Bose SoundLink Revolve Bluetooth Speaker - Black

Bose SoundLink Revolve Bluetooth Speaker - Black

Malý přesto úžasně hlasitý SoundLink Revolve Vás osloví skvělý 360° zvukem, který bude znít stejně ať jej postavíte ke zdi nebo do prosřed místnosti. 12 hodinová výdrž a vodě odolnost zaručují skvělou zábavu ať jste kdekoliv.
Kód: APRPBOREMI010 EAN: 017817741552 Part No.: B 739523-2110
5 290 Kč
4 372 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Bose SoundLink Revolve

Zvuk, který se šíří všemi směry.Bose SoundLink Revolve se řadí mezi nejsilnější hrající Bluetooth reproduktory, který nemá žádné vpředu nebo vzadu. Jeho zvukové pole se šíří 360° kolem dokola a tím získává naprosto rovnoměrné zvukové pokrytí. Postavte jej doprostřed místnosti nebo ke zdi a Revolve nabídne všem stejný zážitek. Zvuk bude všude stejný, čistý, a když budete chtít, tak i neuvěřitelně hlasitý.

Úžasně hlasitý. Úžasně kompaktní. Nenechte se zmást jeho velikostí, protože je nabití technologiemi, které nejsou na první pohled vidět. Konstrukce využívá dvojice proti sobě pracujících pasivních měničů s výkonným mimořádně efektivním reproduktorem hrajícím dolů - to vše podpořeno patentovaným akustickým deflektorem. Díky ,,tlakové pasti,, zamezující zkreslení je výsledek velmi dynamický. Tlakové šíření zvuku do všech směrů navíc umožňuje realistickou reprodukci hudby, ze které vás bude mrazit.Špičkový zvuk i za deště. Trocha vody nikomu neuškodí. Což platí i SoundLink Revolve reproduktoru. Díky svým vodoodpudivým materiálům můžete umístit a poslouchat SoundLink Revolve prakticky kdekoli. Například u bazénu, vedle dřezu nebo na zahradě a nemusíte se bát, že bude mokrý.Otřesy mu nevadí. Nikdo nemá nic pod kontrolou. Tím pádem se nebojte, že v případě nešikovné manipulace vám reproduktor přistane na tvrdém povrchu. Nic se mu totiž nestane. Speciálně použité materiály zajistí měkký dopad.Bez spár a spojů. Všimli jste si, že je zvuková mřížka zcela hladká? Protože nejprve vznikla kompletní elektro-akustická sestava, která byla následně implementována do těla reproduktoru tvořeného jediným kusem hliníku. Výsledkem je dokonalá elegance.Přibližte se hudbě a užívejte si jí. Pokud jste na cestách, vše řešíte za pochodu. Proto je SoundLink Revolve zcela kompaktní, snadno ovladatelný a jeho designový koncept je vyjádřen měkkými ovládacími prvky na vrchní části. Tím pádem je každý dotyk zcela přirozený a ihned interaktivní.Spousta výkonu. Přenosné Bluetooth reproduktory potřebují impozantně výkonné baterie. Integrovaná lithium-iontová baterie, kterou SoundLink Revolve disponuje, má výdrž na jedno nabití až 12 hodin při stálém poslechu. Někdo by mohl říci, že jsou reproduktory, které hrají déle, ale u nich nezískáte naprosto nekompromisní hluboké a silné basy jako u SoundLink Revolve.

Bose SoundLink Revolve reproduktor unboxing