Beats Solo 3 Wireless On-Ear Head. - Gloss Black

Beats Solo 3 Wireless On-Ear Head. - Gloss Black

Nová sluchátka Beats Solo 3 Wireless vynikají neskutečnou výdrží baterie až 40hod. Párování ještě nikdy nebylo jednodušší pomocí technologie Bluetooth Class 1 stačí nové Sola 3 přidržet jen u iPhonu a jsou okamžitě připojena.
Kód: AVSLBEBESW313 EAN: 190198798831 Part No.: MNEN2EE/A
8 199 Kč
6 776 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Beats Solo3 Wireless

Proslulý zvuk a design Beats.


Sluchátka Beats Solo3 Wireless jsou díky 40hodinové výdrži baterie ideální na každodení poslech. Pětiminutovým dobitím v režimu FastFuel získáš 3 hodiny poslechu. Užij si proslulý zvuk Beats se svobodou bezdrátového poslechu přes Bluetooth Class 1. Polstrované náušníky jsou nastavitelné, aby ti na uších pohodlně seděly klidně celý den.Bezdrát, jak má být. Sluchátka Beats Solo3 Wireless jsou připravená to rozbalit. Jejich nastavení je okamžité - stačí je zapnout a podržet u iPhonu. Automaticky se ti pak připojí i k Apple Watch, iPadu a Macu. Díky bezdrátové technologii Bluetooth Class 1 se ti sluchátka Solo3 Wireless pohodlně postarají o hudební doprovod pro tvůj život.

Buď hudbou. Beats Solo3 Wireless jsou v první řadě o proslulém zvuku Beats. Jejich precizně vyladěná akustická soustava hraje průzračně čitelně a vyváženě. Pohodlné polstrované náušníky tlumí okolní hluk, takže se do muziky můžeš zaspolouchat přesně tak, jak si její tvůrce představoval.

Poslech na celý den. Sluchátka Beats Solo3 Wireless díky úspornému čipu Apple W1 vydrží hrát na baterii až 40 hodin. A pětiminutovým dobitím v režimu FastFuel získáš 3 hodiny poslechu, když se potřebuješ rychle vrátit do rytmu. Integrované ovládací prvky na sluchátku spolu s dvojicí mikrofonů, které zaměřují zvuk metodou formování paprsku, umožňují vyřizovat hovory, ovládat přehrávání hudby a pohotově aktivovat Siri.


Co je v krabici

  • Sluchátka Beats Solo3 Wireless
  • Pouzdro na nošení