení je stačí spárovat s iPhonem a ostatní zařízení se přidají automaticky sama.Malé pecky s velkým zvukem.

Apple AirPods vynikají kvalitním zvukovým přednesem, který zajišťuje použití kodeku AAC. Na svoji velikost je zvuk nebývale hutný a bohatý. Sluchátka jej dávkují v momentě, kdy ho přesně potřebujete, takže když si vložíte pecku do ucha, začnou automaticky hrát. A po vyndání se vypnou.Dvakrát poklepat, prosím.

Na těle sluchátek nejsou žádná tlačítka a ovládání probíhá přes gesto dvojitého klepnutí. Nastavit lze různé akce na obou sluchátkách. Například když dvakrát poklepete na to pravé, posunete se na další skladbu. Dvojité poklepání na levé zase může zavolat na pomoc Siri.

Apple AirPods unboxing