Bose SoundTouch® 20, Black

Bose SoundTouch® 20, Black

Precizní hudební systém Bose SoundTouch Vás ohromí svým výkonem a skvělým zvukem. Díky Aplikaci lze systém ovládat odkudkoliv a s funkcí Multiroom si můžete nastavit v každé místnosti jinou hudbu. Streamovaná hudby pomocí wi-fi nebo Bluetooth.
Kód: APRPBOSO20001 EAN: 017817694285 Part No.: B 738063-2100
10 990 Kč
9 083 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Bose SoundTouch 20 III

Pokoj zaplněný hudbou.Objevte nekonečnou rozmanitost hudby. SoundTouch 20 bezdrátový hudební systém nabízí skvělý způsob jak přehrávat hudbu kdekoli u vás doma nebo ve vašem bytě. Stačí ho připojit s vaší domácí W-Fi nebo LAN sítí zcela jednoduše. To vám umožní poslouchat vaší oblíbenou hudbu zcela okamžitě. Stačí stisknout jedno tlačítko z šesti nastavitelných předvoleb a to jak přímo na reproduktoru, tak na dálkovém ovladači. Umístěte tento kompaktní hudební systém kdekoli ve vašem domě nebo bytě a vychutnejte si špičkový výkon, který zaplní celý pokoj plným zvukem. SoundTouch 20 je součástí celé rodiny Bose bezdrátových systémů SoundTouch a to jak od jednotlivých hudebních systémů, domácích kin nebo venkovních reproduktorů. Každý z nich přináší jiný druh zvuku charakteristický pro Bose reproduktory.

Objevujte novou hudbu se SoundTouch aplikací. Se SoundTouch aplikací je to jednodušší, než kdy jindy. Díky možnosti streamovat hudbu bezdrátově přes internet máte k dipozici miliony skladeb na hudebních serverech jako jsou Deezer nebo Spotify, tisíce rozhlasových stanic nebo vlastní digitální hudební knihovnu. S bezplatnou aplikací SoundTouch můžete ovládat přehrávání hudby z libovolného místa ve vašem domě nebo bytě za pomoci chytrého telefonu nebo tabletu. A díky šesti nastavitelným předvolbám si můžete nastavit své favority, které máte okamžitě k dispozici jedním stiskem.Se SoundTouch znovu objevíte požitek z hudby. Díky aplikaci SoundTouch si můžete nastavit své favority do šesti předvoleb. Přidat si tam můžete jak své oblíbené rozhlasové stanice, tak i oblíbenou hudbu z hudebních služeb jako Deezer nebo Spotify nebo ze své hudební knihovny v počítači. Jedním stiskem jedné z šesti předvoleb si následně přehrajete, co zrovna chcete poslouchat a to jak přímo na samotném zařízení SoundTouch 20, dálkovém ovladači nebo v aplikaci na chytrém telefonu nebo tabletu.Nově přidaná Bluetooth technologie. Nové SoundTouch systémy jsou nyní vybaveny Bluetooth připojením pro přenos hudby z libovolného zažízení kdykoli budete chtít. To vám například umožní poslouchat hudbu z více zdrojů jako je například YouTube kanál nebo Vimeo.Bose SoundTouch 20 reproduktor unboxing