Apple TV HD 32GB

Apple TV HD 32GB

Užívejte si velkolepé hry a aplikace z App Storu. Na filmy, seriály a přímé sportovní přenosy se čím dál víc díváme v aplikacích. A tam míří i televize. Nová Apple TV tuhle vizi rozvijí.
Kód: APTVAPAPTV006 EAN: 190198667175 Part No.: MR912CS/A
4 290 Kč
3 545 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Apple TV 4. generace

Filmový zážitek. V každém smyslu.Apple TV je malá krabička, kterou připojíte ke své televizi a nabídne vám netušené možnosti. Ovládat ji můžete dotykovým ovládáním, svým hlasem, nebo i telefonem. Pro další zábavu využijete obchod s aplikacemi a hrami. Příjemná je i možnost zrcadlit obsah z iPhonu do televize. Přihlásit se lze i do iCloud účtu a prohlížet fotografie, videa nebo filmy ve FullHD rozlišení.

Centrum všeho dění.

Apple TV se stane centrem domácí zábavy. Díky obchodu iTunes máte k dispozici nepřeberné množství filmů, které přehrajete ve FullHD rozlišení. Když vás filmy omrzí, zapnete si nějakou hru nebo se podíváte na počasí přes speciální aplikace.Multifunkční dotykové ovládání.

Malé dálkové ovládání Apple remote disponuje dotykovou ploškou, která funguje podobně jako touchpad. A když bude tato varianta zdlouhavá, zmáčknete tlačítko, zavoláte si Siri a řeknete, co si budete přát.Propojení s iCloud účtem.

Apple TV je napojená na váš iCloud účet. Jednoduše tak zobrazíte všechny vaše fotografie, pořízená videa nebo hudbu. Pomocí technologie AirPlay se pak může i návštěva pochlubit na velké obrazovce dokonalou fotkou nebo pustit svoji oblíbenou hudbu.Hry a aplikace.

App Store pro Apple TV nabízí tisíce aplikací a her, které jsou optimalizované pro využití na TV obrazovce. Užít si můžete relax hraním nebo třeba spuštěním specializovaných aplikací, které vám dodají další filmový a seriálový obsah.Symbióza s iPhonem.

iPhone a Apple TV se skvěle doplňují. Můžete tak obraz na svém telefonu sdílet na velké obrazovce, ovládat Apple TV, promítat fotografie, prezentace, webové stránky nebo kontrolovat svoji chytrou domácnost.Jednoduché propojení s TV.

Nehledejte žádné složitosti. K propojení s vaší televizí poslouží obyčejný HDMI kabel (prodávaný zvlášť). Ostatní obsah se do Apple TV přenese přes Wi-Fi síť, takže žádné další kabely nejsou potřeba.