Apple In-Ear Headphones with Remote and Mic

Apple In-Ear Headphones with Remote and Mic

Poslouchojte svojí hudbu se všemi deaily se sluchátky s ovládáním a mikrofonem. Nabízejí působivý zvuk a izolaci od okolního hluku a tlačítka pro ovládání hlasitosti, funkcí Vašeho iPodu, videa a dokonce umí přijímat a ukončovat telefonní hovory.
Kód: APSLAPMA850 EAN: 885909934164 Part No.: ME186ZM/B
1 799 Kč
1 487 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Apple In-Ear sluchátka s dálkovým
ovládáním a mikrofonem

Vychutnejte si každičký detail!Při poslechu přes sluchátka do uší Apple s dálkovým ovládáním a mikrofonem si vychutnáte každý detail poslouchané hudby. Nabízejí profesionální zvukový výkon a špičkovou izolaci hluku. Praktická tlačítka umožňují nastavení hlasitosti, ovládání přehrávání hudby a videa dokonce i přijímáná a ukončování hovorů na iPhonu.Objevte nový rozměr svých hudebních nahrávek. Nasaďte si sluchátka Apple do uší, pusťte svou oblíbenou skladbu a vychutnejte si každý hudební detail, o jehož existenci jste dosud neměli ani tušení. Je to skoro jako vychutnat si hudbu úplně poprvé.

Dva budiče v každém sluchátku. Každé ze sluchátek obsahuje dva samostatné vysoce výkonné budiče - středobasový a výškový. Výsledkem je bohatá, detailní a přesná reprodukce zvuku a úžasné podání basů u všech typů hudby.


Ohromující zvuková izolace. Můžete si vybrat ze 3 velikostí měkkých, silikonových nástavců do uší, které stabilně přiléhají a nabízejí potřebné pohodlí. Při zasunutí do ucha vzniká utěsnění, které blokuje vnější hluk, takže si hudbu můžete plně vychutnat.

Ochrana ocelovými mřížkami. Krycí mřížky z nerezové oceli chrání přesné akustické komponenty před prachem a jinými nečistotami. Mřížky lze vyjmout za účelem čištění nebo místo nich použít náhradní sadu, která je součástí balení.


Mějte vše pod kontrolou. Ovládací kapsle umístěná na kabelu pravého sluchátka obsahuje mikrofon a 3 tlačítka. Toto praktické dálkové ovládání umožňuje:

1. Nastavit hlasitost stisknutím tlačítek + a -.
2. Ovládat přehrávání hudby a videa - včetně přehrávání/pozastavení a přechodu k dalšímu/předchozímu obsahu - stisknutím středového tlačítka.
3. Nahrávat hlasové zprávy na podporovaných zařízeních.
4. Přijímat a ukončovat hovory.


Co je v krabici

  • Sluchátka Apple do uší s dálkovým ovládáním a mikrofonem
  • Transportní pouzdro
  • 3 sady silikonových nástavců do uší (malé, střední, velké)
  • 2 náhradní krycí mřížky