Porovnání
Sleva 20 % s ISIC/ITIC
Kód: ACOSAPAITA010
Produktové číslo: MX532ZY/A

Apple AirTag 1 kus

Sledujte své klíče, pěněženku, kufr a další věci v aplikaci Najít. Pokud je hledaný AirTag někde poblíž, můžete ho přes integrovaný reproduktor prozvonit. A když je dál, vypátrat vám ho pomůže jedno z vašich zařízení Apple. Všechno probíhá anonymně.

Detailní popis
Skladem
pá 19. 8.  u Vás neboihned na 6 prodejnách
890 Kč
736 Kč bez DPH

Apple AirTag

Neztrácejte hlavu při hledání.
Malý čip pro hledání věcí

Přívěsek AirTag je úžasně jednoduchá pojistka proti ztrácení drahocenných věcí. Jeden si připnete ke klíčům, další dáte do batohu. A hned je uvidíte na mapě v aplikaci Najít, stejně jako tam najdete všechna svoje zařízení Apple nebo zjistíte, kde máte rodinu a kamarády. Jak jednoduché a vše okamžitě po ruce!


Stačí prozvonit

Ztratila se peněženka? Jestli v ní máte AirTag, nepropadejte zbytečné panice. Stačí otevřít aplikaci Najít a přes panel Předměty si peněženku najděte, stačí jí jen prozvonit. AirTag na to má integrovaný reproduktor. Pokud se skrývá někde poblíž, třeba pod gaučem nebo vedle v pokoji, stačí jít po zvuku. Když je AirTag poblíž, iPhone pomocí přesného hledání navede přímo ke ztracenému předmětu. Díky integrované ultraširokopásmové technologii dokáže zobrazit směr i přesnou vzdálenost.Ostatní také pomůžou

Pokud něco zapomenete trochu dále, třeba na pláži nebo ve fitness centru, síť služby Najít, což jsou stovky miliónů iPhonů, iPadů a Maců po celém světě, pomůžou AirTag vypátrat. Přitom na každém kroku nekompromisně chrání vaše soukromí. AirTag vysílá zabezpečený Bluetooth signál. Okolní zařízení zapojená do sítě služby Najít signál zachytí a nahlásí polohu AirTagu do iCloudu. Celý proces je anonymní a zašifrovaný, a chrání tak soukromí všech zúčastněných. Navíc je úsporný, takže vás nemusí trápit baterie ani datové limity.


Režim ztraceného zařízení

Stejně jako ostatní zařízení Apple, i AirTag se dá přepnout do režimu ztraceného zařízení. Když pak zaregistrujete jiné zařízení zapojené do sítě, automaticky na něj upozorní. Nebo ho můžete nastavit tak, aby se nálezci zobrazily vaše kontaktní údaje, když AirTag přiloží ke smartphonu s NFC – tou samou technologií, která umožňuje platit mobilem. Polohu vašeho AirTagu vidíte jenom vy. Polohová data a jejich historie se do samotného AirTagu neukládají. V anonymitě zůstávají i zařízení, která polohu AirTagu nahlásí. Všechna polohová data se ve všech fázích přenosu šifrují, takže se ani Apple nedozví informace o poloze vašeho AirTagu nebo identitě zařízení, které ho pomohlo najít. Nemusíte se tak bát případného zneužití!Jednoduché připojení

Jedním klepnutím AirTag nastavíte a připojíte ke svému iPhonu nebo iPadu. Pak už ho jenom pojmenujete, připevníte k předmětu, o kterém chcete mít přehled, a máte vystaráno. Chcete dostávat oznámení o AirTagu i na Apple Watch? Žádný problém, všech lze. Na standardní baterii, která se dá snadno vyměnit, vydrží AirTag víc než rok. Až bude načase baterii vyměnit, iPhone vás na to upozorní. AirTag je také voděodolný, kaluže nebo voda mu nevadí! Pomocí barevných klíčenek a poutek Apple AirTagy snadno připnete k čemukoli, takže se už nic neztratí. AirTagy se prodávají jednotlivě nebo v balení po čtyřech.

Pokročilé

Kompatibilita iOs
Výdrž (dnů) 365

Obecné

Hmotnost (g) 11
Napájení CR2032
Barva Bílá
Šířka (mm) 31,9
Výška (mm) 31,9

Vlastnosti

Stupeň krytí IP67
Voděodolnost Ano

Konstrukce

Hmotnost (g) 11