Kód: NEHOAPW91236
Produktové číslo: MRMG3QC/A
EAN: 195949024573

Apple Watch S9 Cell 45mm Silver Alu, Blue SB, S/M

Apple Watch Series 9 • stále zapnutý OLED Retina displej (jas až 2 000 nitů) • čip SiP S9 • 45mm pouzdro z hliníku • sportovní a fitness režimy • EKG • saturace krve kyslíkem • snímání tepové frekvence i teploty • monitorování srdečního rytmu, kardiovaskulární kondice i spánku • sledování duševního stavu i cyklu se zpětným odhadem doby ovulace • detekce pádu a autonehody • boční tlačítko • GPS + Cellular • Bluetooth 5.3 • voděodolnost • výdrž až 36 h • barva: stříbrná

Detailní popis
14 590 Kč
12 058 Kč bez DPH

Chytré hodinky Apple Watch Series 9Cell 45mm Silver Alu, Blue SB, S/M

 • Stále zapnutý LTPO OLED Retina displej s jasem až 2 000 nitů
 • Průlomový, dvoujádrový čip Apple SiP S9
 • Vyspělé snímače a pokročilé zdravotní funkce & sledování spánku i duševního stavu
 • Ohromující spektrum sportovních a fitness režimů
 • Inovativní Gesto poklepání & přesné hledání iPhonu
 • Korunka Digital Crown s haptickou odezvou
 • Mezinárodní tísňové volání & detekce pádu a autonehody
 • Bezkontaktní platby Apple Pay & reproduktor a mikrofon druhé generace
 • Voděodolnost pro plavání (do 50 metrů) & rezistence vůči prachu dle certifikace IP6X
 • Výdrž až 18 hodin (až 36 hodin v režimu nízké spotřeby)
 • Rychlé nabíjení & zadní strana z keramiky a safírového krystalu

Chytřejší. Jasnější. Šikovnější.

Vůbec nejvýkonnější čip v Apple Watch. Kouzelný nový způsob ovládání bez kontaktu s displejem. Dvakrát jasnější obrazovka. A taky možnost vybrat si uhlíkově neutrální kombinaci pouzdra a řemínku. Apple Watch Series 9 jsou díky jedinečnému dvoujádrovému CPU s 5,6 miliardami tranzistorů intuitivnější a až dvojnásobně rychlejší ve srovnání s čipem S8. Nový čtyřjádrový Neural Engine přináší mistrovský výkon ve zpracovávání úloh strojového učení a umožňuje tak několik inovací včetně nového gesta – poklepání.

Kouzlete konečky prstů. Apple Watch Series 9.

Gesta usnadňují používání Apple Watch Series 9 v různých situacích – hlavně když máte plné ruce. Dvojitým spojením ukazováčku a palce rychle přijmete hovor, otevřete oznámení, pustíte nebo pozastavíte hudbu a uděláte spoustu dalšího. Stopněte minutku, když pečete dort. Odpovězte na zprávu při venčení psa. Projděte si Chytrou sadu, když máte dítě v náručí. Apple Watch Series 9 přinášejí jednoduše kouzelné interakce, a navíc dosahují jasu až 2 000 nitů. Obrazovka je báječně čitelná na přímém slunci a protože se umí ztlumit na 1 nit, je výrazně lepší i při slabém světle – třeba v kině.

Promyšlenější. Parádnější.

V novém watchOS 10 se toho na displej vejde ještě víc. Prakticky všechny aplikace jsou přepracované, aby bylo na první pohled vidět víc informací. Na každém ciferníku můžete otočením korunkou Digital Crown přejít na Chytrou sadu, ve které máte widgety s aktuálními a relevantními údaji. A nové postřehy o duševním zdraví a zdravém zraku vám pomohou pečovat o tělo i mysl – přímo ze zápěstí. Apple Watch Series 9 mají také inovovaný, ultraširokopásmový čip druhé generace, který stojí za Přesným hledáním, co vám ukáže přibližnou vzdálenost odloženého iPhonu a navede vás jeho směrem. Jakmile se přiblížíte, haptická odezva, zvukový signál a vizuální indikátor vám napoví, kde přesně leží. Ztracené tak bude vždy spolehlivě nalezené.

Hned vidíte, která bije.

