Beats UrBeats 3 Earphones (Lightning) - Silver

Beats UrBeats 3 Earphones (Lightning) - Silver

Již 3.generace sluchátek UrBeats je vyladěna k dokonalosti a zaručí výjmečný poslechový zážitek. Připojitelnost přes Lightning konektor, magnetické pecky a plochý kabel, který se nezamotá. To vše jen podtrhuje výjmečnost těchto sluchátek.
Kód: AVSLBEBEUR010 EAN: 190198616654 Part No.: MR2F2ZM/A
1 990 Kč
1 645 Kč bez DPH

Prodej ukončen
urBeats3

Pozvedni svou hudbu.


Drátová sluchátka urBeats3 mají precizně vyladěné akustické řešení s axiálně zarovnaným budičem, takže ti nachystají výjimečné poslechové zážitky. Ať posloucháš cokoli, bude muzika hrát optimálně. Laserově přesné průduchy zajišťují vyvážené basy, zatímco dvoukomorové akustické řešení poskytuje synchronizovaný zvuk a přirozenou tonalitu ve všech hudebních žánrech.Přesně ti sednou. Drátová sluchátka urBeats3 jsou navržená přesně pro tvůj život. Spojují elegantní styl s ikonickým zvukem Beats a protože ti ergonomicky sednou, můžeš je nosit klidně celý den. Různými koncovkami do uší si sluchátka každý nastaví tak, aby izolovala okolní hluk, a volitelná ouška zajistí sluchátka při aktivitě.

Nezastavuj se. Kamkoli tě den zavede, RemoteTalk tě udrží ve spojení. Vyřizuj hovory zabudovavým mikrofonem, ovládej přehrávání hudby a aktivuj Siri stisknutím tlačítka. A když je neposloucháš, magnetické pecky na plochém kabelu se dají snadno smotat do pouzdra a pohodlně nosit.

Co je v krabici

  • Sluchátka urBeats3
  • Koncovky do uší ve čtyřech velikostech
  • Sundávací zajišťovací nástavce
  • Pouzdro do kapsy
  • Stručná příručka