DJI - Mavic Air (Onyx Black)

DJI - Mavic Air (Onyx Black)

Mavic Air byl vyroben proto, aby byl všude tam, kde na vás čeká dobrodružství. Malý, skládací dron s 4K kamerou s 3-osým stabilizátorem, sensor.systémem FlightAutonomy 2.0 a dobou letu 21 min s možností ovládání pomocí ovladače,gest nebo telefonu.
Kód: ACOSDJIMAA002 EAN: 6958265159602 Part No.: DJIM0254B
21 990 Kč
18 174 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální sklad
OC Aupark Hradec Králové
OC Chodov PrahaDJI Mavic Air

Rozvíjející se dobrodružství.Dron DJI Mavic Air je technický a designérský skvost. Můžeš ho s sebou brát všude, kam tě dobrodružství s iPhonem nebo iPadem zavede. Tenhle ultrapřenosný a skládací dron má ty nejlepší vlastnosti série DJI Mavic a jeho špičkový letový výkon a funkčnost umožňují téměř neomezené objevování. Svůj život teď můžeš dokumentovat výpravnými 32MP panoramatickými snímky Sphere, HDR fotkami, 4K videem s 30 fps a 100 Mb/s a zpomaleným videem v rozlišení 1080p 120 fps.
DJI Mavic Air nasnímá a slepí 25 fotek za osm sekund a vytvoří průzračně čistá 32 MP panoramata Sphere. Podporuje i různé jiné panoramatické režimy včetně horizontálního, vertikálního a 180°. Do nasnímaných panoramat se můžeš ponořit v brýlích DJI Goggles (prodávají se zvlášť).

Palubní fotoaparát Mavicu Air má 1/2,3palcový 12megapixelový snímač CMOS a objektiv s clonovým číslem f/2,8 a ohniskovou vzdáleností ekvivaletní 24 mm, který zachycuje fotky a videa ve vysoké kvalitě. Mavic Air je taky jeden z nejpřenosnějších dronů DJI s integrovaným tříosým gimbalem.Natáčej video v úžasném rozlišení 4K 30 fps s přenosovou rychlostí 100 Mb/s. Každou sekundu tak zachytíš v kvalitě UHD. A díky podpoře Mavicu Air pro nahrávání zpomaleného videa v rozlišení 1080p 120 fps můžeš dokonale uchopit všechna svá závratně rychlá dobrodružství.

Nové algoritmy HDR ti pomůžou dosahovat správného nastavení expozice, která se inteligentně přizpůsobuje světelným podmínkám. Zpracování přeexponovaných a tmavých oblastí klade důraz na přirozenější přechody mezi světly a stíny, zatímco akcelerace na úrovni DSP přispívá k efektivnějšímu snímání.Kromě slotu na micro SD karty můžeš fotky a videa ukládat do 8 GB interního úložiště přímo v letounu. Soubory pak můžeš exportovat prostřednictvím portu USB 3.0 typu C.

Složený Mavic Air je tak vysoký a široký jako iPhone. Je to ultrapřenosný dron, který posouvá hranice toho, co je u zařízení jeho velikosti možné. I vyhrazený dálkový ovladač má skládací, nízkoprofilový a ergonomický design a drží iPhone pro maximální pohodlí. Odnímatelné ovládací páčky se dají uložit uvnitř dálkového ovladače, což usnadňuje balení na cestách.Zábavný a intuitivní reřim SmartCapture nabízí nový a interaktivní způsob ovládání dronu Mavic Air rukou. Vypusť a ovládej dron gesty rukou a zachycuj fotky nebo videa podle libosti.

Mavic Air nabízí všechny inteligentní letové režimy z ostatních dronů DJI jako ActiveTrack, QuickShot a TapFly. Režim ActiveTrack byl zdokonalen, byly přidány dva nové režimy QuickShot a díky zadním obrazovým senzorům Mavicu Air můžeš režim TapFly používat i při letu dozadu.

Technické specifikace

  • Rozměry: 16,8 x 8,3 x 4,9 cm
  • Hmotnost: 430 g
  • Zdroj energie: Energie z baterií
  • Baterie: Dobíjecí lithium-iontová
  • Paměťové karty: MicroSD