Apple Watch Series 9 vám pomohou lépe porozumět duševnímu i tělesnému zdraví. Všechna zdravotní data jsou chráněná a zabezpečená. A až je budete chtít ukázat lékaři, přátelům nebo rodině, máte nad vším plnou kontrolu. Srdce je střežené jako oko v hlavě. Aplikace EKG na Apple Watch Series 9 dokáže vygenerovat EKG podobné jednosvodovému elektrokardiogramu. A aplikace Srdeční tep vás může upozorňovat na vysokou nebo nízkou tepovou frekvenci i nepravidelný srdeční rytmus. Ženy s chytrými hodinkami Apple Watch Series 9 porozumějí svému cyklu jako nikdy. Watch Series 9 mají inovativní snímač, který ve spánku monitoruje teplotu. Lze tak sledovat, jak se průběžně mění. Sledování cyklu na základě těchhle dat zpětně odhaduje dobu ovulace. To se může hodit při plánování rodičovství.

Časomíra snů.

Měřte si hladinu kyslíku v krvi. Z téhle inovace se vám bude tajit dech. Jedinečný snímač a aplikace v Apple Watch Series 9 umožňují změřit hladinu saturace krve kyslíkem kdykoli chcete. A ve dne v noci ji průběžně snímají na pozadí. Aplikace Spánek toho také umí víc než jenom sledovat, jak dlouho spíte. Ukáže vám, kolik času připadá na fázi REM, na základní a hluboký spánek a kdy vás nejspíš něco probudilo. S chytrými hodinkami Apple Watch Series 9 si můžete také pohodlně zaznamenávat svoje aktuální rozpoložení – v aplikaci Všímavost vystihnete momentální pocity i denní náladu úžasně přesnými vizualizacemi.

Všechno běží rychlostí světa.

Lidi a věci, na kterých vám záleží, máte s Apple Watch Series 9 pořád na dosah. Zavolejte si třeba z lesa. Odpovězte na zprávu, když běháte venku. Mrkněte na oznámení při práci na zahradě. Streamujte hudbu a podcasty. V Apple Music máte milióny skladeb. To je spousta hudební motivace. A můžete si pouštět také nejnovější audioknihy. Apple Watch Series 9 jsou rovněž brilantní peněženkou na zápěstí, a tak díky nim můžete nechat mince a bankovky po kapsách. Pomocí Apple Pay zaplatíte neobyčejně rychle a bezkontaktně. Watch Series 9 vás všude doprovodí i s přepracovanou aplikací Mapy, která zobrazuje podrobné navigační pokyny s excelentní haptickou odezvou. I bez dívání na hodinky tak pořád víte, kam jdete.

Kilometry motivace. Apple Watch Series 9.

Každé cvičení, co vás napadne, máte rovnou na zápěstí. A spustíte ho jednoduše klepnutím. Hned uvidíte všechny údaje, které potřebujete k udržení motivace. Taky si můžete nastavit, jak přesně se mají zobrazovat. A protože jsou Apple Watch Series 9 mimořádně odolné, nemusíte se nijak šetřit – když to dáte vy, hodinky taky. Plavejte. Běhejte. Šlapejte do pedálů. Apple Watch Series 9 umí sledovat nejrůznější cvičení, od posilování přes HIIT až po pilates a meditaci. A pro každou disciplínu mají ty nejužitečnější ukazatele. Přední sklíčko díky robustní geometrii a rovné spodní straně jen tak nepraskne. Navíc jsou hodinky voděodolné do 50 metrů. Zobrazte cvičení. Ponořte se do toho. Odrazte se od toho. Všechny důležité údaje včetně tepové frekvence a jejích zón uvidíte pohromadě. Otáčením korunkou Digital Crown si zobrazíte další ukazatele, jako jsou segmenty a mezičasy, převýšení nebo kroužky Aktivity. A když si na hodinkách Apple Watch Series 9 spustíte cyklistický trénink, automaticky se zobrazí i jako živá aktivita na iPhonu. Stačí na ni klepnout a vyplní celý displej, aby se ukazatele daly při jízdě snadno sledovat.

Pomoc máte v rukávu.

Apple Watch Series 9 dokážou poznat, že došlo k vážné autonehodě. Potom vás mohou automaticky spojit se záchranáři, poslat jim vaši polohu a upozornit nouzové kontakty. Rozpoznají také prudký pád. A když se po něm nebudete hýbat, spojí vás se záchrannou službou. Dokonce umí zohlednit, že zrovna používáte aplikaci Cvičení. Apple Watch Series 9 přicházejí také s tísňovým SOS voláním (i v mezinárodním rozsahu), kdy po aktivaci nouze zavolají na místní tísňovou linku a pošlou záchranářům vaši polohu. Pomoc si jednoduše přivoláte podržením bočního tlačítka.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Sportovní aktivity

Běh Ano
Cyklistika Ano
Fitness Ano
Chůze Ano
Lezení Ano
Lyžování Ano
Outdoor Ano
Plavání Ano
Turistika Ano
Golf Ano
Jóga Ano
Veslování Ano
Potápění Ano
Jachting Ano

