iSETOS.cz
Bowers & Wilkins. Zvuk a jeho nejcennější poklady.

Bowers & Wilkins. Zvuk a jeho nejcennější poklady.

 
Publikováno dne 12.05.2023

Nahlédněte k samotné podstatě hudby a obklopte se tou nejrealističtější reprodukcí, která kouzelným originálům nikdy nic neubere ani nepřidá. V hodnotách a DNA věhlasné britské společnosti, kterou před více než 50 lety založili John Bowers a Roy Wilkins, drží odhodlání, vášeň a posedlost pro skutečný zvuk jasné prvenství. Sny o dokonalosti a absolutním přiblížení k původním záměrům interpretů, jež šly ruku v ruce s dekádami náročného výzkumu technických, konstrukčních a inženýrských řešení, nyní můžete v reálných konturách každým dnem prožívat. Objevte dechberoucí detaily muzikálního světa i ty nejjemnější nuance všech představení. V nejryzejší podobě. Produktové portfolio jsme nově rozšířili o ty nejlepší kousky z výstavní síně značky B&W a těšíme se, že i vy brzy posílíte řady milionů vášnivých audiofilů, kteří důvěřují legendě. Neboť ti, co hudbu opravdu milují, volí Bowers & Wilkins.

Ve víru not. Bowers & Wilkins Pi5 S2.

Konstrukce intra-aurální, špunty
Konektivita Bluetooth 5.0
Měniče
9,2mm
Aktivní potlačení hluku ano, adaptivní
Výdrž  až 24 h (s pouzdrem), podpora bezdrát. nabíjení
Barevné varianty světle šedá, tmavě šedá, světle fialová
Kompaktní, lehká a stylová in-ear sluchátka Bowers & Wilkins Pi5 S2 představují cenově nejdostupnější vstupenku do fantastické galaxie akustického génia. Pracují s pokročilými 9,2mm dynamickými měniči, jež generují úchvatný zvukový náboj s nepřeberným množstvím detailů, opojnými basami a epickými výškami. Skrze technologii Bluetooth 5.0 s podporou inovativního kodeku aptX rozehrávají úžasně hladkou konektivitu doprovázenou promptní datovou synchronizací, a nadto disponují samozřejmě i famózním řešením pro aktivní potlačení okolních hluků či čtyřmi mikrofony pro křišťálově čisté streamy a telefonáty. Sluchátka Bowers & Wilkins Pi5 S2 obdržíte spolu se 3 páry koncovek do uší i s překrásným pouzdrem, jež skýtá podporu bezdrátovému nabíjení. Těšte se až na 24hodinové, ničím nerušené toulky oázami hudby.
recenze Bowers & Wilkins Pi5 S2
recenze Bowers & Wilkins Pi5 S2

Kouzla s city. Bowers & Wilkins Pi7 S2.

Konstrukce intra-aurální, špunty
Konektivita Bluetooth 5.0
Měniče
9,2mm
Aktivní potlačení hluku ano, adaptivní
Výdrž  až 21 h (s pouzdrem), podpora bezdrát. nabíjení
Barevné varianty saténově černá, modrá, bílá canvas
High-endový level v kategorii intra-aurálních sluchátek. Bowers & Wilkins Pi7 S2 přicházejí oproti výše představeným sourozencům s přelomovým audio kodekem aptX HD, který umožňuje streamování muziky v bezkonkurenční 24bitové Hi-Res kvalitě. Rovněž disponují hned šesti mikrofony (třemi v každém sluchátku) a září také pozoruhodným benefitem retranslace zvuku u SmartCase pouzdra. Pro vášnivé fajnšmekry symbolizují ještě snazší a rychlejší cestu k přímému připojení k externím zdrojům zvuku, jakýmiž jsou například zábavní systémy a multimediální platformy v letadlech a vlacích. Stačí pár dotyků a Bowers & Wilkins Pi7 S2 před vámi rozehrají opojnou symfonii i z těch nejrozmanitějších pramenů.

Mocná privilegia. Bowers & Wilkins Px7 S2.

Konstrukce circumaurální – přes hlavu, okolo uší
Konektivita Bluetooth 5.0
Měniče
40mm z bio celulózy
Aktivní potlačení hluku ano, adaptivní
Výdrž 
až 30 h (s pouzdrem), funkce rychlého dobíjení
Barevné varianty černá, modrá, béžově šedá
Prominentní audio kvalita s ultimativně přirozeným a přesným zvukovým polem. Častá volba hudebních producentů i světoznámých hvězd. Circumaurální full-size sluchátka Bowers & Wilkins Px7 S2 se honosí exkluzivními 40mm měniči vlastní výroby z bio celulózy, jejichž charakteristický decentní náklon uvnitř náušníků zprostředkovává imerzivní poslechové zážitky plné akustické hloubky a vzdálenosti, temperamentních basů i nepopsatelně půvabných výšek. Bowers & Wilkins Px7 S2 mají v rukávu samozřejmě i pokročilou funkci pro aktivní potlačení okolního hluku, přičemž nevýslovný komfort z každodenního používání nastolují svými krásně měkoučkými náušníky z paměťové pěny. B&W Px7 S2 vás budou hýčkat ve všech směrech. 
recenze Bowers & Wilkins Px7 S2
recenze Bowers & Wilkins Px7 S2

Koncert snů začíná. Bowers & Wilkins Px8.

