Bose SoundLink Color Bluetooth® speaker II - White

Bose SoundLink Color Bluetooth® speaker II - White

Malý, ale mocný reproduktor SoundLink Color II je navržen pro život na cestách. Příjemný siliconový povrch je dostatečně tvrdý pro nošení v batohu. Voděodolnost a výdrž až 8 hodin jsou jen detaily, které Vám SoundLink Color může nabídnout.
Kód: APRPBOSLCO002 EAN: 017817745871 Part No.: B 752195-0200
3 590 Kč
2 967 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Bose SoundLink Color II

Mohutný zvuk všude tam, kam vás život zavede.Od vody do městského parku nebo terasu svého bytu se SoundLink Mini Color II, který je skvělý společník pro každodenní velké dobrodružství. Díky silikonovému materiálu, který tvoří povrch těla neboli soft-touch je SoundLink Color II odolný proti vodě. Zároveň překvapí velkým zvukem z tak kompaktního reproduktoru. Stačí si ho vzít a jít s ním kamkoli. Hlasové výzvy vás vyzvou k párování přes Bluetooth a vestavěný mikrofon umožňuje přijímat hovory od přátel nebo získávat informace od Siri aplikace.

Navíc si můžete stáhnout mobilní aplikaci Bose Connect a mít tak přístup k novým aktualizacím a mnohem víc. Pokud sečteme výše jmenované výhody, získáváte skvělý reproduktor s užitečnými technologiemi, ještě větší vydrží baterie a bohatým zvukem.

Navržen podle vašich představ. Voděodolný povrch obalu SoundLink Color II bude vyhovovat vašemu aktivnímu a životnímu stylu. Tělo vyrobené z odolného materiálu má zaoblený a kompaktní tvar, který se snadno vejde do tašky, kabelky nebo batohu. Navíc si můžete vybrat ze čtyř barev jako je modrá, červená, bílá a černá tak, aby co nejlépe odpovídal vašemu stylu.Párování a připojení. SoundLink Color II má dosah Bluetooth zhruba 9 metrů, takže si můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu nahlas a bez kabelového připojení. Snadné párování v rámci Bluetooth připojení vás vyzvou hlasové výzvy. K SoundLink Color II můžete být připojeni dvěma Bluetooth zařízeními najednou a mezi nimi libovolně přepínat. Dokonce si pamatuje osm naposledy spárovaných zařízení, takže k němu můžete připojit svůj telefon, tablet svého sourozence a tablet svého přítele.Mějte svou oblíbenou hudbu stále sebou. SoundLink Color II vám bude přehrávat hudbu bez ohledu na to, co budete dělat, nebo kde zrovna budete. Necelý 1 kg váhy z něj dělá jen o něco těžší věc než fotbalový míč. Používání je velmi jednoduché, pro ovládání jeho funkcí stačí pouhý stisk jednoho tlačítka. Lithium-iontovou baterii můžete navíc dobíjet s většiny USB nabíječkami nebo zdroji.Inovativní design inspirovaný životním stylem. SoundLink Color II je výsledkem vývoje návrhářů Bose, kde pasivní protilehlé drivery dokážou vytvořit mohutný a bohatý zvuk s minimálními vibracemi při přehrávání. Je to jedinečná technologie, která zaručí, že se nebude chvět ani pohybovat při přehrávání, když ho umístíte na kus skály nebo pevný kámen.

Jednoduché ovládání a přehlednost. Připojení k Bluetooth zařízením a přepínání mezi nimi, např. z iPadu do iPhonu v případě příchozího hovoru, je nyní snažší, něž kdykoli předtím. Jednoduchá aplikace se skvěle přehledným rozhraním usnadňuje připojení k několika Bluetooth zařízením najednou a jednoduše mezi nimi přepínat. Aplikace rovněž aktualizuje SoundLink Color II s nejnovějším dostupným Bose Softwarem. Navíc nabízí užitečné tipy a dokonce můžete měnit jazyk pro hlasovou výzvu, nebo kdy se má reproduktor přepnout do režimu spánku.