Danalock V3 Chytrý zámek bez cylindrické vložky

Danalock V3 Chytrý zámek bez cylindrické vložky

Zapomeňte na složité vstupní kódy a klíče nechte klidně doma. S chytrým HomeKit zámkem Danalock V3 vám k otevření dveří postačí jediný dotyk displeje chytrého telefonu. Součástí balení není cylindrycká vložka, kterou je potřeba zakoupit zvlášť!
Kód: APOSDASMLO001 EAN: 5712560000561 Part No.: DL-324928
5 399 Kč
4 462 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Danalock V3

Konec ztracených klíčů a zapomenutých vstupních kódů. S chytrým zámkem nechte klíče klidně doma.S chytrým HomeKit zámkem Danalock V3 vám k otevření dveří postačí jediný dotyk displeje chytrého telefonu, Apple Watch nebo pokyn hlasové asistentce Siri.

Danalock V3 je nejsilnější a nejrychlejší chytrý zámek na trhu, k tomu nejmenší a nejchytřejší. Bez problému jej nainstalujete na všechny běžné typy dveří, přičemž nastavením vás podrobně provede nativní aplikace Domácnost. S tou Danalock V3 komunikuje přes Bluetooth a HomeKit protokol. Snadno a rychle můžete nastavit chytré automatizace a scény.

Návštěvě u dveří odemknete z pohodlí obývacího pokoje či z druhého konce světa. Zároveň máte naprostý přehled o tom, co se u vás doma děje. Záleží jen na vás, komu dáte do domácnosti přístup. A protože zvenčí funguje Danalock V3 i jako běžný zámek s cylindrickou vložkou, můžete si kdykoli odemknout klasickým klíčem.

Odemykání dveří z displeje telefonu i hodinek nebo manuálně. Jdete si zaběhat? Klíče nechte klidně doma. Danalock V3 otevřete jediným dotykem displeje telefonu. Otevřít můžete dokonce i pokynem z aplikace Domácnost pro Apple Watch. A to klidně z pohodlí obývacího pokoje, když u dveří zazvoní očekávaná návštěva.

Zvenčí můžete připojenou cylindrickou vložku Gerda otevřít klasickým klíčem. Šikovná pojistka pro případ, že se vám po náročném dni vybije telefon. A pokud chcete otevřít nebo zavřít dveře zevnitř, nemusíte hned běžet pro telefon. Pouze motýlkem Danalocku V3 otočíte v požadovaném směru.Snadná montáž a instalace. Danalock V3 lze nainstalovat na vnitřní stranu jakýchkoliv standardních dveří, přičemž montáž zvládne každý začínající kutil. Zámek si fyzicky nakalibrujete na míru konkrétním dveřím a procesem párování vás provede aplikace Domácnost. Stačí jen načíst kód na zařízení a nastavit. Pro kalibraci zámku lze využít manuální nebo automatické nastavení.

Danalock V3 je napájen vlastními bateriemi a nevyžaduje externí zdroj. Dodávané baterie mají průměrnou životnost až jeden rok nebo 9000 cyklů. Zbývající kapacitu můžete kontrolovat v aplikaci Domácnost.

Sdílení přístupů a detailní přehled. Nad zámkem Danalock máte díky aplikaci Domácnost a HomeKit naprostou kontrolu. Jen vy rozhodujete, komu udělíte přístup. Při sebemenší změně, spuštění automatizace či otevření zámku, budete informováni pomocí notifikací.

Členové rodiny mohou mít trvalý přístup v rámci aplikace Domácnost a HomeKit. Nebude už pro ně tedy žádný problém si otevřít a vy budete díky notifikaci o použití zámku ihned vědět, že dorazily ze školy.Danalock V3 unboxing