Konstrukce circumaurální – přes hlavu, okolo uší
Konektivita Bluetooth 5.2
Měniče
40mm z uhlíkových vláken
Aktivní potlačení hluku ano, hybridní
Výdrž 
až 30 h (s pouzdrem), funkce rychlého dobíjení
Barevné varianty černá, béžová
Dosud nejlepší bezdrátová sluchátka značky Bowers & Wilkins. Vznešenost dovedená do krajností. Sluchátka okolo uší B&W Px8 sázejí na invenční 40mm měniče z uhlíkových vláken i signaturní konstrukční zkosení karbonových kuželů, které je skutečnou zárukou nepopsatelné a božské zvukové reprodukce. Elitní basy plné hřmotných nuancí, opulentní středy i výšky, nad jejichž krásou se tají dech. A absolutní redukce jakéhokoliv zkreslení včetně nekompromisního odfiltrování všech vnějších ruchů. Circumaurální sluchátka Bowers & Wilkins Px8 pracují na bázi moderní technologie Bluetooth 5.2, podporují excelentní 24bitový Hi-Res datový tok, a především se chlubí propracovanými náušníky z jemného koženkového čalounění Nappa či ergonomickým mostem a rameny z litého hliníku, co efektivně snižují tlak a díky nimž báječně sednou jakýmkoliv typům hlavy. Opus Magnum zvuku pro ty nejnáročnější. Bowers & Wilkins Px8.
recenze Bowers & Wilkins Px8

Ikonické umění. Bowers & Wilkins Zeppelin.

Konektivita Bluetooth 5.2
Celkový výkon
240 W
Streamovací služby AirPlay 2, Spotify Connect, Tidal Connect a další
Rozměry 
21 × 65 × 19,4 cm (hmotnost 6,5 kg)
Barevné varianty půlnoční černá, perleťově šedá
Legendární aktivní bezdrátový reproduktor Zeppelin, jenž je signaturou mistrovství a tváří řemeslného umu značky Bowers & Wilkins, produkuje bombastický muzikální poprask ve 360° prostorovém rozptylu, a to v omračujícím, až 240W výstupním výkonu. B&W Zeppelin ukrývá ve svém sličném těle přepychové měniče vlastní výroby, velkolepý 15cm subwoofer, dva 2,5cm double-dome vysokotónové reproduktory a dvojici 9cm FST středobasových reproduktorů, jejichž zásluhou dokáže pokrývat fenomenální Hi-Res zvukový rozsah s nezměrnými grády jak v interiéru, tak i exteriéru. Reproduktor Zeppelin je za doprovodu konektivity Bluetooth 5.0 a podpory kodeku aptX připravený v brilantní synchronizaci pracovat s moderními streamovacími platformami AirPlay 2, Spotify Connect a Tidal, a navíc boduje i integrovanou Smart asistentkou Alexou pro futuristické, maximálně komfortní ovládání prostřednictvím hlasu. Nalaďte ty nejlepší vibes a vyrazte vstříc zábavě, která nemá obdoby. Bowers & Wilkins Zeppelin pošle vás i širé davy do kolen. 
recenze Bowers & Wilkins Zeppelin
Všechny produkty značky B&W jsou plně připraveny na propojení s mobilní aplikací Bowers & Wilkins Music App, která umocňuje funkční potenciál a skýtá nepřeberné množství předvoleb pro dokonale personalizovanou zvukovou ekvalizaci. Bowers & Wilkins. Objevte perspektivu bez hranic.
Autor článku: Jakub Hasman

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

obchod rychlý

Ověřený zákazník
25.11.2023

zadna nevyhoda rychle doručeno

Ověřený zákazník
21.11.2023

Výborný zákaznický servis.

Ověřený zákazník
20.11.2023

Děkuji, jsem s tímto obchodem spokojený.

Ověřený zákazník
17.11.2023

Rychlé odesláni!

Ověřený zákazník
09.11.2023

Hodinky přišly již druhý den po objednání.

Ověřený zákazník
09.11.2023

Skvělé služby a ceny!!!

Ověřený zákazník
05.11.2023

Vše proběhlo v pořádku. Nákup doporučuji. Určitě jsem nenakupoval naposledy.

Ověřený zákazník
25.10.2023

+ dobrá cena - chodí maily, kde jsou blbosti - objednal jsem si vyzvednutí na prodejně a mail mi přišel s úplně jinou informací

Ověřený zákazník
25.10.2023

vše rychle a ok

Ověřený zákazník
12.10.2023
Všechny recenze