Bang & Olufsen BeoPlay H8i - Natural

Bang & Olufsen BeoPlay H8i - Natural

Bezdrátová sluchátka H8i se vyznačují skvělým zpracováním díky použítým materiálům jako je hliník, kůže či odolná tkanina. Skvělá výdrž až 30 hodin a pokročilé funkce jako je aktivní noise cancelling nebo funkce vypnutí hudby při sundání sluchátek.
Kód: APSLBPBOH8012 EAN: 5705260070224 Part No.: 1642546
9 990 Kč
8 256 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální sklad
BeoPlay H8i

Užijte si hudbu na maximum.Neskutečně elegantní bezdrátová sluchátka BeoPlay H8i, která byla vytvořena pro maximální požitek při poslechu oblíbené hudby. Jsou vyrobena z pečlivě vybraných materiálů v kombinaci s jednoduchým designem, který oživí váš styl a posune hranici vaší elegance jednou pro vždy. Díky extrémně nízké hmotnosti jsou sluchátka BeoPlay H8i nejlehčí ve své třídě a poskytují maximální komfort svému uživateli. Už nikdy je nebudete chtít sundat z hlavy.


Bezdrátová sluchátka BeoPlay H8i jsou vybavena zvukem Bang & Olufsen Signature Sound, jenž si získal ohromné množství obdivovatelů pro celém světě. Zvukem, který vás dostane svou silou, dynamikou a veškerými detaily. K tomu pokročilá funkce Active Noise Cancellation, která se postará o vypnutí okolního světa, díky čemuž se můžete naprosto ponořit do světa hudby nebo úplného ticha. Bezpečnost je však důležitá a pokud se například procházíte po rušných ulicích města, můžete aktivovat režim Trancparency a vnímat tak veškeré dění okolo vás.


BeoPlay H8i jsou vybavena senzorem přiblížení, díky čemuž se automaticky zapnou nebo vypnou bez jediného dotyku. Potěší i přítomnost dvou specializovaných mikrofonů, pro zřetelné vyřízení hovorů, i baterie s vysokou kapacitou, zajišťující až 30 hodin poslechu po jediném nabití. Pokud však dojde k vyčerpání baterie, stačí ke sluchátkům připojit audio kabel pomocí 3,5 mm audio jack konektoru a poslouchat tam, kde jste skončili.


Co je v krabici

  • Sluchátka BeoPlay H8i
  • 1,2 m audio kabel s 3,5 mm jack konektorem
  • Kabel USB-A až USB-C 1,25 m
  • Letadlový adaptér
  • Přenosné pouzdro
  • Stručný průvodce


Beoplay H8i unboxing