Apple Watch S5 Nike+ GPS Silver 44mm Plat/Black S

Apple Watch S5 Nike+ GPS Silver 44mm Plat/Black S

Apple Watch s 44mm hliníkovým pouzdrem, OLED Retina displej s Force Touch, procesor Apple S4, čip Apple W3, interní paměť 16 GB, Digital Crown s haptickou odezvou, GPS, akcelerometr, gyroskop, BT 5.0, Apple Pay, voděodolnost do 50m
Kód: NEHOAPWAS5013 EAN: 190199309852 Part No.: MX3V2HC/A
10 790 Kč
8 917 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEMApple Watch Nike

Nový pohled na hodinky.
 

Zapoj se do hry.

Apple Watch Nike s aplikací Nike Run Club jsou dokonalý parťák na běhání. S tréninky pro každou příležitost, osobním koučováním a spoustou motivace, aby tvoje kondice nestála na místě. Retina displej na Apple Watch Series 5 je teď stále zapnutý a ciferníky Nike s tím počítají.Exkluzivní ciferníky.

Vyber si z aktualizované kolekce Nike podle svého vkusu. Třeba ciferník inspirovaný barevnými vzory klasické bundy Windrunner. A protože je nový Retina displej stále zapnutý, uvidíš čas a komplikace i bez zvedání zápěstí.


  

Aplikace Nike Run Club. Náskok před ostatními.

S dobrým parťákem se běhá líp. Podrobné statistiky a ukazatele tě při tréninku udrží v obraze. A až ti začne docházet dech, osobní vzkazy ti dodají motivaci.Reflexní sportovní řemínek Nike. I po tmě nepřehlédnutelný.

Někdy se člověk dostane k běhání jen ráno za tmy nebo až po setmění. Proto si Apple Watch Series 5 můžeš pořídit se sportovním řemínkem Nike ze speciální tkaniny s reflexními vlákny, která odrážejí dopadající světlo. Ať jsi vidět.


 
Sportovní funkce
  • Měření tepové frekvence
  • Výpočet kalorií
  • Měření vzdálenosti
Smart Service
  • Notifikace z mobilního telefonu
Design
  • Barevné provedení: Stříbrná
  • Výměnný řemínek