Kód: AVSLBSQC45051
Produktové číslo:

BOSE QuietComfort 45 - Black

Sluchátka s možností bezdrátového poslechu • režim ANC pro potlačení okolního zvuku a Aware pro přirozený poslech okolí • 4 mikrofony pro hlasové hovory a ovládání • režim Active EQ pro optimální kvalitu zvuku • výdrž až 24 hodin přehrávání • Bluetooth 5.1 • konektivita: USB-C a 3,5mm jack • rozměry 184 x 152 x 76 mm

Detailní popis
Skladem
po 11. 7.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
7 490 Kč
6 190 Kč bez DPH

BOSE QuietComfort 45

  • Sluchátka navržená pro celodenní poslech (až 24 hodin)
  • Lehké a vyrobené z komfortních materiálů
  • Během 2,5 minut dobijete sluchátka na maximum
  • Aktivní potlačení zvuku (ANC) i režim Aware pro přirozený poslech
  • 4 integrované mikrofony pro hlasové hovory a ovládání
  • Podpora hlasových asistentů (Google Assistant a Apple Siri)
  • Adaptivní EQ a aplikace BOSE Music pro nastavení výšek, středů i basů

Pociťte, jak zní ticho

Poté, co nasadíte sluchátka BOSE QuietComfort 45, pocítíte významný rozdíl. Poznejte, jaké je to nosit měkké a komfortní náušníky stvořené pro poslech hudby. Prvotřídní pohodlí zajistí lehké materiály, takže vám stačí se ponořit do oblíbeného obsahu. S propracovanou technologií Acoustic Noise Canceling (ANC) poznáte, jak zní ticho. Za tímto kouzlem se schovávají miniaturní mikrofony, které neustále porovnávají situaci kolem vás i uvnitř náušníků. Sedněte si v rušné kavárně a s aktivním potlačením hluku utlumte okolní prostředí. Pokud ale nastane situace, v níž potřebujete vědět, co se kolem vás děje, pak režim Aware pustí vše dovnitř s neslýchanou přirozeností.

Neskutečně kvalitní zvuk pro každý obsah

Poslouchejte obsah, který máte rádi, aniž byste museli dělat kompromisy. Hudba, podcast nebo seriál, s tím vším si sluchátka BOSE QuietComfort 45 poradí bravurně. Za tím vším stojí patentovaná technologie TriPort ukrývající se v náušnících. Ta se stará o to, aby nevznikal přetlak a vy jste mohli poslouchat klidně celý den v kuse. O dynamiku zvuku pečuje aktivní ekvalizér, který bere v potaz hlasitost a přináší živoucí zážitek ať posloucháte nahlas, nebo dáváte přednost nižší hlasitosti. Nastavit si můžete úroveň basů, středů i výšek na míru hudbě, kterou právě posloucháte. Vychutnejte si každý drobný prvek zvuku bez jakéhokoliv omezení s BOSE QuietComfort 45.

Komfort a odolnost ukrývající se v detailech

Od bezdrátových sluchátek BOSE QuietComfort 45 očekávejte jen ten nejlepší zážitek z nošení. Nejen, že jsou krásná, ale také jsou pohodlná do posledního záhybu. Náušníky vás pohladí plyšovou syntetickou kůží s minimální upínací silou. Tento materiál najdete i na horní části náhlavníku, který v sobě ukrývá nárazuvzdorný nylon plněný sklem chránící před pády a zároveň zachovává tvar. Díky speciálnímu kovovému odlitku je každý otočný kloub odolný a také zůstane pevný při pravidelném používání. Sluchátka BOSE QuietComfort 45 jsou připravená na jakoukoliv situaci, kterou s vámi bravurně zvládnou.

Poslouchejte s klidem celý den

O bezdrátový poslech se postará Bluetooth 5.1, které přináší silné připojení. Na jedno nabití si se sluchátky BOSE QuietComfort 45 přehrajete až 24 hodin muziky. Nechte své okolí stranou, zaposlouchejte se a zvládněte tak s elegancí i ten nejdelší let. Když dochází energie, pak je tu nabíječka s USB-C, s níž baterii nabijete na maximum za 2,5 hodiny, zatímco 3 hodiny hraní získáte během 15 minut. Pokud si naopak chcete povídat, určitě oceníte čtveřici mikrofonů zaznamenávajících váš hlas s naprostou ladností. Druhá strana vás uslyší jasně, speciálně navržený algoritmus bude filtrovat okolní zvuky, abyste zněli srozumitelně a přirozeně v jakémkoliv prostředí se právě nacházíte.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Obecné

Mikrofon Integrovaný
Typ sluchátek Přes hlavu - okolo uší
Barevné provedení Černá
Herní sluchátka Ne
Hmotnost (g) 440
Konstrukce Uzavřená
Audio konektor 3,5mm Jack

Vlastnosti

Ovládání hlasitosti Ano
Potlačení hluku z okolí Ano
Pouzdro v balení Ano
Otočné mušle Ano
Skládací konstrukce Ano
Vyměnitelné náušníky Ano

Připojení

Typ připojení Bezdrátová
Audio konektor 3,5mm Jack
Odnímatelný kabel Ano
Vedení kabelu Do jednoho sluchátka
Verze bluetooth 5.1

Konektivita

Audio konektor 3,5mm Jack

Funkce

Dotykové ovládání Ne
Přijímání hovorů Ano
Aktivní potlačení hluku ANC Ano
Přepínání skladeb Ano

Nabíjení

Délka přehrávání (hodin) 24h
Nabíjení USB-C

Konstrukce

Barevné provedení Černá