Apple Watch S1,Ves Šedé 42 Černý Sport Řemínek

Apple Watch S1Ves Šedé 42 Černý Sport Řemínek

Apple Watch Series 1 jsou ještě lepší a ještě rychlejší díky novému dvoujádrovému procesoru S1P. Sledujte a sdílejte svou aktivitu. Měřte si tréninky. Hlídejte si zdraví.
Kód: NEHOAPWAS1052 EAN: 190198207517 Part No.: MP032CN/A
7 890 Kč
6 521 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Apple Watch Series 1

Prodloužená ruka vašeho iPhonu.Krásné a chytré hodinky Apple Watch Series 1 jsou víc než jen módní doplněk. Slouží především jako celodenní společník, osobní trenér a hlídač vašeho zdraví v jednom. Navíc se nemusíte bát, že by vám něco uteklo. Dokáží spolupracovat s telefonem iPhone a všechny notifikace, hovory, zprávy nebo události zobrazí na svém displeji. Nemusíte tak stále vytahovat telefon z kapsy.
 

Nejkrásnější chytré hodinky.

Když máte nosit na ruce něco celý den, je jasné, že se vám to musí líbit. Apple Watch Series 1 jsou designovým skvostem a určitě s nimi uděláte dojem. Bez ohledu na to, zda se na jejich displeji bude ukazovat množství údajů nebo jen prostý ciferník.Kroužky ukazují denní cíle.

Apple vymyslel sofistikovaný systém pro sledování denní aktivity. Hodinky vám počítají čas strávený stáním, pohybem a cvičením. Vše vidíte přehledně ve formě tří barevných kroužků. A když vám začne chybět motivace, začněte se hecovat s kamarády!


  

Pohněte s tréninkem.

Apple Watch Series 1 měří spoustu cvičení jako je například jóga, jízda na kole nebo běh. Vidíte tak svoje tempo, uplynulý čas a kadenci. Všechny vaše výsledky se zapisují do aplikace Aktivita v iPhonu.Stále hlídají vaše zdraví.

Zespodu mají Apple Watch senzor pro měření srdečního tepu. Hlídají tak vaší tepovou frekvenci a postarají se o to, aby včas odhalily neobvykle nízký nebo vysoký tep. Pro zklidnění můžete využít aplikaci Dýchání, se kterou lépe zvládnete každodenní stres.


  

Apple Watch a iPhone si skvěle rozumí.

Všechny příchozí notifikace z iPhonu mohou chodit i na Apple Watch. Neuteče vám tak žádný důležitý hovor, zpráva nebo oznámení. Výběr toho, co vše budou Apple Watch Series 1 zobrazovat je ale plně na vás.Střídejte řemínky jak je libo.

Každý den můžete nosit jiný řemínek a fantazii se meze nekladou. Na výběr jsou sportovní, provlékací, kožení i luxusní z nerezové oceli. Nejlepší na tom všem je, že všechny generace Apple Watch jsou s originálními řemínky kompatibilní. Stačí jen vybrat správnou velikost.