BOSE SoundSport Free Wireless - Black

BOSE SoundSport Free Wireless - Black

BOSE SoundSport Free Wireless jsou sluchátka pro lidi, kteří rádi překonávají limity a hledají výzvy. Bez drátů, bez překážek na cestě k úspěchu spolu s ochranou IPX4. A když dojde šťáva stačí použít battery case, který nabízí dalších 10h. poslechu.
Kód: AVSLBSSSFR001 EAN: 017817748018 Part No.: B 774373-0010
5 290 Kč
4 372 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Bose SoundSport Free Wireless

Už vás nic nezastaví.Zcela bezdrátová sluchátka do uší Bose SoundSport Free Wireless Headphones s technologií Bluetooth a dobíjecím pouzdrem v balení. SoundSport Free sluchátka nabízejí absolutní svobodu pohybu, jsou odolná proti potu a dešti - IPX4 a na plné nabití vydrží přehrávat hudbu až 5 hodin. Navíc poskytují bezpečné a pohodlné uchycení uvnitř uší po celou dobu nošení.

Získejte plný a vyvážený zvuk zcela bezdrátových sluchátek do uší od Bose. Jsou navržena tak, aby zůstala po celou dobu vně uší zcela pohodlná a mohli jste tak své tréninky posouvat o další úrovně.

Vychytanější technologie. Pokud jde o samotné technologie uvnitř sluchátek SoundSport Free, jsou vyvinuty s ohledem na každý detail. Od vylepšené automatické ekvalizace a optimalizace zvuku, přes lepší umístění pozice antény pro maximální přenos signálu Bluetooth. Výsledkem jsou sluchátka, která hrají jasně a čistě bez ohledu na to, jestli máte telefon zrovna v ruce, kapse nebo je připevněn na vaší paži.Komfortní uchycení v uších. Sluchátka SoundSport Free se vyznačují bezkonkurenčním komfortem uchycení vně uší. Díky patentovaným silikonovým vložkám do uší StayHear+ Sport vám už nic nebude vypadávat z uší nebo vás cokoli tlačit. Díky tomu si můžete nerušeně užívat poslech hudby a soustředit se pouze na váš trénink.Špičkový zvuk vás motivuje pro maximální výkon. Digitální zpracování signálu EQ a optimalizovaná hlasitost vám nabídce jasný, čistý a plně vyvážený zvuk. Bez ohledu na to, jak bude plná posilovna, váš playlist vás udrží stále v pohybu a bude vás motivovat pro ještě vyšší výkony.Odolné proti potu a dešti. Voda a sluchátka nejsou velkými kamarády, ale SoundSport Free si s tím bez problému poradí. Použitím vodoodpudivé membrány uvnitř sluchátek lze dosáhnout toho, že zůstanou zcela suchá a plně funkční. Tyto sluchátka se nebojí jak potu, tak ani deště a špatné počasí už nebude důvodem pro zanedbání pravidelného tréninku.Mnohem víc než jen přenosné pouzdro. Baterie vám umožní přehrávání hudby až na 5 hodin na jedno plné nabití. V momentě, kdy je přestanete používat, vrátíte je do přenosného pouzdra, které slouží zároveň jako power banka pro dobíjení a díky tomu se začnou okamžitě nabíjet a budou připraveny pro další použití. V případě plného vybití sluchátek, stačí 15 minut k tomu, aby vám poskytly dalších 45 minut poslechu hudby.


Najděte svá sluchátka. Ztratili jste nebo nemůžete najít svá sluchátka? Máme pro vás řešení. Pomocí aplikace Bose Connect můžete určit místo, kde se právě nacházejí. Dále můžete díky aplikaci snadno přepínat mezi všemi Bluetooth zařízeními a zároveň poskytuje aktualizaci softwaru, zajímavé tipy a vlastní uživatelské nastavení.