Kód: ACHFBESOPR001
Produktové číslo: MRJ62EE/A

Beats Solo Pro Wireless NC Headphones - Black

U bezdrátových sluchátek Solo Pro máte na výběr ze dvou režimů poslechu: aktivního potlačování hluku a režimu propustnosti. Každý detail sluchátek je promyšlený. Včetně intuitivního zapínání/vypínání rozložením a složením sluchátek. Baterie na 22h.

Detailní popis
Barevné provedení
7 999 Kč
6 611 Kč bez DPH

Beats Solo Pro

Bezdrátová sluchátka s potlačením hluku.
Takhle zní inspirace.

Nech se inspirovat muzikou z bezdrátových sluchátek Solo Pro. Máš u nich na výběr ze dvou režimů poslechu: aktivního potlačování hluku (ANC) a režimu propustnosti. Beats Pure ANC ti vytvoří prostor ponořit se do tvůrčí práce, zatímco v režimu propustnosti neztratíš kontakt s okolím. Každý detail sluchátek Solo Pro je pečlivě rozmyšlený. Včetně intuitivního zapínání a vypínání sluchátek rozložením a složením. Jejich design spojuje eleganci s ergonomií pro výjimečné pohodlí i při delším nošení. A baterie jim vydrží až 22 hodin, takže ať se během dne dostaneš kamkoli, bez hudby určitě nezůstaneš.


Zvuk máš pod kontrolou.

Sluchátka Solo Pro mají vyspělou akustickou platformu se silným, přesvědčivým zvukem a vyváženým tónovým podáním. Vyšli jsme z oceňovaného zvuku sluchátek Solo3 Wireless a dál jsme zvukový profil zdokonalili, abychom dosáhli lepšího poslechového zážitku. Dva různé poslechové režimy ti umožní zvolit, jestli chceš okolní svět vnímat, nebo pustit z hlavy. Technologie adaptivního potlačování hluku Beats Pure ANC aktivně blokuje okolní hluk a v reálném čase kalibruje zvukové podání, aby zachovala zvukovou čitelnost, dynamický rozsah a emotivní náboj muziky. Vytvoří ti tak prostor na inspirovanou tvůrčí práci. Průběžně vyhledává okolní zvuky, které je třeba potlačit. Přitom automaticky reaguje na to, jak sluchátka sedí na hlavě. Podle toho pak optimalizuje zvukový výstup, aby byl poslechový zážitek výjimečný.Sluchátka Solo Pro jsou dělaná pro pohodlné nošení všude, kam tě život zavede. Ne každá situace si ale říká o potlačování hluku. Jistě víme jen to, že bez muziky nedáš ani ránu. Režim propustnosti nechává do sluchátek přirozeně pronikat víc zvuků z okolí, aniž by snižoval výjimečnost poslechového zážitku. Mezi oběma režimy snadno přepneš pouhým stisknutím tlačítka, takže máš pro každou situaci ten správný zvuk.


Styl sladěný s pohodlím.

Protože jejich design klade důraz na ergonomii, jsou sluchátka pohodlná i při delším používání. Nastavitelné a bytelné bočnice z kartáčovaného kovu plynule přecházejí v náušníky s dokonale integrovanými ovládacími prvky. Jednoduchost ovládání se tak snoubí s čistým, stylovým provedením. Celek působí robustním a přitom sofistikovaně elegantním dojmem.Energie inspirovat.

Kvůli intuitivnímu ovládání jsme vytvořili naše první sluchátka, která se automaticky zapínají a vypínají, když je rozložíš nebo složíš. Solo Pro mají při běžném používání se zapnutou funkcí ANC nebo režimem propustnosti energii na 22 hodin poslechu. To je spousta inspirace. Když oba režimy vypneš, v režimu prodloužené výdrže ti budou sluchátka na baterii hrát až 40 hodin. A když se ti baterie vybije a potřebuješ jen trochu šťávy navíc, 10minutovým Fast Fuel dobitím získáš 3 hodiny poslechu.


Udržuj spojení. I tvůrčí náboj.

Díky Bluetooth třídy 1 mají delší dosah s minimem výpadků. Jejich připojení je stabilní, ať tě den zavede kamkoli. Akcelerometr na detekci řeči a dvojice mikrofonů, která funguje metodou formování paprsku, umožňuje sluchátkům zaměřit tvůj hlas a odfiltrovat okolní hluk. Pomocí hladce integrovaných ovládacích prvků na náušníku můžeš pohotově vyřizovat hovory, přeskakovat skladby a ovládat hlasitost. Nastavení sluchátek je okamžité – stačí sluchátka rozložením zapnout a podržet u iPhonu. K Apple Watch, iPadu nebo Macu se ti už připojí automaticky.Stačí říct Siri.

Se Siri se teď domluvíš snadno jako nikdy. Stačí říct „Hey Siri“ a aktivuje se hlasem. Na iPhone nemusíš ani sáhnout. Solo Pro mají díky novému sluchátkovému čipu Apple H1 rychlejší, stabilnější bezdrátové připojení k zařízením.


Ve dvou se to líp poslouchá.

Sdílení zvuku umožňuje bezdrátově sdílet zvuk mezi sluchátky Solo Pro a jakýmikoli jinými sluchátky Beats5 nebo AirPods. Některé písničky, podcasty nebo filmy si člověk líp užije ve dvou. O cokoli, co posloucháš na iPhonu nebo iPadu, se teď můžeš snadno podělit. Hlasitost přitom nastavíš pro každá sluchátka zvlášť. Stačí dát druhá sluchátka poblíž zařízení Apple a jedním klepnutím je připojit. A hned můžete oba poslouchat to samé.Obecné

Mikrofon Integrovaný
Typ sluchátek Přes hlavu - na uši
Barevné provedení Černá
K počítači Ano
K televizi Ano
Hmotnost (g) 267
Konstrukce Uzavřená
Audio konektor Bluetooth

Vlastnosti

Ovládání hlasitosti Ano
Potlačení hluku z okolí Ano

Připojení

Typ připojení Bezdrátová
Audio konektor Bluetooth
Odnímatelný kabel Ano

Konektivita

Audio konektor Bluetooth

Funkce

Přijímání hovorů Ano
Hlasový asistent Ano
Aktivní potlačení hluku ANC Ano
Přepínání skladeb Ano

Nabíjení

Délka přehrávání (hodin) 40
Nabíjení MicroUSB

Konstrukce

Barevné provedení Černá