BeatsX Earphones - Satin Silver

BeatsX Earphones - Satin Silver

Bezdrátová sluchátka BeatsX ti zajistí věrný a čistý zvuk, který tě vydrží na baterii provázet až 8 hodin. Pětiminutovým dobitím v režimu Fast Fuel získáš 2 hodiny poslechu. Poddajný kabel Flex-Form se dá pohodlně nosit celý den nebo se snadno smotá.
Kód: ACHFBEXEAR002 EAN: 190199414099 Part No.: MX7W2EE/A
2 699 Kč
2 231 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
NENÍ SKLADEM

BeatsX

Bezdrátová sluchátka.
Dirigovaná čipem Apple W1.

Úsporný čip Apple W1 zaručuje jednak hladké nastavení a přepínání zařízení Apple a taky až 8hodinovou výdrž baterie. Díky technologii Fast Fuel se sluchátka za pět minut dobijí na 2 hodiny poslechu.


Bezdrát, jak má být.

BeatsX udrží tvoje tempo. Tahle elegantní, lehká a kompaktní bezdrátová sluchátka ti dokonale sednou. Jejich nastavení je okamžité – stačí je zapnout a podržet u iPhonu. Automaticky se ti pak připojí i k Apple Watch, iPadu a Macu.Buď ve spojení. A ve svém světě.

Ovladačem RemoteTalk se zabudovaným mikrofonem můžeš vyřizovat hovory, ovládat přehrávání hudby, nastavovat hlasitost a aktivovat Siri. Čip Apple W1 podporuje připojení přes Bluetooth třídy 1, což je špičková klasifikace dosahu a síly signálu. BeatsX se díky nejlepšímu výkonu ve své třídě hladce synchronizují s tvými zařízeními. Muzika tě tak bude celý den pohodlně provázet při všem, čemu se věnuješ.


Zvuk, který se ti dostane pod kůži.

Sluchátka BeatsX tě pohltí věrným, čistým zvukem s optimalizovanou izolací hluku. Inovativní akustické řešení zaručuje čisté podání výšek a nezkreslené basy pro přirozenou tonalitu v širokém spektru žánrů.Sednou ti.

Ať ti sluchátka BeatsX hrají do uší, nebo visí kolem krku, jsou parádní. Můžeš je pohodlně nosit klidně celý den. Poddajný kabel Flex-Form se neplete a různými koncovkami si sluchátka přizpůsobíš, aby ti seděla jako ulitá. A když je nemáš v uších, plochý kabel s magnetickými peckami se dá snadno smotat do pouzdra a pohodlně nosit.

Vlastnosti
  • Ovládání hlasitosti
Konektivita
  • Nabíjení: Lightning
  • Typ připojení: Bezdrátová
Funkce
  • Přijímání hovorů
Obecné
  • Mikrofon: Integrovaný
  • Typ sluchátek: Do uší
  • Předpokládaná doba výdrže: 8 hodin
  • Barevné provedení: Satin Silver