Bang & Olufsen BeoPlay H8i - Natural

Bang & Olufsen BeoPlay H8i - Natural

Bezdrátová sluchátka H8i se vyznačují skvělým zpracováním díky použítým materiálům jako je hliník, kůže či odolná tkanina. Skvělá výdrž až 30 hodin a pokročilé funkce jako je aktivní noise cancelling nebo funkce vypnutí hudby při sundání sluchátek.
Kód: APSLBPBOH8012 EAN: 5705260070224 Part No.: 1642546
9 990 Kč
8 256 Kč bez DPH

Prodej ukončen
BeoPlay H8i

Užijte si hudbu na maximum.Neskutečně elegantní bezdrátová sluchátka BeoPlay H8i, která byla vytvořena pro maximální požitek při poslechu oblíbené hudby. Jsou vyrobena z pečlivě vybraných materiálů v kombinaci s jednoduchým designem, který oživí váš styl a posune hranici vaší elegance jednou pro vždy. Díky extrémně nízké hmotnosti jsou sluchátka BeoPlay H8i nejlehčí ve své třídě a poskytují maximální komfort svému uživateli. Už nikdy je nebudete chtít sundat z hlavy.


Bezdrátová sluchátka BeoPlay H8i jsou vybavena zvukem Bang & Olufsen Signature Sound, jenž si získal ohromné množství obdivovatelů pro celém světě. Zvukem, který vás dostane svou silou, dynamikou a veškerými detaily. K tomu pokročilá funkce Active Noise Cancellation, která se postará o vypnutí okolního světa, díky čemuž se můžete naprosto ponořit do světa hudby nebo úplného ticha. Bezpečnost je však důležitá a pokud se například procházíte po rušných ulicích města, můžete aktivovat režim Trancparency a vnímat tak veškeré dění okolo vás.


BeoPlay H8i jsou vybavena senzorem přiblížení, díky čemuž se automaticky zapnou nebo vypnou bez jediného dotyku. Potěší i přítomnost dvou specializovaných mikrofonů, pro zřetelné vyřízení hovorů, i baterie s vysokou kapacitou, zajišťující až 30 hodin poslechu po jediném nabití. Pokud však dojde k vyčerpání baterie, stačí ke sluchátkům připojit audio kabel pomocí 3,5 mm audio jack konektoru a poslouchat tam, kde jste skončili.


Co je v krabici

  • Sluchátka BeoPlay H8i
  • 1,2 m audio kabel s 3,5 mm jack konektorem
  • Kabel USB-A až USB-C 1,25 m
  • Letadlový adaptér
  • Přenosné pouzdro
  • Stručný průvodce


Beoplay H8i unboxing