Deeper Fishfinder Pro, Wifi

Deeper Fishfinder Pro, Wifi

Deeper Smart Fishfinder je unikátní sonar, který používají jak příležitostní, tak profesionální rybáři po celém světě! Deeper vysílá zvukové signály a umožnuje tak zachytit polohu i relativní velikost ryb v hloubce až do 80m.
Kód: APOSDESFPW001 EAN: 4779032950244 Part No.: FLDP-11
4 989 Kč
4 123 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální sklad
OC Aupark Hradec Králové
OC Chodov PrahaDeeper Fishfinder Pro

Unikátní nahazovací sonar.Deeper vysílá zvukové signály, jejichž odrazy od předmětů okamžitě zpracovává a vizualizuje. To umožňuje zachytit polohu i relativní velikost ryb v hloubce až 80 metrů. Zárověň poskytuje důležité informace o hloubce vody, teplotě, hlavně však reliéfu a struktuře dna. Jedná se o první technologii na světě, která komunikuje přímo s vaším chytrým telefonem nebo tabletem. Už není potřeba tahat k vodě těžké vybavení, Deeper máte kdykoli při ruce.

Bezdrátový nahazovací sonar. Snadno rozmístitelný a použitelný PRO je malé a lehké zařízení vhodné pro nahazování s využitím běžných vlasců. Má stejnou velikost a hmotnost jako jeho předchůdce Bluetooth, ale je vybavený řadou přidaných funkcí, takže i při rybolovu ze břehu máte přístup k přesným údajům z echolokátoru, které byly k dispozici pouze na konzolích drahých rybářských lodí.Interní Wi-Fi přístupový bod. Na místě rybaření nepotřebujete připojení Wi-Fi ani mobilní data. Zařízení Wi-Fi má interní Wi-Fi přístupový bod, ke kterému můžete připojit svůj smartphone nebo tablet. Jediné co musíte udělat, je zapnout na svém smartphonu Wi-Fi a připojit se k přístupovému bodu Deeper. Ke svému zařízení Deeper se můžete připojit kdekoli na světě, dokonce i v deštném pralese v Amazonii.Vysoké rozlišení objektů pod vodou. Vyšší rozlišení skenování objektů ve vzdálenosti až 1,3 m umožňuje pořízení záznamu menších objektů pod hladinou. Detekci takových objektů umožňuje 8x rozšířený dynamický rozsah. Vše, co potřebujete k tomu, abyste získali přesný přehled o tom, co se děje pod hladinou.Vyšší frekvence skenování. Všechny získané údaje vám přináší důležité tipy ohledně toho, kde se ryby skrývají. PRO je posílený zdvojenou funkcí skenování až 15 skenů/s, která umožňuje záznam rychleji se pohybujících objektů pod hladinou vody. A vy tak můžete sledovat všechny ryby proplouvající kolem vašeho radaru.

Deeper Fishfinder Pro unboxing