Deeper Fishfinder Pro, Wifi

Deeper Fishfinder Pro, Wifi

Deeper Smart Fishfinder je unikátní sonar, který používají jak příležitostní, tak profesionální rybáři po celém světě! Deeper vysílá zvukové signály a umožnuje tak zachytit polohu i relativní velikost ryb v hloubce až do 80m.
Kód: APOSDESFPW001 EAN: 4779032950244 Part No.: FLDP-11
4 989 Kč
4 123 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Deeper Fishfinder Pro

Unikátní nahazovací sonar.Deeper vysílá zvukové signály, jejichž odrazy od předmětů okamžitě zpracovává a vizualizuje. To umožňuje zachytit polohu i relativní velikost ryb v hloubce až 80 metrů. Zárověň poskytuje důležité informace o hloubce vody, teplotě, hlavně však reliéfu a struktuře dna. Jedná se o první technologii na světě, která komunikuje přímo s vaším chytrým telefonem nebo tabletem. Už není potřeba tahat k vodě těžké vybavení, Deeper máte kdykoli při ruce.

Bezdrátový nahazovací sonar. Snadno rozmístitelný a použitelný PRO je malé a lehké zařízení vhodné pro nahazování s využitím běžných vlasců. Má stejnou velikost a hmotnost jako jeho předchůdce Bluetooth, ale je vybavený řadou přidaných funkcí, takže i při rybolovu ze břehu máte přístup k přesným údajům z echolokátoru, které byly k dispozici pouze na konzolích drahých rybářských lodí.Interní Wi-Fi přístupový bod. Na místě rybaření nepotřebujete připojení Wi-Fi ani mobilní data. Zařízení Wi-Fi má interní Wi-Fi přístupový bod, ke kterému můžete připojit svůj smartphone nebo tablet. Jediné co musíte udělat, je zapnout na svém smartphonu Wi-Fi a připojit se k přístupovému bodu Deeper. Ke svému zařízení Deeper se můžete připojit kdekoli na světě, dokonce i v deštném pralese v Amazonii.Vysoké rozlišení objektů pod vodou. Vyšší rozlišení skenování objektů ve vzdálenosti až 1,3 m umožňuje pořízení záznamu menších objektů pod hladinou. Detekci takových objektů umožňuje 8x rozšířený dynamický rozsah. Vše, co potřebujete k tomu, abyste získali přesný přehled o tom, co se děje pod hladinou.Vyšší frekvence skenování. Všechny získané údaje vám přináší důležité tipy ohledně toho, kde se ryby skrývají. PRO je posílený zdvojenou funkcí skenování až 15 skenů/s, která umožňuje záznam rychleji se pohybujících objektů pod hladinou vody. A vy tak můžete sledovat všechny ryby proplouvající kolem vašeho radaru.

Deeper Fishfinder Pro unboxing