Danalock V3 HomeKit zámek vč. Cylindrické vložky

Danalock V3 HomeKit zámek vč. Cylindrické vložky

Zapomeňte na složité vstupní kódy a klíče nechte klidně doma. S chytrým HomeKit zámkem Danalock V3 vám k otevření dveří postačí jediný dotyk displeje chytrého telefonu. Nově součástí balení cylindrycká vložka!
Kód: APOSDASMLO002 EAN: 5712560000882 Part No.: DL-01032060
6 599 Kč
5 454 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
NENÍ SKLADEMDanalock V3 chytrý zámek

Kompletní set pro zabezpečení domácnosti.Kde mám ty klíče? Tak tohle už vás nikdy nenapadne. Přenechte starosti s klíči a zabezpečním dveří chytrému zámku Danalock V3. Společně s nastavitelnou cylindrickou vložkou Gerda vám zajistí tu nejvyšší kategorii zabezpečení. A to vše v naprostém pohodlí a s přehledem o využívání zámku.

Kompletní set pro zabezpečení domácnosti obsahuje vše potřebné pro montáž celého systému, která nezabere ani hodinu. Bezpečnostní zámek Danalock V3 se hodí na všechny běžné typy dveří a nastavitelnou zámkovou vložku Gerda nainstalujete i na široké bezpečnostní dveře.

Danalock skvěle doplní jakékoli kování díky čistému a minimalistickému designu. Funkčnost v každém detailu doplňuje eloxovaný hliník s úpravou odolnou proti poškrábání.
 

Jak funguje ovládání chytrého bezpečnostního zámku?

Danalock V3 otevřete jediným dotykem displeje telefonu, otevřít můžete dokonce i pokynem z aplikace pro Apple Watch. Po obdržení signálu Danalock V3 otočí speciálně upravenou vložku Gerda a ponechá jazýček zámku otevřených 5 sekund. Dveře se následně zcela uzamknou v režimu Auto Lock podle nastavení po 1 až 180 sekundách. Už se nikdy nebudete muset vracet, abyste se přesvědčili, zda jste náhodou nenechali odemčeno. Zámek může ovládat kdokoli, s kým sdílíte přístup do aplikace Domácnost.Manuální odemykání a funkce Twist-Assist.

Zvenčí můžete otevřít klasickým klíčem, který je součástí balení Gerda - jde především o pojistku pro případ vybití telefonu. A pokud chcete otevřít nebo zavřít dveře zevnitř, stačí madlem Danalocku V3 mírně otočit v požadovaném směru. Funkce Twist-Assist operaci dokončí za vás, takže máte jistotu, že vše dokonale zapadlo na své místo.


  

Cylindrická vložka Gerda.

Gerda se může pochlubit nejvyšší možnou bezpečnostní třídou 6 podle DIN EN 1303. Je certifikovaná pro použití s chytrým zámkem Danalock V3. Univerzálnost vložky spočívá v možnosti nastavení rozměrů pomocí 3 segmentů a jejich kombinací. Z vnitřní strany dveří lze nastavit délku vložky pomocí 4 ocelových rozpěrek. Hodí se k montáži do všech běžných typů dveří a rozměrově vystačí i na silné bezpečnostní dveře.