Porovnání
Sleva 15 % s ISIC/ITIC
Kód: SHOSAQWSH1005
Produktové číslo: WS-EUK01
EAN: 6970504214774

Aqara Smart Wall Switch H1 bez neutrálu, jednoduchý

Chytrý vypínač pro osvětlení • vyžaduje Aqara Hub • protokol Zigbee 3.0 • dálkové ovládání světel • kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa

Detailní popis
779 Kč
644 Kč bez DPH

Aqara Smart Wall Switch H1 bez neutrálu, jednoduchý

  • Snadné zapojení do hranatých i kulatých nástěnných boxů
  • Podpora populárních ekosystémů a hlasových asistentek
  • Prémiový vzhled s kovovým rámečkem
  • Ochrana proti přehřátí a přepětí
  • Monitoruje spotřebu energie

Nahraďte stávající vypínač chytrým řešením

Aqara Smart Wall Switch H1 bez neutrálu je chytrou náhradou za stávající vypínač. Všestranné zpracování umožňuje umístění jak do kulatého, tak hranatého nástěnného boxu. Stávající osvětlení snadno zapojíte do chytré domácnosti s protokolem Zigbee 3.0 a Aqara Hub, a tak získáte ovládání na dálku či využijte automatizace ve spolupráci s dalším vybavením, jako jsou senzory pohybu. O výdrž i bezpečnost se postará certifikace CE nebo EAC spolu s ochranou proti přehřátí a přepětí máte jistotu, že se nic nestane. Aqara Smart Wall Switch H1 s neutrálem vám také poskytne cenné informace o tom, jakou spotřebu má vaše osvětlení.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Jedná se o opakovaný nákup, vždy zde vyberu dárky pro rodinu. S eshopem jsem spokojená, nabízejí zajímavé produkty, dodání je vždy velice rychlé. Doporučuji.

Ověřený zákazník
10.11.2022

Obchod 100% doporučuji, velký výběr produktů a vše skladem. Nakupuji zde opakovaně a vždy maximální spokojenost i zákaznické centrum je velmi vstřícné.

Ověřený zákazník
12.11.2022

Ocenuji skvely pristup na zakaznicke lince, kde mi zodpovedeli me dotazy. Objednavam ponekolikate a zbozi vzdy dorazilo velmi rychle a v poradku.

Ověřený zákazník
12.01.2023

Jedná se o opakovaný nákup, vždy spokojenost s komunikací i dodáním. Ceny srovnatelné s jinými prodejci, ale jedná se o autorizovaného prodejce Apple.

Ověřený zákazník
27.12.2022

Jsem spokojen Rychlost dodání a dobrá komunikace.

Ověřený zákazník
30.12.2022

Velká spokojenost. Doporučuji.

Ověřený zákazník
23.11.2022

Cením si, že mezi většinou akcí na black friday váš obchod dával opravdu smyslu plné ceny na produkty, které jsou už starší (datem vydání). V mém konkrétním případě se jednalo o Apple Watch 6. Všichni ostatní resseleři drželi "slevy" až zbytečně vysoko na to, že se jedná o 2 roky starý model. Moc díky.

Ověřený zákazník
11.12.2022

Vše proběhlo hladce, zboží dodáno v pořádku a včas.

Ověřený zákazník
30.05.2022

+++

Ověřený zákazník
29.11.2022

Před svátky jsem objednával k Vánocům kryty na telefony. Zboží bylo ten den objednávky od iSetos předáno české poště. I když toho určitě bylo hodně, tak bohužel s poštou byla komunikace absolutní katastrofa a skončilo to až vrácením balíku zpět do iSetos, kde mi pán po telefonu ochotně nabídl odeslání znovu, hned jak k nim balík dorazí. Jak slíbil, tak se stalo. Díky moc za vstřícnost a ať se daří.

Ověřený zákazník
04.01.2023
Všechny recenze