iSETOS.cz
Bowers & Wilkins. Zvuk a jeho nejcennější poklady.

Bowers & Wilkins. Zvuk a jeho nejcennější poklady.

 
Publikováno dne 12.05.2023

Nahlédněte k samotné podstatě hudby a obklopte se tou nejrealističtější reprodukcí, která kouzelným originálům nikdy nic neubere ani nepřidá. V hodnotách a DNA věhlasné britské společnosti, kterou před více než 50 lety založili John Bowers a Roy Wilkins, drží odhodlání, vášeň a posedlost pro skutečný zvuk jasné prvenství. Sny o dokonalosti a absolutním přiblížení k původním záměrům interpretů, jež šly ruku v ruce s dekádami náročného výzkumu technických, konstrukčních a inženýrských řešení, nyní můžete v reálných konturách každým dnem prožívat. Objevte dechberoucí detaily muzikálního světa i ty nejjemnější nuance všech představení. V nejryzejší podobě. Produktové portfolio jsme nově rozšířili o ty nejlepší kousky z výstavní síně značky B&W a těšíme se, že i vy brzy posílíte řady milionů vášnivých audiofilů, kteří důvěřují legendě. Neboť ti, co hudbu opravdu milují, volí Bowers & Wilkins.

Ve víru not. Bowers & Wilkins Pi5 S2.

Konstrukce intra-aurální, špunty
Konektivita Bluetooth 5.0
Měniče
9,2mm
Aktivní potlačení hluku ano, adaptivní
Výdrž  až 24 h (s pouzdrem), podpora bezdrát. nabíjení
Barevné varianty světle šedá, tmavě šedá, světle fialová
Kompaktní, lehká a stylová in-ear sluchátka Bowers & Wilkins Pi5 S2 představují cenově nejdostupnější vstupenku do fantastické galaxie akustického génia. Pracují s pokročilými 9,2mm dynamickými měniči, jež generují úchvatný zvukový náboj s nepřeberným množstvím detailů, opojnými basami a epickými výškami. Skrze technologii Bluetooth 5.0 s podporou inovativního kodeku aptX rozehrávají úžasně hladkou konektivitu doprovázenou promptní datovou synchronizací, a nadto disponují samozřejmě i famózním řešením pro aktivní potlačení okolních hluků či čtyřmi mikrofony pro křišťálově čisté streamy a telefonáty. Sluchátka Bowers & Wilkins Pi5 S2 obdržíte spolu se 3 páry koncovek do uší i s překrásným pouzdrem, jež skýtá podporu bezdrátovému nabíjení. Těšte se až na 24hodinové, ničím nerušené toulky oázami hudby.
recenze Bowers & Wilkins Pi5 S2
recenze Bowers & Wilkins Pi5 S2

Kouzla s city. Bowers & Wilkins Pi7 S2.

Konstrukce intra-aurální, špunty
Konektivita Bluetooth 5.0
Měniče
9,2mm
Aktivní potlačení hluku ano, adaptivní
Výdrž  až 21 h (s pouzdrem), podpora bezdrát. nabíjení
Barevné varianty saténově černá, modrá, bílá canvas
High-endový level v kategorii intra-aurálních sluchátek. Bowers & Wilkins Pi7 S2 přicházejí oproti výše představeným sourozencům s přelomovým audio kodekem aptX HD, který umožňuje streamování muziky v bezkonkurenční 24bitové Hi-Res kvalitě. Rovněž disponují hned šesti mikrofony (třemi v každém sluchátku) a září také pozoruhodným benefitem retranslace zvuku u SmartCase pouzdra. Pro vášnivé fajnšmekry symbolizují ještě snazší a rychlejší cestu k přímému připojení k externím zdrojům zvuku, jakýmiž jsou například zábavní systémy a multimediální platformy v letadlech a vlacích. Stačí pár dotyků a Bowers & Wilkins Pi7 S2 před vámi rozehrají opojnou symfonii i z těch nejrozmanitějších pramenů.

Mocná privilegia. Bowers & Wilkins Px7 S2.

Konstrukce circumaurální – přes hlavu, okolo uší
Konektivita Bluetooth 5.0
Měniče
40mm z bio celulózy
Aktivní potlačení hluku ano, adaptivní
Výdrž 
až 30 h (s pouzdrem), funkce rychlého dobíjení
Barevné varianty černá, modrá, béžově šedá
Prominentní audio kvalita s ultimativně přirozeným a přesným zvukovým polem. Častá volba hudebních producentů i světoznámých hvězd. Circumaurální full-size sluchátka Bowers & Wilkins Px7 S2 se honosí exkluzivními 40mm měniči vlastní výroby z bio celulózy, jejichž charakteristický decentní náklon uvnitř náušníků zprostředkovává imerzivní poslechové zážitky plné akustické hloubky a vzdálenosti, temperamentních basů i nepopsatelně půvabných výšek. Bowers & Wilkins Px7 S2 mají v rukávu samozřejmě i pokročilou funkci pro aktivní potlačení okolního hluku, přičemž nevýslovný komfort z každodenního používání nastolují svými krásně měkoučkými náušníky z paměťové pěny. B&W Px7 S2 vás budou hýčkat ve všech směrech. 
recenze Bowers & Wilkins Px7 S2
recenze Bowers & Wilkins Px7 S2

Koncert snů začíná. Bowers & Wilkins Px8.

