BOSE SoundLink Micro Bluetooth Speaker - Black

BOSE SoundLink Micro Bluetooth Speaker - Black

Bose SoundLink Micro je bluetooth reproduktor, který nepřekvapí vůbec nic. Ať jste na horách, v lese nebo v koupelně. Malý, odolný, vodotěsný to jsou přednosti, kterými Vás ohromí.Výdrž až 6 hodin a zvuk, který Vás nikdy neomrzí.
Kód: APRPBOSLMI001 EAN: 017817768429 Part No.: B 783342-0100
2 990 Kč
2 471 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Bose SoundLink Micro

Velmi malý, velmi drobný. Prostě tak akorát.Je jedno, jestli vyznáváte pěší turistiku, cykloturistiku, pikniky nebo jen společné odpočinkové aktivity. Nyní si je s hudnou užijete ještě intenzivněji. Je tady reproduktor, který s vámi bude držet krok a vašim dobrodružstvím poskytne ten nejlepší zvuk v rámci své velikosti a kategorie. Reproduktor SoundLink Micro poskytuje nevídaně silný a působivý zvuk z tak extrémně malé a kompaktní velikosti. Navíc je velmi odolný a vodotěsný. Má připínací poutko ze silikonu, které je velmi odolné proti přetržení nebo jinému poškození a kdykoli ho můžete rychle připnout nebo odepnout. Reproduktor je tak malý, že ho stačí vzít jen sebou.

Nové technologické inovace. SoundLink Micro je propracován do nejmenšího detailu. Speciálně vyvinuté zvukové převodníky až po silikonové pasivní radiátory umožňují zvukovou reprodukci, která poskytuje mnohem lepší zvuk než všechny ostatní reproduktory v dané kategorii. S tímto výjimečným výkonem byl tento reproduktor od začátku vyvíjen.Neomezený zážitek z hudby na všech místech, kde budeš. Ať budete kdekoli SoundLink Micro je navržen tak, abyste ho mohli mít stále s sebou. Přilnavé poutko vyrobené z odolného silikonu nabízí řadu upevnění. Umožní vám připojit reproduktor například k řídítkům kola, na popruh batohu nebo za držák chladícího boxu. Navíc je popruh velmi odolný proti odtrhnutí a tím se stává velmi spolehlivým. A je jedno, jestli ho upevníte poprvé nebo po tisící.Vody se nebojí. SoundLink Micro je navržen tak, aby mohl hrát nejen pokaždé, když zmokne, spadne do vody nebo je prostě mokrý. Voděodolnost je na stupnici hodnot IPX7 a byl pečlivě testován na všechny možné a nenadálé situace. Takže vám může spadnout do bazénu nebo zmoknout a nemusíte se o něj bát.Použité materiály jsou důležité. SoundLink Micro můžete klidně upustit nebo shodit ze stolu. Aby reproduktor zůstal při takových nehodách neporušený, byl použit k jeho ochraně obal - potah ze silikonového kaučuku. Vysoce kvalitní materiál navíc umožnil odstranit převážnou většinu švů a mezer na úplné minimum, jak jen to bylo možné. Materiál omezí i na minimum běžné škrábance nebo zářezy díky své odolnosti. Ať už budete kdekoli, vždy se budete moct spolehnout na svůj přenosný reproduktor.

Užitečná aplikace. Aplikace Bose Connect umožňuje snadno a rychle se připojit a automaticky přepínat mezi Bluetooth zařízeními. Tím pádem mohou vaši přátele kdykoli převzít roli DJe, aniž by se cokoli přerušilo. V případě, že jeden SoundLink Micro nebude dostatečně výkonný, použijte aplikaci pro spojení dvou libovolných SoundLink Micro v režimu párty. Nebo si vychutnejte jasné rozlišení pravé a levé strany v režimu stereo.Bose SoundLink Micro reproduktor unboxing