Deeper Fishfinder START

Deeper Fishfinder START

Deeper Start je nejnovější unikátní sonar, který Vám pomůže se zlepšit při lohu ryb. Je lehký a jeho používání je velmi jednoduché. Automaticky se vypne/zapne když je dáte do vody/z vody. Vždy je skvěle viditelný díky integrovanému LED světlu.
Kód: APOSDESFPW005 EAN: 4779032950428 Part No.: JI0655
2 549 Kč
2 107 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Deeper START

Cesta k větším úlovkům.Chcete se rychle zlepšit při lovu z břehu? Hledáte jednoduchý a přitom výkonný nástroj k hledání ryb? Deeper START je zcela nový vyhledávač ryb, ideální pro rybolov z břehu, se kterým rychle najdete ryby a můžete začít lovit. Sonar Deeper START je vybaven skvělými funkcemi, které jsou navrženy tak, abyste už nemuseli hádat, ale šli na jistotu při každém náhozu.

Nahazujte s jistotou. Stačí nahodit a ihned víte, kde jsou ryby. 120 kHz sonar s úhlem záběru 40° skenuje 10krát za sekundu, takže můžete pokrýt velkou plochu a žádná ryby vám neunikne.

Velikost ryby a hloubka. Každá ikona ryby je označena podle velikosti a hloubky, ve které se nachází.Skenování do hloubky. Výkonný sonar modelu START skenuje až do hloubky 50 metrů a znázorní profil dna.

Vynikající dosah pro nához. Připojení Wi-Fi sonaru START zajišťuje rychlejší přenos dat a spolehlivé spojení na vzdálenost až 50 metrů, takže dosáhnete na jakékoli místo.


Neuvěřitelně snadné nastavení a použití. Model START byl navržen tak, aby bylo jeho použití co nejjednodušší. Při hmotnosti 65 g je to nejlehčí sonar vůbec, takže se nemusíte obávat přetrhnutí vlasce. Všechny sonary jsou testovány při nahazování s vlasci od monofilamentu s nosností 2,7 kg až po šňůru s nosností 9 kg. Díky novému provedení je navíjení sonaru START velmi snadné a je vybaven integrovaným automatickým LED světlem, díky kterému je skvěle viditelný za jakýchkoli podmínek. Každý sken je automaticky uložený a poté je přístupný prostřednictvím aplikace nebo online na portálu Lakebook.Obsluha už nemůže být jednodušší - sonar START nemá odnímatelný kryt a nabíjení je zajišťováno speciálním kabelem USB s magnetickým konektorem. Sonar START se automaticky zapne, když je ve vodě, a po vytažení z vody se vypne, což pomáhá šetřit baterii.Jasnější přehled díky aplikaci Deeper. Režim historie pro zobrazování všech skenů. Skeny můžete procházet a identifikovat nejlepší místa. Všechna data jsou synchronizována se zabezpečeným cloudovým serverem a přístupná prostřednictvím smartphonu. Skeny lze zobrazit na libovolném počítači na portálu Lakebook a o ty nejlepší se můžete podělit s přáteli.

Možnost nastavení výstrah při zaznamenání ryb. Ikony ryb znázorňují velikost a hloubku ryby. Okamžité zjišťení hloubky a automatické upravení měřítka. Snadno čitelný profil dna.Depeer START unboxing