Konstrukce circumaurální – přes hlavu, okolo uší
Konektivita Bluetooth 5.2
Měniče
40mm z uhlíkových vláken
Aktivní potlačení hluku ano, hybridní
Výdrž 
až 30 h (s pouzdrem), funkce rychlého dobíjení
Barevné varianty černá, béžová
Dosud nejlepší bezdrátová sluchátka značky Bowers & Wilkins. Vznešenost dovedená do krajností. Sluchátka okolo uší B&W Px8 sázejí na invenční 40mm měniče z uhlíkových vláken i signaturní konstrukční zkosení karbonových kuželů, které je skutečnou zárukou nepopsatelné a božské zvukové reprodukce. Elitní basy plné hřmotných nuancí, opulentní středy i výšky, nad jejichž krásou se tají dech. A absolutní redukce jakéhokoliv zkreslení včetně nekompromisního odfiltrování všech vnějších ruchů. Circumaurální sluchátka Bowers & Wilkins Px8 pracují na bázi moderní technologie Bluetooth 5.2, podporují excelentní 24bitový Hi-Res datový tok, a především se chlubí propracovanými náušníky z jemného koženkového čalounění Nappa či ergonomickým mostem a rameny z litého hliníku, co efektivně snižují tlak a díky nimž báječně sednou jakýmkoliv typům hlavy. Opus Magnum zvuku pro ty nejnáročnější. Bowers & Wilkins Px8.
recenze Bowers & Wilkins Px8

Ikonické umění. Bowers & Wilkins Zeppelin.

Konektivita Bluetooth 5.2
Celkový výkon
240 W
Streamovací služby AirPlay 2, Spotify Connect, Tidal Connect a další
Rozměry 
21 × 65 × 19,4 cm (hmotnost 6,5 kg)
Barevné varianty půlnoční černá, perleťově šedá
Legendární aktivní bezdrátový reproduktor Zeppelin, jenž je signaturou mistrovství a tváří řemeslného umu značky Bowers & Wilkins, produkuje bombastický muzikální poprask ve 360° prostorovém rozptylu, a to v omračujícím, až 240W výstupním výkonu. B&W Zeppelin ukrývá ve svém sličném těle přepychové měniče vlastní výroby, velkolepý 15cm subwoofer, dva 2,5cm double-dome vysokotónové reproduktory a dvojici 9cm FST středobasových reproduktorů, jejichž zásluhou dokáže pokrývat fenomenální Hi-Res zvukový rozsah s nezměrnými grády jak v interiéru, tak i exteriéru. Reproduktor Zeppelin je za doprovodu konektivity Bluetooth 5.0 a podpory kodeku aptX připravený v brilantní synchronizaci pracovat s moderními streamovacími platformami AirPlay 2, Spotify Connect a Tidal, a navíc boduje i integrovanou Smart asistentkou Alexou pro futuristické, maximálně komfortní ovládání prostřednictvím hlasu. Nalaďte ty nejlepší vibes a vyrazte vstříc zábavě, která nemá obdoby. Bowers & Wilkins Zeppelin pošle vás i širé davy do kolen. 
recenze Bowers & Wilkins Zeppelin
Všechny produkty značky B&W jsou plně připraveny na propojení s mobilní aplikací Bowers & Wilkins Music App, která umocňuje funkční potenciál a skýtá nepřeberné množství předvoleb pro dokonale personalizovanou zvukovou ekvalizaci. Bowers & Wilkins. Objevte perspektivu bez hranic.

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Velice ochotná slečna na zákaznické lince, která mi měnila místo a způsob doručení, které jsem zadal špatně. Zboží jsem objednal ve čtvrtek po poledni, v pátek ve 13h zboží dorazilo. Dokonce mi zajistila dvě výdejní místa, aby doručení bylo na 100% do víkendu. Ještě jednou moc děkuji.

Ověřený zákazník
27.10.2022

bezproblémová komunikace vstřícnost možnost vyzkoušet si zboží v prodejně možnost dodatečné konzultace k zakoupenému zboží

Ověřený zákazník
03.02.2015

Profesionálové. Autorizovaný prodejce Apple.

Ověřený zákazník
07.09.2017

Perfektní

Ověřený zákazník
14.05.2016

Objednal jsem si zboží a do 2 dnů jsem ho měl na pobočce Space v Tescu. Zboží bylo origo zabalený. Prodejce při vyzvedávání byl příjemný a pomohl mi s přetažením dat a zprovozněním zařízení.

Ověřený zákazník
20.05.2022

Nakupuji zde již pravidelně a vždy bez problémů. 100% doporučuji.

Ověřený zákazník
30.10.2015

Objednávka byla doručená a vyvednuta v hodně krátké době. Obchod se mnou komunikoval skvěle, kdy jsem dostávala maily ohledně toho, co se s objednavkou děje. Vím, že tady nakoupím i příště

Ověřený zákazník
15.05.2022

Dobrý obchod

Ověřený zákazník
03.10.2016

Zboží nebylo skladem, musel jsem 14 dní čekat, ale to bylo zbůsobeno velkou poptávkou.

Ověřený zákazník
21.12.2018

Rychlost, kvalita, spolehlivost

Ověřený zákazník
13.04.2020
Všechny recenze