Apple TV 4K 32GB

Apple TV 4K 32GB

Na nové Apple TV 4K můžeš sledovat filmy a seriály ve fantastické kvalitě 4K HDR. Ve 4K se zobrazuje 4x více pixelů než ve standardním HD.Odteď se na televizi budeš dívat jinak.
Kód: APTVAPAPTV008 EAN: 190198625731 Part No.: MQD22CS/A
-6 % 5 190 Kč
4 890 Kč
4 041 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEMApple TV 4K

Filmový zážitek. V každém smyslu.Apple TV 4K je malá krabička, kterou připojíte ke své televizi a nabídne vám netušené možnosti. Ovládat ji můžete dotykovým ovládáním, svým hlasem, nebo i telefonem. Pro další zábavu využijete obchod s aplikacemi a hrami. Příjemná je i možnost zrcadlit obsah z iPhonu do televize. Přihlásit se lze i do iCloud účtu a prohlížet fotografie, videa nebo filmy ve 4K rozlišení s technologií HDR.

Filmy v té nejvyšší kvalitě.

Užijte si filmový zážitek se vším všudy. 4K rozlišení přidává oproti standardnímu HD 4x více pixelů pro ostřejší obraz a více detailů. HDR technologie pak nabídne věrnější barvy a lepší vykreslení. I staré známé filmy tak mohou vypadat jako nové.Trojrozměrný zvuk Dolby Atmos.

Pokud k Apple TV 4K připojíte kompatibilní audiosystém Dolby Atmos, uslyšíte skvělý trojrozměrný zvuk, který vás obklopí ze všech stran. S certifikací Dolby Vision a Dolby Atmos se jedná o vůbec první streamovací zařízení s těmito technologiemi.Aplikace a hry na dosah.

App Store pro Apple TV 4K nabízí tisíce aplikací a her, které jsou optimalizované pro využití na TV obrazovce. Užít si můžete relax hraním nebo třeba spuštěním specializovaných aplikací, které vám dodají další filmový a seriálový obsah.iCloud se všemi fotkami a hudbou.

Apple TV 4K je napojená na váš iCloud účet. Jednoduše tak zobrazíte všechny vaše fotografie, pořízená videa nebo hudbu. Pomocí technologie AirPlay se pak může i návštěva pochlubit na velké obrazovce dokonalou fotkou nebo pustit svoji oblíbenou hudbu.iPhone jako ovládání TV.

iPhone a Apple TV se skvěle doplňují. Můžete tak obraz na svém telefonu sdílet na velké obrazovce, ovládat Apple TV 4K, promítat fotografie, prezentace, webové stránky nebo kontrolovat svoji chytrou domácnost.Stačí jediný kabel.

Nehledejte žádné složitosti. K propojení s vaší televizí poslouží obyčejný HDMI kabel (prodávaný zvlášť). Ostatní obsah se do Apple TV 4K přenese přes Wi-Fi síť, takže žádné další kabely nejsou potřeba.