BOSE SoundLink Mini II Bluetooth speaker - Carbon

BOSE SoundLink Mini II Bluetooth speaker - Carbon

BOSE SoundLink mini Bluetooth speaker je reproduktor, s kterým si užijete hudbu na cestách ať jedete kamkoli. I přesto, že je malý, poskytuje plný a přirozený zvuk. Připojení k Vašemu zařízení je snadné a to díky podpoře Bluetooth.
Kód: APRPBOSLMB002 EAN: 017817686228 Part No.: B 725192-2140
5 290 Kč
4 372 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Bose SoundLink Mini

Perfektní zvuk v kompaktní velikosti.Svoji oblíbenou hudbu si nyní užijete kdykoli. Bose SoundLink Mini Bluetooth Speaker přináší plnohodnotný a přirozený zvuk z malého ultra kompaktního systému, který je unikátní svým rozměrem, ohromujícím zvukem díky použitým technologiím a vejde se s přehledem do dlaně vaší ruky, nebo kapsy. Připojíte se k němu bezdrátově s vaším smartphonem, tabletem nebo jiným zařízením s Bluetooth a pohodlně tak můžete poslouchat vaší hudbu, sledovat videa nebo hrát hry kdykoli a kdekoli. Stačí si ho vzít jen sebou.

Vychutnejte si hudbu na cestách. Užívejte si díky těmto inovativním technologiím velký hudební výkon i od zařízení až překvapivě malého rozměru. Proprietární technologie reproduktoru a uživatelsky inovativní konfigurace ovládání, společně zajišťují zcela plnohodnotnou funkčnost, včetně hlubokých basů i v tomto ultra kompaktním miniaturním provedení. Toto zařízení vám umožní přehrávat svou hudbu v místech, kde to nikdy předtím nebylo možné. Zkrátka kompaktní reproduktor SoundLink Mini Bluetooth Speaker je vždy s vámi na vašich cestách, ať už jste kdekoli.Lithium-iontová baterie poskytuje na plné nabití až sedm hodin přehrávání hudby. Doma si navíc svou hudbu můžete poslouchat ještě déle, díky nabíjecí kolíbce, protože můžete pokračovat v poslechu i během nabíjení. Úplné nabití baterie trvá obvykle tři hodiny.Elegantní design. Konstrukce a design SoundLink Mini Bluetooth Speaker nabízí elegantní jednoduchost. Jednolitá hliníková konstrukce je nejen krásná, ale taky velmi atraktivní a odolná. Reproduktor má na horní části umístěny všechny ovládací tlačítka.Bluetooth připojení. Propojení Bluetooth zařízením je otázkou okamžiku. Jeho dosah je zhruba 9 metrů, aby bylo možné si vychutnat poslech hudby zcela bezdrátově. Snadno se připojí s vaším smartphonem, tabletem nebo jiným zařízením s Bluetooth. Pamatuje si až šest zařízení a jejich opětovné připojení je ještě jednodušší.