Kód: SEACDJIFPVG050
Produktové číslo: CP.TR.00000008.02
EAN: 6958265191350

DJI FPV Goggles

Systém DJI Digital FPV byl speciálně navržen pro rekreační a profesionální piloty dronů. Skládá se z modulu DJI FPV Goggles který je plný výkonných funkcí a hrají významnou roli ve vývoji našeho systému HD Low Latency FPV.

Detailní popis
14 990 Kč
12 388 Kč bez DPH

DJI FPV Goggles

Systém pro zvýšení zážitků.
Létání s dronem naplno

Systém DJI Digital FPV byl speciálně navržen pro rekreační a profesionální piloty dronů. Skládá se z modulu DJI FPV Goggles který je plný výkonných funkcí a hrají významnou roli ve vývoji našeho systému HD Low Latency FPV. Získejte nezapomenutelný zážitek z létání FPV.


FPV Racing

DJI Digital FPV System je vybaven technologií DJI HD Low Latency FPV Transmission (DJI HDL FPV Transmission). Tato nově definovaná technologie byla navržena tak, aby zvýšila vaše zážitky s FPV létáním. Piloti jsou schopni nejen hladce závodit s latencí do 28 ms, ale mohou si zároveň užívat křišťálově čistý obraz. Pro pohlcující zážitek z FPV nehledejte nic jiného než technologii přenosu DJI HDL FPV. Jako vysoce integrované řešení přenosu videa je DJI Digital FPV System vybaven neuvěřitelnými komponenty a výkonným příslušenstvím, což pilotům šetří čas a energii při nákupu každého modulu zvlášť. Vestavěný přijímač a snadno použitelný systém řízení letu usnadňuje montáž. Každá součást byla naprogramována tak, aby fungovala okamžitě, když byla aktivována, a zapamatovala si počáteční propojení s ostatními součástmi, což vylučuje potřebu spárovat moduly nebo upravovat parametry před každým použitím.Nevšední obraz HD

Brýle DJI FPV využívají přenosu DJI HDL FPV, který poskytuje pilotům HD rozlišení pro obě obrazovky, čímž povznáší vaše zážitky z FPV do nových výšin. Piloti si nyní mohou vychutnat vynikající kvalitu obrazu a minimální mezní zpoždění do 28 ms. DJI FPV brýle podporují přenos videa a nahrávají videa rychlostí 720p / 60fps. Toto vysoce kvalitní zobrazení HD je spárováno s nízkou latencí, což uživatelům poskytuje jasný výhled a rychlejší výkon. Videa zaznamenaná a uložená na kartě microSD lze okamžitě přehrát pomocí DJI FPV brýlí.


Inovativní design

Brýle DJI FPV byly zkonstruovány tak, aby byly lehké a pohodlné a jsou vybaveny neuvěřitelnými funkcemi. Zahrnují technologii více antén, která zajišťuje stabilní přenos videa. Zahrnuje také dvě obrazovky a dvě snadno ovladatelná tlačítka pro nastavení kanálů, což uživateli přináší zajímavý zážitek z létání FPV.Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Prijemny a vstricny personal. Jenom bych si prala,aby byla moje soucasna objednavka dvou telefonu IPhone X opravdu vyrizena ve sjednane dobe.Jsou to darky od Jeziska a dost mi na tom zalezi,dekuji.

Ověřený zákazník
11.11.2017

Celkově bez problémů.

Ověřený zákazník
05.12.2017

Velmi profesionální přístup, příjemné jednání.

Ověřený zákazník
08.12.2017

Zboží skvěle. Dodání bleskové.

Ověřený zákazník
11.02.2023

Profesionálové. Autorizovaný prodejce Apple.

Ověřený zákazník
07.09.2017

Skvělá obsluha, profesionální přístup, vstřícnost.

Ověřený zákazník
17.11.2018

Doporucuji nakupovat v iSETOS

Ověřený zákazník
06.12.2015

Doporučuji tento obchod. Má férové ceny a rychlé doručení.

Ověřený zákazník
21.08.2022

bezproblémový obchod-mohu vřele doporučit

Ověřený zákazník
09.01.2016

Vše vysvětleno prodavačem přímo na prodejně, zodpovězeny všechny otázky týkající se výrobku + vlastní názor a zkušenosti s daným výrobkem. Komunikaci hodnotím velmi kladně.

Ověřený zákazník
17.11.2018
Všechny recenze