DJI - Mavic Pro

DJI - Mavic Pro

DJI Mavic Pro je malý, přesto výkonný dron, díky kterému se z oblohy stává plátno vaší kreativity, snadno a bez starostí, a pomáhá vám z každého momentu vytvořit moment letecký.
Kód: ACOSDJIMAP001 EAN: 6958265134364 Part No.: DJIM0250
22 990 Kč
19 000 Kč bez DPH

Prodej ukončen
DJI Mavic Pro

Kamkoliv jdeš.Kamerový dron DJI Mavic Pro umí zachycovat 4K video a full HD zpomalené video. Je to šikovný osobní dron, který můžeš mít stále po ruce a rychle vypustit, když chceš nádherně zachytit jakýkoli okamžik. Stačí ho složit, dát do batohu nebo tašky a jít. A jeho pilotování je stejně snadné - můžeš použít přibalený ovladač nebo aplikaci na iPhonu nebo iPadu.
Všechny součástky dronu Mavic Pro od kamery až po základní letové komponenty jsou dokonale miniaturizované. I když nešetří výkonem, dá se hravě ovládat dálkovým ovladačem do kapsy. A díky jedinečné technologii DJI OcuSync můžeš Mavicem odletět až 7 kilometrů daleko.

Když si chceš rychle udělat záběr dronem, natočit kamaráda v akci nebo se jen tak proletět, stačí jen iPhone a Mavic Pro. V aplikaci DJI GO vidíš všechno, co vidí kamera, i všechno, co o Mavicu potřebuješ vědět, včetně výdrže baterie, polohy, směru letu a dalších údajů.Při natáčení videa z oblohy je plynulost záběrů prvořadá. A přesně to Mavic Pro nabízí. Jeho 4K kameru podporuje miniaturizovaný stabilizační systém, díky kterému dosáhneš v každém pixelu maximální ostrosti.

Při létání s Mavicem Pro nepotřebuješ filmový štáb. Vystačíš si s funkcí ActiveTrack. Jednoduše nastav, koho chceš sledovat, a dál se nemusíš starat. Získáš tvůrčí flexibilitu čtyř režimů sledování. V režimu Trace letí dron za nebo před subjektem. V režimu Profile letí vedle subjektu. Spotlight udržuje kameru zaměřenou na subjekt, zatímco dronem můžeš létat téměř kdekoli. A Circle automaticky krouží okolo subjektu.Ve vzduchu se Mavic Pro vznáší přesně tam, kde mu určíš, dokonce i v silném větru. A automaticky přistane poblíž místa vzletu, takže s ním můžeš létat bez obav. Mavic je navíc natolik chytrý, že vidí překážky ve směru letu a vyhýbá se jim.

Pokud máš chuť na příval adrenalinu, aktivuj sportovní režim Mavicu a rozleť ho rychlostí až 64,8 km/h.Technické specifikace

  • Rozměry: 20,4 x 10 x 8,5 cm
  • Hmotnost: 750 g
  • Zdroj energie: Energie z baterií
  • Baterie: Dobíjecí lithium-iontová
  • Paměťové karty: MicroSD