Kód: AVSLBEPIP1005
Produktové číslo: ML4M2EE/A

Beats Pill+ Speaker - Black

Nový Beats Pill+ je navržený tak, abyste ho mohli brát všude s sebou. Zaplní místnost bohatým, čistým zvukem, který je stejnou měrou hlasitý i čitelný. A jeho zábavné funkce pro společný poslech umožňují užívat si poslech s přáteli.

Detailní popis
5 299 Kč
4 379 Kč bez DPHBeats Pill+

Nově navržený reproduktor.Beats Pill+ je navržený tak, abyste ho mohli všude brát s sebou. Zaplní místnost bohatým, čistým zvukem, který je stejnou měrou hlasitý i čitelný. Elegantním rozhraním se Beats Pill+ intuitivně ovládá. A jeho zábavné funkce pro společný poslech umožňují užívat si poslech s přáteli.

Větší zvuk, než vypadá. Systém aktivní dvoucestné stereo výhybky vytváří optimalizované zvukové pole s bohatým dynamickým rozsahem a čistotou ve všech hudebních žánrech. Na dělení zvuku mezi tweetery a woofery se používá stejná akustická technika, jakou najdete v profesionálních nahrávacích studiích po celém světě.Navržený podle vašich představ. Beats Pill+ se sofistikovaným designem vypadá stejně dobře, jako hraje. Jednoduché, intuitivní rozhraní dává smysl, takže se rychle dostanete ke své hudbě.Spárujte a hrajte. Spárujte Beats Pill+ s iPhonem, MacBookem nebo jakýmkoli jiným zařízením s rozhraním Bluetooth, a pouštějte si oblíbenou muziku, videa nebo i hry s optimalizovaným zvukem. Nebo je spárujte s Apple Watch, a užívejte si dokonalé pohodlí.Energie na celý den. Beats Pill+ vydrží na baterii hrát 12 hodin. Dochází vám energie? Přibaleným Lightning kabelem a zdrojem napájení ho rychle nabijete za tři hodiny. Ukazatel nabití Fuel Gauge dává přehled o zbývající energii baterie.Aplikace Beats Pill+. Stáhněte si z App Storu aplikaci Beats Pill+ a získejte přístup k funkcím, které vás spolu s vašimi přáteli dostanou doslova do středu vaší hudby. Zapojte do hry druhý reproduktor a rozehrajte další nápadité možnosti reprodukce. Získejte přístup k aktualizacím softwaru a produkované podpoře přímo z aplikace.Obecné

Typ reproduktoru Přenosný
Typ soustavy Aktivní
Počet reproduktorů 4
Kompatibilní operační systém iOS
Pro děti Ne
Barva Černá

Výkon

Celkový výkon (W) 12
Frekvence od (Hz) 20
Frekvence do (Hz) 20000
Impedance (Ohm) 1

Vlastnosti

Zvýšená odolnost Ano
Stupeň krytí IPX6

Připojení

Bezdrátové připojení Bluetooth 4.0
USB konektor 2x

Funkce

Aktivní subwoofer Ne
Streamovací služby Spotify
Ovládání Na přístroji
Rádio Ne
Mikrofon Ano

Nabíjení

Kapacita baterie (mAh) 850
Doba přehrávání (hodin) 12
Nabíjení Lightning

Konstrukce

Hmotnost (g) 726
Šířka (mm) 210
Výška (mm) 63,6
Hloubka (mm) 69,2