DJI - Mavic Air (Arctic White)

DJI - Mavic Air (Arctic White)

Mavic Air je malý, skládací dron, který je vybavený 4K kamerou umístěnou na 3-osém stabilizátoru. Letová doba je 21 minut s možností ovládání pomocí vysílače, smartphonu nebo gest. Hmotnost dronu je 430 g.
Kód: ACOSDJIMAA003 EAN: 6958265159527 Part No.: DJIM0254
21 990 Kč
18 174 Kč bez DPH

Prodej ukončen
DJI Mavic Air

Rozvíjející se dobrodružství.Dron DJI Mavic Air je technický a designérský skvost. Můžeš ho s sebou brát všude, kam tě dobrodružství s iPhonem nebo iPadem zavede. Tenhle ultrapřenosný a skládací dron má ty nejlepší vlastnosti série DJI Mavic a jeho špičkový letový výkon a funkčnost umožňují téměř neomezené objevování. Svůj život teď můžeš dokumentovat výpravnými 32MP panoramatickými snímky Sphere, HDR fotkami, 4K videem s 30 fps a 100 Mb/s a zpomaleným videem v rozlišení 1080p 120 fps.
DJI Mavic Air nasnímá a slepí 25 fotek za osm sekund a vytvoří průzračně čistá 32 MP panoramata Sphere. Podporuje i různé jiné panoramatické režimy včetně horizontálního, vertikálního a 180°. Do nasnímaných panoramat se můžeš ponořit v brýlích DJI Goggles (prodávají se zvlášť).

Palubní fotoaparát Mavicu Air má 1/2,3palcový 12megapixelový snímač CMOS a objektiv s clonovým číslem f/2,8 a ohniskovou vzdáleností ekvivaletní 24 mm, který zachycuje fotky a videa ve vysoké kvalitě. Mavic Air je taky jeden z nejpřenosnějších dronů DJI s integrovaným tříosým gimbalem.Natáčej video v úžasném rozlišení 4K 30 fps s přenosovou rychlostí 100 Mb/s. Každou sekundu tak zachytíš v kvalitě UHD. A díky podpoře Mavicu Air pro nahrávání zpomaleného videa v rozlišení 1080p 120 fps můžeš dokonale uchopit všechna svá závratně rychlá dobrodružství.

Nové algoritmy HDR ti pomůžou dosahovat správného nastavení expozice, která se inteligentně přizpůsobuje světelným podmínkám. Zpracování přeexponovaných a tmavých oblastí klade důraz na přirozenější přechody mezi světly a stíny, zatímco akcelerace na úrovni DSP přispívá k efektivnějšímu snímání.Kromě slotu na micro SD karty můžeš fotky a videa ukládat do 8 GB interního úložiště přímo v letounu. Soubory pak můžeš exportovat prostřednictvím portu USB 3.0 typu C.

Složený Mavic Air je tak vysoký a široký jako iPhone. Je to ultrapřenosný dron, který posouvá hranice toho, co je u zařízení jeho velikosti možné. I vyhrazený dálkový ovladač má skládací, nízkoprofilový a ergonomický design a drží iPhone pro maximální pohodlí. Odnímatelné ovládací páčky se dají uložit uvnitř dálkového ovladače, což usnadňuje balení na cestách.Zábavný a intuitivní reřim SmartCapture nabízí nový a interaktivní způsob ovládání dronu Mavic Air rukou. Vypusť a ovládej dron gesty rukou a zachycuj fotky nebo videa podle libosti.

Mavic Air nabízí všechny inteligentní letové režimy z ostatních dronů DJI jako ActiveTrack, QuickShot a TapFly. Režim ActiveTrack byl zdokonalen, byly přidány dva nové režimy QuickShot a díky zadním obrazovým senzorům Mavicu Air můžeš režim TapFly používat i při letu dozadu.

Technické specifikace

  • Rozměry: 16,8 x 8,3 x 4,9 cm
  • Hmotnost: 430 g
  • Zdroj energie: Energie z baterií
  • Baterie: Dobíjecí lithium-iontová
  • Paměťové karty: MicroSD