Hodiny

Budík Ano
Datum Ano
Den v týdnu Ano
Kalendář Ano

Řemínek

Barva řemínku Modrá
Materiál řemínku Silikon
Zapínání řemínku Pružný tah
Šířka řemínku 24 mm (Apple kolejnice)

Senzory

Akcelerometr Ano
Barometr Ano
GPS přijímač Ano
Gyroskop Ano
Kompas Ano
Galileo Ano
GLONASS Ano
Oxymetr Ano
Intenzita světla Ano
Teploměr Ne
Beidou Ano
Tachymetr Ano

Smart funkce

NFC platby Apple Pay
Notifikace z mobilního telefonu Ano
Ovládání mobilního telefonu Ano
Přehrávač hudby v hodinkách Ano
Přehrávání hudby z telefonu Ano
Vibrace Ano
Předpověď počasí Ano
Vyhledání mobilního telefonu Ano
Volání z hodinek S eSIM
Režim spánku/nerušit Ano
Záznam zvuku Ano

Zdravotní funkce

Monitoring spánku Ano
Měření hladiny stresu Ano
Měření EKG Ano
Sledování menstruačního cyklu Ano
Měření krevního tlaku Ne

Operační systém

Jazyk mobilní aplikace Čeština
Jazyk rozhraní Čeština
Operační systém hodinek watchOS
Kompatibilní operační systém iOS

Sportovní funkce

Intervalový trénink Ano
Výpočet kalorií Ano
Krokoměr Ano
Měření rychlosti Ano
Měření saturace kyslíku v krvi Ano
Měření tepové frekvence Ano
Měření vzdálenosti Ano
Další funkce Detekce autonehody a pádu
Měření vystoupaných pater Ano
Stopky Ano
Měření tempa Ano
Záznam trasy Ano
Doba regenerace Ano

Vlastnosti

Ovládání hodinek Dotykový displej + tlačítka
Kapacita vnitřního úložiště (MB) 64000
Voděodolnost 5 ATM (50m)
Zvýšená odolnost IPX6
eSIM Ano
Slot na SD kartu Ne
Slot na SIM kartu Ne
Rok uvedení na trh 2023

Baterie

Výdrž baterie při běžném používání (dnů) 0,75
Maximální výdrž baterie (dnů) 1,5
Způsob nabíjení Nabíjecí kabel
Indikátor stavu baterie Ano

Konektivita

Bluetooth Ano
NFC Ano
Wifi Ano
ANT+ Ano
USB Ne

Design

Barva ciferníku Černá
Tvar ciferníku Hranatý
Typ displeje OLED
Úhlopříčka displeje (palců) 1,9
Hmotnost (g) 39,1
Barva pouzdra Stříbrná
Materiál pouzdra Hliník
Typ sklíčka Ion-X
Typ hodinek Kombinované
Určení Unisex

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Nevěděla jsem si rady s výběrem produktu. Zavolala jsem na uvedené číslo a tam mi velice ochotný personál poradil co a jak. Zboží přišlo na prodejnu velice rychle a vše bylo v naprostém pořádku. Ještě jednou děkuji. Příště si u Vás objednám znovu.

Ověřený zákazník
14.06.2024

Děkuji, jsem spokojený, nakuouji opakovaně.

Ověřený zákazník
05.06.2024

Skvělý personál, který umí poradit. Zboží v naprostém pořádku a rychle doručeno. Mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník
31.05.2024

vše proběhlo naprosto v pořádku

Ověřený zákazník
03.04.2024

objednávka byla před 1 týdnem, dodnes nedorazila do obchodu a prý ji přepravuje Česká pošta.... neseriózní jednání, neumí vysvětlit co se se zásilkou děje

Ověřený zákazník
31.03.2024

Opětovný nákup a opět naprostá spokojenost. Rychlé zpracování objednávky, do pár hodin připraveno k vyzvednutí. Vytoužená sluchátka měli skladem a navíc v akci.

Ověřený zákazník
28.03.2024

Velmi dlouho čekám na zboží

Ověřený zákazník
18.03.2024

Nakupuji již poněkolikáté, nákup vždy proběhl v pořádku, doručení bylo velmi rychlé. Nikdy nebyl problém s komunikací s obchodem. Zakoupená sluchátka předčila očekávání, navíc měla velmi výhodnou cenu.

Ověřený zákazník
09.02.2024

Děkuji, jsem spokojený. Rad nakoupim brzy znovu.

Ověřený zákazník
07.02.2024

Přehledné webové stránky, super ceny, rychlost i profesionální přístup při vyzvednutí zboží na prodejně.

Ověřený zákazník
05.02.2024
Všechny recenze