BOSE SoundSport In-Ear Apple - Red

BOSE SoundSport In-Ear Apple - Red

BOSE SoundSport Wireless jsou sluchátka pro lidi, kteří rádi překonávají limity a hledají výzvy. Bez drátů, bez překážek na cestě k úspěchu.
Kód: AVSLBSSSIE007 EAN: 017817699235 Part No.: B 741776-0040
1 990 Kč
1 645 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
NENÍ SKLADEMBose SoundSport In-Ear

Do uší nabízejí plný a vyvážený zvuk.Užijte si tréninky nabité energií s vysokým zvukovým výkonem sluchátek SoundSport, kterým se nemohou vyrovnat žádné běžné dostupné sportovní sluchátka. SoundSport sluchátka do uší jsou odolné proti potu a během tréninku zůstanou po celou dobu pohodlně a bezpečně uchycené ve vašich uších. S in-line dálkovým ovladačem můžete snadno regulovat hlasitost poslechu, výběr skladeb nebo přijímat hovory aniž byste museli sáhnout po vašem zařízení, které není zrovna na dosah ruky. Nechte se inspirovat vaší oblíbenou hudbou k maximálním výkonům se SoundSport sluchátky, která se perfektně hodí pro váš aktivní životní styl.

Navrženy tak, aby přesně vyhovovaly tomu, co zrovna děláte. Ještě další kolo, ještě další píseň. Když posouváte své limity, motivace je pro vás nutností. Patentovaná technologie TriPort poskytuje křišťálově znějící výšky a realističtější, hluboké basy. Akustické porty jsou umístěny tak, aby byla odolná proti potu a nepříznivému počasí. Hydrofobní povlak zajišťuje, že vlhkost se nedostane do sluchátek a díky tomu splňují i ty nejnáročnější požadavky v rámci vašeho aktivního stylu života.

In-line mikrofon a dálkové ovládání umožňují snadné přepínání mezi hudbou a vašimi hovory.Přirozeně se přizpůsobí tvaru vašich uší. Patentované silikonové ušní vložky - StayHear Tips se přirozeně přizpůsobí tvaru vašich uší. Tím pádem zajistí bezpečné usazení v uchu a nikdy nebudou vypadávat nebo nepříjemně tlačit. Pohodlné a komfortní nošení si užijete po celý den.Lehké, odolné pouzdro. Součástí balení je sportovně inspirované ochranné pouzdro barevně laděné s vašimi sluchátky. Je určeno k bezpečnému uložení sluchátek v době, kdy je zrovna nepoužíváte a poskytuje místo pro uložení dalších věcí, jako jsou například klíče nebo peníze v průběhu cvičení. Díky karabině pouzdro snadno upevníte tak, abyste ho mohli mít po celou dobu cvičení u sebe.Obecné
  • Mikrofon: Na kabelu
  • Typ sluchátek: Do uší - špunty
  • Barevné provedení: Červená
Vlastnosti
  • Ovládání hlasitosti
Připojení
  • Typ připojení: Drátová
  • Audio konektor: 3,5mm Jack
Funkce
  • Přijímání hovorů

Bose SoundSport unboxing

Bose SoundSport sluchátka unboxing