Kód: ACHFBEFLEX001
Produktové číslo: MYMD2EE/A
EAN: 190199801639

Beats Flex Citrónově žlutá

Beats Flex jsou magnetické pecky s čipem Apple W1. Doba poslechu až 12h. Zabudovaný mikrofon s ovládacími prvky naleznete na kabelu. Funkce potlačení šumění větru.

Detailní popis
Skladem
po 5. 6.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
2 199 Kč
1 817 Kč bez DPH

Beats Flex

Bezdrátová sluchátka na celý den.
Flex na celý den

Ať máš sluchátka Beats Flex v uších, nebo pověšená kolem krku, bezvadně ti zapadnou do každodenního života. Můžeš si pouštět muziku, vyřizovat hovory nebo projíždět sociální média a nic tě nezaskočí. Když si dáš magnetické pecky do uší, začnou automaticky hrát, a když si je zavěsíš kolem krku, přehrávání se pozastaví. Snadněji už poslouchat nejde. Odolný nitinolový kabel Flex-Form se dá pohodlně nosit celý den a špunty do uší ve čtyřech velikostech umožňují přizpůsobit si sluchátka, aby ti padla jako ulitá. A když je nemáš v uších, plochý kabel magnetických pecek Beats Flex se dá snadno smotat do kapsy nebo kabelky.


Muzika bude hrát, dokud neřekneš dost

Míň nabíjení. Víc flexibility. Beats Flex vydrží až na 12 hodin poslechu, takže ti budou hrát celý den. A když už je baterie skoro vybitá, desetiminutovým dobitím Fast Fuel získáš 1,5 hodiny poslechu.Špičkový zvuk

Díky dvoukomorovému akustickému řešení a proprietárnímu vrstvenému budiči dosahují Beats Flex vynikající separace sterea a přesného podání basů. Laserem řezané mikroprůduchy ulevují od tlaku v uších a optimalizovaný úhel budiče zajišťuje čistý a věrný zvuk. Vyspělý digitální procesor dolaďuje zvuk tak, aby byl věrný a plný emocí. Sluchátka díky tomu mají bohaté a přesvědčivé podání, které tě bude inspirovat celý den.


Dokonalé spojení

Buď ve spojení, ať tě den zavede kamkoli. Díky Bluetooth® třídy 1 mají Beats Flex delší bezdrátový dosah s minimem výpadků. Vyspělý zabudovaný mikrofon potlačuje šum větru pro srozumitelnější snímání hlasu při hovorech. Ovládací prvky na sluchátkách umožňují nastavovat hlasitost a pouštět nebo zastavovat hudbu, vyřizovat hovory a aktivovat hlasového asistenta.Dirigovaná čipem Apple W1

Čip Apple W1 hladce integruje Beats Flex do ekosystému produktů Apple. Stačí sluchátka zapnout a podržet u iPhonu nebo iPadu. Od té chvíle jsou Beats Flex připravená k používání s libovolným zařízením Apple, které se synchronizuje přes iCloud, takže můžeš snadno přepínat mezi zařízeními, kontrolovat stav baterie nebo pomocí Sdílení zvuku poslouchat i s někým jiným.


Poslouchej s kamarádem

Sdílení zvuku umožňuje bezdrátově sdílet zvuk mezi sluchátky Beats Flex a jinými sluchátky Beats nebo AirPods. Některé písničky, podcasty nebo filmy si člověk líp užije ve dvou. O cokoli, co posloucháš na iPhonu, iPadu nebo Apple TV, se teď můžeš snadno podělit. Hlasitost přitom nastavíš pro každá sluchátka zvlášť. Stačí dát druhá kompatibilní Bluetooth sluchátka poblíž zařízení Apple a klepnutím je připojit. A hned můžete oba poslouchat to samé.Obecné

Pro děti Ne
Mikrofon Na kabelu
Typ sluchátek Do uší - špunty
Barva Žlutá
Herní sluchátka Ne
Hi-fi Ne
K počítači Ano
K televizi Ano
Sportovní Ne

Vlastnosti

Ovládání hlasitosti Ano
ENC - Potlačení hluku z okolí Ano
Odolné proti vodě Ne

Připojení

Typ připojení Bezdrátová
Odnímatelný kabel Ne
Vedení kabelu Do obou sluchátek

Konektivita

Typ připojení Bezdrátová

Funkce

Dotykové ovládání Ne
Přijímání hovorů Ano
Hlasový asistent Ano
Podpora NFC Ne
Aktivní potlačení hluku ANC Ne
Dolby Atmos Ne
Přepínání skladeb Ano

Nabíjení

Délka přehrávání (hodin) 12

Konstrukce

Barva Žlutá

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Bezkonkureční

Ověřený zákazník
23.10.2015

Super všem doporučuji

Ověřený zákazník
30.06.2016

Mohu vřele doporučit. Nakupuji pravidelně!

Ověřený zákazník
09.12.2014

dobrý nákup

Ověřený zákazník
19.11.2015

Objednávka byla expresně rychle vyřízena.

Ověřený zákazník
03.01.2019

Dobrá cena, zboží na skladě, možnost si osobně vyzvednout

Ověřený zákazník
08.11.2022

Nakupuji zde již poněkolikáté, vždy spokojenost s nákupem. Tentokrát sluchátka, která nebyla v této barevné variantě dlouho nikde dostupná, a zde navíc se slevou přes bankovní aplikaci!

Ověřený zákazník
10.03.2023

Za sebe mohu jedině doporučit :-) Rychlé dodání a informovanost o objednávce.

Ověřený zákazník
02.04.2020

100% doporučuji.. určitě se vrátím

Ověřený zákazník
06.04.2020

Doporučuji všem.

Ověřený zákazník
26.09.2016
Všechny recenze