Beats Studio3 Wireless OverEar Head.- White

Beats Studio3 Wireless OverEar Head.- White

Nové bezdrátové Beats Studio 3 s funkcí adaptivního potlačení hluku promění poslech hudby v zážitek. Čip Apple W1 s Bluetooth Class 1 velmi efektivě šetří baterii a díky tomu je výdrž baterie až 22hodin. Při úsporném režimu dokonce 40hod.
Kód: AVSLBEBEST078 EAN: 190198799326 Part No.: MQ572EE/A
8 999 Kč
7 437 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Beats Studio3 Wireless

Špičkový poslechový zážitek.


Sluchátka Beats Studio3 Wireless podávají špičkový poslechový zážitek díky technologii Beats Pure Adaptive Noise Canceling (Čisté adaptivní potlačování hluku), která aktivně blokuje okolní hluk, a díky kalibraci zvuku v reálném čase, která se stará o zachování průzračnosti, rozsahu a emocí. Průběžně vyhledává okolní zvuky, které je třeba zablokovat, a přitom automaticky reaguje na individuální nastavení a optimalizuje zvukový výstup, aby byl zachován přesně takový poslechový zážitek, jaký si tvůrce představoval.Dirigována čipem Apple W1. Beats s Apple čipem W1 ve sluchátkách Beats Studio3 Wireless proměňují to, jak posloucháš hudbu. Úsporný čip W1 zaručuje hladké nastavení a přepínání zařízení Apple a až 22hodinovou výdrž baterie při poslechu se zapnutou technologií Pure ANC. Navíc umožňuje technologií FastFuel dobít sluchátka za deset minut na 3 hodiny poslechu. V úsporném režimu s vypnutou technologií Pure ANC vydrží sluchátka hrát až 40 hodin.

Buď ve spojení. A ve svém světě. Vyřizuj hovory, přeskakuj skladby, ovládej hlasitost a aktivuj Siri ovládacími prvky na náušníku. Čip Apple W1 se stará o bezdrátové připojení k zařízení přes Bluetooth Class 1, takže se můžeš volně pohybovat a pohodlně při práci poslouchat hudbu klidně celý den.

Přesně ti sednou. Sluchátka Beats Studio3 Wireless jsou konstruována pro dlouhodobé pohodlí, takže se i díky mimořádné 22hodinové výdrži baterie dají poslouchat celý den. Měkké náušníky mají vyspělou ventilaci a ergonomické otáčení, takže se dají flexibilně přizpůsobit jakémukoli tvaru hlavy. Lehká, odolná a pohodlná konstrukce sluchátek umožňuje nerušeně se do muziky ponořit.


Co je v krabici

  • Sluchátka Beats Studio3 Wireless
  • Pouzdro na nošení
  • 3,5mm kabel RemoteTalk
  • Univerzální USB nabíjecí kabel (USB-A/USB-B)
  • Stručná příručka
  • Záruční list