Bang & Olufsen BeoPlay A1 Natural

Bang & Olufsen BeoPlay A1 Natural

B&O BeoPlay A1 je nejmenší z řady BeoPlay. Je navržen pro život na cestách i proto je jeho konstrukce odolná proti vodě a prachu.
Kód: APRPBPA1OO001 EAN: 5705260062069 Part No.: 1297846
5 290 Kč
4 372 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální skladBang & Olufsen BeoPlay A1

Život je jedno velké dobrodružství.Extrémní výkon v malém balení. BeoPlay A1 je tak malý, že se vám vejde do dlaně, važí pouhých 600 g, a díky svému čistému a jednoduchému provedení je snadné ho uložit do batohu nebo kapsy. Užijte si Bang & Olufsen Signature Sound kdekoli a kdykoli.

Mnohem výkonnější, než se na první pohled může zdát. 360° zvuk vám umožní BeoPlay A1 položit kamkoli a jeho rozptyl bude stále skvělý. S maximálním výkonem 2x140W už nemusíte přistupovat na kompromisy.Zpracování a funkce v dokonalé harmonii. Zaoblené tvary reproduktoru z něj dělají předmět jak praktický, tak krásný. A společně s dvojitě lisovanou polymerovou základnou vytváří velice odolnou schránku pro vnitřní komponenty. Chladný hliník. Poddajný polymer. Měkká kůže. Jednoduše řečeno, držet v ruce BeoPlay A1 je samo o sobě zážitkem.

S odolností proti vodě i prachu je BeoPlay A1 připraven vydržet všemožné nárazy a škrábance bez toho, aby jakkoli poškodily propracovanou elektroniku uvnitř. Čím více s vámi procestuje, tím více příběhů převypráví.Slyším tě čiště a jasně. BeoPlay A1 má vestavěný mikrofon pro snadný příjem hovorů, a díky lemovanému okraji základny poskytuje 360° záběr vašeho hlasu. Celý přenos hovoru tak bude mnohem snazší a jasnější.A máte vymalováno. BeoPlay A1 můžete skvěle využít i uvnitř - bude vám vždy perfektním společníkem na cestách, ať už jste v hotelovém pokoji, v horské chatě nebo kdekoli jinde. Pověste ho na zeď, položte ho na stůl - všude vypadá skvěle - a zaplňte prostor ohromujícím zvukem.

Bang & Olufsen BeoPlay A1 reproduktor unboxing