BOSE SoundSport Pulse Wireless - Red

BOSE SoundSport Pulse Wireless - Red

BOSE SoundSport Pulse Wireless jsou sluchátka pro lidi, kteří rádi překonávají limity a hledají výzvy. Dejte do tréniku srdce. Vestavěný srdeční monitor spolupracuje s mnoha aplikacemi.
Kód: AVSLBSSSWLP01 EAN: 017817735322 Part No.: B 762518-0010
4 990 Kč
4 124 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Bose SoundSport Pulse Wireless

Už vás nic nezastaví.Bezdrátová sluchátka SoundSport Pulse Wireless s měřením srdečního pulsu, technologií Bluetooth a NFC, která nabízejí plný a vyvážený zvuk s hlubokými basy. Navíc jsou odolná proti vlhkosti a potu a poskytují bezpečné a pohodlné upevnění uvnitř uší po celou dobu nošení.

Sledujte svůj srdeční puls. Nechte se motivovat během náročného tréninku vaší oblíbenou hudbou k vyšším výkonům. Díky speciální technologii, která rozpozná zátěž vašeho tréninku, vás inspiruje ještě k větším výkonům. Sluchátka SoundSport Pulse mají integrovaný monitor srdečního pulsu a tím vám poskytnou přesné a bezpečné informace tak, abyste cvičení mohli posunout o další úroveň.Navrženy tak, aby vás stále motivovaly. Pravidelné cvičení je náročná činnost. To je důvod, proč potřebujete sluchátka, která s vámi budou držet krok s každou další výzvou. Bose SoundSport Pulse Wireless sluchátka vás udrží v pohybu po celou dobu cvičení, poskytnou silný zvuk a ušní vložky, které zůlstanou bezpečně uchycené a pohodlné.Bezdrátová svoboda. Jednoduché a bezdrátové připojení vám dopřeje naprostou svobodu pohybu. Párování s Bluetooth díky hlasové výzvě je ještě snadnější. Pokud máte funkci NFC stačí přiložit a potvrdit připojení na in line dálkovém ovládání. Lithium-iontová baterie umožňuje až pět hodin bezdrátového přehrávání hudby.Dálkové in line ovládání. Nemusítě přerušovat své tréninky pokud chcete zvýšit nebo snížit hlasitost při poslouchání své hudby nebo přijmout hovor. In line mikrofon a dálkové ovládání umožňují přijímat a ukončovat hovory, zvyšovat nebo snižovat hlasitost aniž byste museli vyndat telefon.