Apple TV HD 32GB

Apple TV HD 32GB

Apple TV HD propojuje ty nejlepší filmy, seriály, živá vysílání atd. K tomu ji pomáhá výkonný čip A8, Video v HD kvalitě a prostorový zvuk Dolby Digital Plus 7.1. S novým ovladačem s dotykovým clickpadem si snadno pustíš všechno, co tě baví.
Kód: APTVAPAPTV102 EAN: 194252459638 Part No.: MHY93CS/A
4 190 Kč
3 463 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEM

Apple TV 4K

Nová definice televize.
To nejlepší

Apple TV 4K (2. generace) propojuje to nejlepší ze světa filmu a televize se službami Apple. Ať se díváte na film, nebo sledujete sportovní přenos, 4K HDR obraz s vysokou snímkovou frekvencí a zvuk Dolby Atmos vám doma přichystá zážitek jako v kině. 4K HDR s vysokou snímkovou frekvencí vykresluje plynulý, ostrý obraz s věrnějšími barvami a jemnějšími detaily. Můžete si pouštět obsah z Apple TV+, Amazon Prime Videa, Netflixu a Disney+ i živé kanály na Hulu, YouTube TV nebo Sling TV. Sdílejte s rodinou či přáteli své zážitky z dovolené a přeneste si pomocí iCloud veškeré fotografie či videa do knihovny fotografií. Pomocí AirPlay se můžou spolu s Vámi připojit i ostatní a naplno tak sdílet veškeré vzpomínky.


Chytrý ovladač

Na přesné ovládání Apple TV máte Apple TV Remote (2. generace) s úplně novým dotykovým clickpadem. Kliknutím vyberete film, přejížděním prstem projdete playlist a gestem přejetí po vnějším kroužku rychle najdete konkrétní scénu. Už Vás nemusí otravovat chvíle, kdy televize nereaguje na Vaše příkazy, díky ovladači Remote přijímá signál odkudkoliv. Stačí být jen v dosahu Bluetooth.Výkonný čip

Apple TV disponuje výkonným čipem A12 Bionic, který zvládne daleko náročnější a interaktivnější hry či aplikace. Pouhým přihlášením do Apple Storu se Vám otevřou brány jiného světa, kde si pohodlně zakoupíte hodiny zábavy. Zkuste si k televizi připojit sluchátka nebo herní ovladač a vytvořte si vlastní herní konzoli.