Beats Powerbeats3 Wir.Earphones - Decade Black/Red

Beats Powerbeats3 Wir.Earphones - Decade Black/Red

S novými sluchátky Powerbeats 3 Vás nedoběhne ani voda nebo pot. Navíc vydrží 12hodin provozu a s funkcí "Fast Fuel" je za 5 minut dobijete na hodinový trénink.
Kód: AVSLBEPOWI310 EAN: 190198795380 Part No.: MRQ92EE/A
5 499 Kč
4 545 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Powerbeats3 Wireless

Dynamický a energický zvuk, který tě vyhecuje.


Posuň svůj trénink dál se sluchátky Powerbeats3 Wireless. Jejich baterie na 12 hodin vydrží několik tréninků a háčky za uši pohodlně a pevně drží. Pětiminutovým dobitím v režimu FastFuel získáš 1 hodinu poslechu. Odolnost proti potu a vodě zaručuje, že akustická soustava se dvěma budiči neztratí v průběhu tréninku na dynamice.Bezdrát, jak má být. Sluchátka Powerbeats3 Wireless jsou ve výborné formě. Jejich nastavení je okamžité - stačí je zapnout a podržet u iPhonu. Automaticky se ti pak připojí i k Apple Watch, iPadu a Macu. A díky technologii Bluetooth Class 1 s tebou udrží i tempo ostrého tréninku.

Energie, která něco vydrží. Powerbeats3 Wireless těď díky úspornému čipu Apple W1 mají výdrž na dlouhé hodiny cvičení. Díky baterii na 12 hodin a technickému řešení optimalizovanému pro přesvědčivý zvuk a pohodlí nepolevíš ani při nejnáročnějším tréninku. Odolnost proti potu a vodě zaručuje, že sluchátka nepřestanou hrát ani při aktivitách v nepříznivém počasí.

Vždy připravena. FastFuel ti ušetří plánování nabíjení. Za pouhých 5 minut sluchátka nabiješ na hodinový trénink, takže muziku máš poladěnou. Ovladačem RemoteTalk se zabudovaným mikrofonem můžeš vyřizovat hovory, ovládat přehrávání hudby, nastavovat hlasitost a aktivovat Siri.

Pohodlný náskok. Akustická soustava se dvěma budiči v ergonomičtější konstrukci produkuje čistý, dynamický zvuk. Ke sluchátkům Powerbeats3 Wireless je přibaleno několik koncovek do uší, které v kombinaci s pružnými háčky za uši umožňují nastavit si je přesně na tělo. Výsledkem je autentický, dynamický zvuk s čitelnými výškami a pevně usazenými basy.


Co je v krabici

  • Sluchátka Powerbeats3 Wireless
  • Koncovky do uší ve čtyřech velikostech
  • Pouzdro na nošení
  • Univerzální USB nabíjecí kabel (USB-A/USB-B)
  • Stručná příručka
  • Záruční list


Beats Powerbeats 3 sluchátka unboxing