Beats UrBeats 3 Earphones (Lightning) - Silver

Beats UrBeats 3 Earphones (Lightning) - Silver

Již 3.generace sluchátek UrBeats je vyladěna k dokonalosti a zaručí výjmečný poslechový zážitek. Připojitelnost přes Lightning konektor, magnetické pecky a plochý kabel, který se nezamotá. To vše jen podtrhuje výjmečnost těchto sluchátek.
Kód: AVSLBEBEUR010 EAN: 190198616654 Part No.: MR2F2ZM/A
2 799 Kč
2 313 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální sklad
OC Aupark Hradec Králové
OC Chodov PrahaurBeats3

Pozvedni svou hudbu.


Drátová sluchátka urBeats3 mají precizně vyladěné akustické řešení s axiálně zarovnaným budičem, takže ti nachystají výjimečné poslechové zážitky. Ať posloucháš cokoli, bude muzika hrát optimálně. Laserově přesné průduchy zajišťují vyvážené basy, zatímco dvoukomorové akustické řešení poskytuje synchronizovaný zvuk a přirozenou tonalitu ve všech hudebních žánrech.Přesně ti sednou. Drátová sluchátka urBeats3 jsou navržená přesně pro tvůj život. Spojují elegantní styl s ikonickým zvukem Beats a protože ti ergonomicky sednou, můžeš je nosit klidně celý den. Různými koncovkami do uší si sluchátka každý nastaví tak, aby izolovala okolní hluk, a volitelná ouška zajistí sluchátka při aktivitě.

Nezastavuj se. Kamkoli tě den zavede, RemoteTalk tě udrží ve spojení. Vyřizuj hovory zabudovavým mikrofonem, ovládej přehrávání hudby a aktivuj Siri stisknutím tlačítka. A když je neposloucháš, magnetické pecky na plochém kabelu se dají snadno smotat do pouzdra a pohodlně nosit.

Co je v krabici

  • Sluchátka urBeats3
  • Koncovky do uší ve čtyřech velikostech
  • Sundávací zajišťovací nástavce
  • Pouzdro do kapsy
  • Stručná příručka