Bang & Olufsen Beoplay P2 - Black

Bang & Olufsen Beoplay P2 - Black

BeoPlay P2 je reproduktor, který Vás ohromý. Na oko malý, přesto ve všech směrech perfektní reproduktor s bohatým zvukem B&O signature sound a intuitivním ovládáním Tap & Shake.
Kód: APRPBPBEP2002 EAN: 5705260066210 Part No.: 1280426
3 499 Kč
2 892 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Bang & Olufsen BeoPlay P2

Odolný bezdrátový reproduktor.Odolný proti stříkající vodě a prachu. BeoPlay P2 si můžete s sebou vzít kamkoli. Ať už jdete na procházku do lesa nebo na párty k sousedům. To vše díky materiálům odolným proti stříkající vodě a prachu uvnitř reproduktoru a těsně uzavřenému krytu z hliníku a polymeru. K tomu všemu váží pouhých 275 gramů a snadno se vejde do kapsy nebo kabelky.

BeoPlay P2 vám poskytne neutišující hudbu po dobu až 10 hodin na jedno nabití - to je pro párty dost, ne? A nikdy ho není potřeba vypínat. S 15 minutovou pohotovostní funkcí šetříte baterii a můžete se soustředit pouze na prožitek z hudby.Zatřes a pohlaď. Není třeba žádných tlačítek. Rychlé zatřesení nebo dvojité klepnutí aktivují inteligentní funkce aplikace BeoPlay P2. Přehrajte, pozastavte nebo přeskočte skladby, spusťte osobního asistenta nebo nastavte aplikaci BeoPlay tak, aby vás každé ráno budila hudbou, kterou jste poslouchali předchozí večer.Bohatý a oslňující zvukový výstup Bang & Olufsen Signature. Díky zvuku Bang & Olufsen Signature Sound nabízí BeoPlay P2 bohatý prostorový zvuk a dobré podání basových a kopaných bubnů. Reproduktor je podporován novým zesilovačem pro střední basy a špičkovým výkonem vyšším než 2x50W. Vestavěný mikrofon lze použít pro volání a aktivaci hlasem.Vyroben z hliníku, kůže a polymeru. Stejně jako oblázky na pláži je vzhled BeoPlay P2 zaoblený, hladký a perfektně padne do dlaně ruky. Na vnější straně vytvořili profesionálové z domu Bang & Olufsen silné pouzdro s perlovou anodizovanou hliníkovou mřížkou a odolným polymerem pod ním. K dispozici nám nabídli tři barvy.

Bang & Olufsen BeoPlay P2 reproduktor unboxing