DJI - Mavic Air (Onyx Black)

DJI - Mavic Air (Onyx Black)

Mavic Air byl vyroben proto, aby byl všude tam, kde na vás čeká dobrodružství. Malý, skládací dron s 4K kamerou s 3-osým stabilizátorem, sensor.systémem FlightAutonomy 2.0 a dobou letu 21 min s možností ovládání pomocí ovladače,gest nebo telefonu.
Kód: ACOSDJIMAA002 EAN: 6958265159602 Part No.: DJIM0254B
21 990 Kč
18 174 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální sklad



DJI Mavic Air

Rozvíjející se dobrodružství.



Dron DJI Mavic Air je technický a designérský skvost. Můžeš ho s sebou brát všude, kam tě dobrodružství s iPhonem nebo iPadem zavede. Tenhle ultrapřenosný a skládací dron má ty nejlepší vlastnosti série DJI Mavic a jeho špičkový letový výkon a funkčnost umožňují téměř neomezené objevování. Svůj život teď můžeš dokumentovat výpravnými 32MP panoramatickými snímky Sphere, HDR fotkami, 4K videem s 30 fps a 100 Mb/s a zpomaleným videem v rozlišení 1080p 120 fps.




DJI Mavic Air nasnímá a slepí 25 fotek za osm sekund a vytvoří průzračně čistá 32 MP panoramata Sphere. Podporuje i různé jiné panoramatické režimy včetně horizontálního, vertikálního a 180°. Do nasnímaných panoramat se můžeš ponořit v brýlích DJI Goggles (prodávají se zvlášť).

Palubní fotoaparát Mavicu Air má 1/2,3palcový 12megapixelový snímač CMOS a objektiv s clonovým číslem f/2,8 a ohniskovou vzdáleností ekvivaletní 24 mm, který zachycuje fotky a videa ve vysoké kvalitě. Mavic Air je taky jeden z nejpřenosnějších dronů DJI s integrovaným tříosým gimbalem.



Natáčej video v úžasném rozlišení 4K 30 fps s přenosovou rychlostí 100 Mb/s. Každou sekundu tak zachytíš v kvalitě UHD. A díky podpoře Mavicu Air pro nahrávání zpomaleného videa v rozlišení 1080p 120 fps můžeš dokonale uchopit všechna svá závratně rychlá dobrodružství.

Nové algoritmy HDR ti pomůžou dosahovat správného nastavení expozice, která se inteligentně přizpůsobuje světelným podmínkám. Zpracování přeexponovaných a tmavých oblastí klade důraz na přirozenější přechody mezi světly a stíny, zatímco akcelerace na úrovni DSP přispívá k efektivnějšímu snímání.







Kromě slotu na micro SD karty můžeš fotky a videa ukládat do 8 GB interního úložiště přímo v letounu. Soubory pak můžeš exportovat prostřednictvím portu USB 3.0 typu C.

Složený Mavic Air je tak vysoký a široký jako iPhone. Je to ultrapřenosný dron, který posouvá hranice toho, co je u zařízení jeho velikosti možné. I vyhrazený dálkový ovladač má skládací, nízkoprofilový a ergonomický design a drží iPhone pro maximální pohodlí. Odnímatelné ovládací páčky se dají uložit uvnitř dálkového ovladače, což usnadňuje balení na cestách.



Zábavný a intuitivní reřim SmartCapture nabízí nový a interaktivní způsob ovládání dronu Mavic Air rukou. Vypusť a ovládej dron gesty rukou a zachycuj fotky nebo videa podle libosti.

Mavic Air nabízí všechny inteligentní letové režimy z ostatních dronů DJI jako ActiveTrack, QuickShot a TapFly. Režim ActiveTrack byl zdokonalen, byly přidány dva nové režimy QuickShot a díky zadním obrazovým senzorům Mavicu Air můžeš režim TapFly používat i při letu dozadu.





Technické specifikace

  • Rozměry: 16,8 x 8,3 x 4,9 cm
  • Hmotnost: 430 g
  • Zdroj energie: Energie z baterií
  • Baterie: Dobíjecí lithium-iontová
  • Paměťové karty: MicroSD