BeatsX Earphones - Blue

BeatsX Earphones - Blue

Bezdrátová sluchátka BeatsX jsou velmi elegantní, lehká a kompaktní sluchátka pro všední nošení. Jejich komfort umocňuje poddajný kabel Flex-Form a výdrž až 8 hodin poslechu díky úspornému čipu W1. Okamžité párování s Bluetooth Class 1.
Kód: AVSLBEBEWX003 EAN: 190198114938 Part No.: MLYG2ZM/A
3 099 Kč
2 561 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální sklad
OC Aupark Hradec Králové
OC Chodov PrahaBeatsX

Bezdrátová sluchátka, která ti dokonale sednou.


Jejich věrný, čistý zvuk tě vydrží na baterii provázet celých 8 hodin. Pětiminutovým dobitím v režimu FastFuel získáš 2 hodiny poslechu. Poddajný kabel Flex-Form se pohodlně nosí celý den a dá se snadno smotat do kapsy. A různé koncovky a nástavce do uší umožňují přizpůsobit si sluchátka, aby seděla jako ulitá.Bezdrát, jak má být. BeatsX udrží tvoje tempo. Tato elegantní, lehká a kompaktní bezdrátová sluchátka ti dokonale sednou. Jejich nastavení je okamžité - stačí je zapnout a podržet u iPhonu. Automaticky se ti pak připojí k Apple Watch, iPadu nebo Macu. Díky bezdrátové technologii Bluetooth Class 1 jsou sluchátka BeatsX mimořádně úsporná.

Zvuk, který se ti dostane pod kůži. Sluchátka BeatsX tě pohltí věrným, čistým zvukem s optimalizovanou izolací hluku. Inovativní akustické řešení zaručuje čisté podání výšek a nezkreslené basy pro přirozenou tonalitu v širokém spektru žánrů.

Přesně pro tebe. Ať ti sluchátka BeatsX hrají do uší, nebo visí kolem krku, jsou parádní. A pohodlně je můžeš nosit celý den. Poddajný kabel Flex-Form se neplete a různými koncovkami a nástavci do uší si je přizpůsobíš, aby ti seděla jako ulitá. A když sluchátka sundáš, magnetické pecky brání jejich zamotání a usnadňují smotání kabelu do pouzdra.

Vždycky v pohotovosti. BeatsX díky úspornému čipu Apple W1 vydrží na baterii hrát 8 hodin, kdykoli máš chuť. A pětiminutovým dobitím v režimu FastFuel získáš 2 hodiny poslechu. Ovladačem RemoteTalk se zabudovaným mikrofonem můžeš vyřizovat hovory, ovládat přehrávání hudby, nastavovat hlasitost a aktivovat Siri. Navíc sluchátka hladce připojíš ke všem zařízením, se kterými v průběhu dne pracuješ. BeatsX ti jako dokonalý bezdrátový společník přirozeně sednou do života.


Co je v krabici

  • Sluchátka BeatsX
  • Koncovky do uší ve čtyřech velikostech
  • Sundávací zajišťovací nástavce
  • Pouzdro do kapsy
  • Lightning/USB-A nabíjecí kabel
  • Stručná příručka
  • Záruční list


BeatsX unboxing