Porovnání
Sleva 10 % s ISIC/ITIC
Kód: PODCMA5382
Produktové číslo: MC461Z/A

Apple MagSafe power adapter 60W (MacBook)

60wattový napájecí adaptér navržený pro MacBook a 13palcový MacBook Pro. Je vybaven magnetickým konektorem stejnosměrného proudu, který při nadměrném zatažení napájecí kabel odpojí. Chytré provedení umoňuje úhledné omotání kabelu.

Detailní popis
Skladem
st 5. 10.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
2 290 Kč
1 893 Kč bez DPH60W napájecí adaptér Apple MagSafe60wattový napájecí adaptér MagSafe je vybaven magnetickým konektorem stejnosměrného proudu, který při nadměrném zatažení napájecí kabel odpojí. Pomáhá tak chránit kabel před postupným opotřebením nebo poškozením. Kromě toho tento magnetický konektor usnadňuje rychlé a bezpečné připojení zástrčky k systému.

Po bezpečném zapojení se rozsvítí kontrolka LED na horní straně konektoru. Oranžové světlo indikuje, že se notebook nabíjí, zelené světlo indikuje plné nabití. Spolu s adaptérem se dodává dlouhá napájecí šňůra i adaptér pro připojení přímo do elektrické zásuvky, který je lepším a kompaktnějším řešením na cesty.

Chytré provedení adaptéru umožňuje kolem něj úhledně omotat kabel stejnosměrného proudu, takže je velmi skladný a dokonale se hodí na cesty.

Tento napájecí adaptér dobíjí lithium-polymerovou baterii, ať je systém vypnutý, zapnutý nebo v režimu spánku. Napájí systém také v případě, že se rozhodnete pracovat bez baterie.

Kompatibilní s následujícími počítači: MacBook, 13palcový MacBook Pro


Co je v krabici

  • 60W napájecí adaptér Apple MagSafe