BOSE QC35 II wireless headset Black

BOSE QC35 II wireless headset Black

Nová sluchátka Bose QC35 II vychází z velmi úspěšného modelu QC 35. Nový model nově přináší tlačítko WPA, kterým lze ovládat Siri a v budoucnu v CZ i Google asistent.
Kód: AVSLBSQC35003 EAN: 017817770613 Part No.: B 789564-001
9 990 Kč
8 256 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Bose QuietComfort 35 II

Hudba zní daleko líp.Inovativní bezdrátová Bluetooth sluchátka druhé generace QC 35 II s aktivním potlačením okolního hluku, která jsou vylepšena o tlačítko pro přímé vyvolání hlasového asistenta Google, nebo změny úrovně potlačení okolního hluku. Google asistent vám umožní přehrávat hudbu nebo přijímat textové zprávy, diktovat odpovědi atd. bez telefonu v ruce. Užijte si svobodu pohybu v kombinaci s nejlepšími sluchátky od Bose se špičkovým zvukem. Nezáleží na tom, jak hlučný svět je kolem vás, teď už budete jen vy, vaše hudba a zcela srozumitelná komunikace.

Teď máte slovo. QC 35 II disponují vestavěným nástrojem přímo do sluchátek Google Assistant. Díky němu můžete přehrávat hudbu, přijímat textové zprávy, řídit své každodenní úkoly a mnoho dalšího pouze vaším hlasem. Stačí stisknout a přidržet tlačítko na levé mušli a zahájit konverzaci s asistentem. Bezdrátová sluchátka QuietComfort 35 II jsou vybavena technologií Noise cancelling pro potlačení okolního hluku, která je jednou z nejlepších na světě.

Pokud nejste uživatelem Google nebo v dané lokaci není tato služba podporována, nemějte obavy. Tlačítko na levé mušli můžete používat pro zvolení úrovně potlačení okolního hluku a vybrat si ze tří úrovní eliminace.Prvotřídní materiály zaručují maximální komfort. Použití kvalitních materiálů je velice důležité. Proto je čelenka na hlavovém mostu nejen měkká, ale opravdu pohodlná na nošení. Měkký potahový materiál je vytvořen z Alcantary (rouno z ultra jemných bikomponentních vláken), který používají prestižní mezinárodní společnosti v širokém spektru uplatenění, jako jsou například luxusní jachty nebo automobily a korozí vzdorné a nerezové oceli. Díky tomu poskytují maximální komfort v rámci celodenního používání. Ušní polštáře jsou vyrobeny ze syntetické kůže a obsahují silikonovou výplň pro pasivní eleminaci okolního hluku.Neuvěřitelný zvuk při jakékoli hlasitosti. Chcete, aby vaše hudba byla plná a živá, bez ohledu na to, jak hlasitě si jí přehráváte? Díky aktivnímu ekvalizéru, který optimalizuje příchozí zdroj hudby do sluchátek a umožňuje tak, aby poslechové frekvenční pásmo bylo plné a bohaté při každé úrovni hlasitosti. Je jedno, jestli posloucháte potichu, když jste doma nebo ve své kanceláři nebo posloucháte více nahlas na rušné ulici. Kvalita poslechu je vždy na té nejvyšší úrovni.Výdrž baterie až 20 hodin. Nyní si můžete vychutnat až 20 hodin bezdrátového přehrávání hudby díky impozantnímu zvýšení životnosti baterie. V případě, že zjistíte, že kapacita baterie se blíží k úplnému vybití, během 15 minut můžete prodloužit poslech až o 2,5 hodiny. A pokud se stane, že baterie je skutečně vybitá, můžete pokračovat v poslechu díky přiloženému audio kabelu.

Bose QC 35 II unboxing

Bose QC 35 II unboxing