Bose SoundTouch® 10, Black

Bose SoundTouch® 10, Black

Precizní hudební systém Bose SoundTouch Vás ohromí svým výkonem a skvělým zvukem. Díky Aplikaci lze systém ovládat odkudkoliv a s funkcí Multiroom si můžete nastavit v každé místnosti jinou hudbu. Streamovaná hudby pomocí wi-fi nebo Bluetooth.
Kód: APRPBOSO10001 EAN: 017817692311 Part No.: B 731396-2100
5 290 Kč
4 372 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Bose SoundTouch 10

Pokoj zaplněný hudbou.SoundTouch 10 je nejmenší a nejkompaktnější bezdrátový reproduktor. Je to hudební systém s nejjednodušším řešením, jak přehrávat hudbu po celém vašem domě nebo bytě. Je tak malý, že ho můžete umístit téměř kdekoli a ihned streamovat hudbu díky připojení Wi-Fi vaší domácí sítě a dopřát si miliony skladeb z hudebních služeb, internetových rádií nebo vaší uložené hudební knihovny. To vše s plným a bohatým zvukem, který zaplní celou místnost. Také můžete okamžitě přehrávat své favority, stačí stisknout jednu z šesti předvoleb a to přímo na reproduktoru, dálkovém ovladači nebo stažené aplikaci ve vašem mobilním zařízení.

Objevujte novou hudbu se SoundTouch aplikací. Se SoundTouch aplikací je to jednodušší, než kdy jindy. Díky možnosti streamovat hudbu bezdrátově přes internet máte k dipozici miliony skladeb na hudebních serverech jako jsou Deezer nebo Spotify, tisíce rozhlasových stanic nebo vlastní digitální hudební knihovnu. S bezplatnou aplikací SoundTouch můžete ovládat přehrávání hudby z libovolného místa ve vašem domě nebo bytě za pomoci chytrého telefonu nebo tabletu. A díky šesti nastavitelným předvolbám si můžete nastavit své favority, které máte okamžitě k dispozici jedním stiskem.Se SoundTouch znovu objevíte požitek z hudby. Díky aplikaci SoundTouch si můžete nastavit své favority do šesti předvoleb. Přidat si tam můžete jak své oblíbené rozhlasové stanice, tak i oblíbenou hudbu z hudebních služeb jako Deezer nebo Spotify nebo ze své hudební knihovny v počítači. Jedním stiskem jedné z šesti předvoleb si následně přehrajete, co zrovna chcete poslouchat a to jak přímo na samotném zařízení SoundTouch 10, dálkovém ovladači nebo v aplikaci na chytrém telefonu nebo tabletu.Integrované Bluetooth připojení. Integrované Bluetooth připojení umožňuje přenášet hudbu z mobilních zařízení jako je chytrý telefon, tablet nebo notebook kdykoli budete chtít. To vám například umožní poslouchat hudbu z více zdrojů jako je například YouTube kanál nebo Vimeo.