DJI - Mavic Pro

DJI - Mavic Pro

DJI Mavic Pro je malý, přesto výkonný dron, díky kterému se z oblohy stává plátno vaší kreativity, snadno a bez starostí, a pomáhá vám z každého momentu vytvořit moment letecký.
Kód: ACOSDJIMAP001 EAN: 6958265134364 Part No.: DJIM0250
22 990 Kč
19 000 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální sklad
OC Aupark Hradec Králové
OC Chodov PrahaDJI Mavic Pro

Kamkoliv jdeš.Kamerový dron DJI Mavic Pro umí zachycovat 4K video a full HD zpomalené video. Je to šikovný osobní dron, který můžeš mít stále po ruce a rychle vypustit, když chceš nádherně zachytit jakýkoli okamžik. Stačí ho složit, dát do batohu nebo tašky a jít. A jeho pilotování je stejně snadné - můžeš použít přibalený ovladač nebo aplikaci na iPhonu nebo iPadu.
Všechny součástky dronu Mavic Pro od kamery až po základní letové komponenty jsou dokonale miniaturizované. I když nešetří výkonem, dá se hravě ovládat dálkovým ovladačem do kapsy. A díky jedinečné technologii DJI OcuSync můžeš Mavicem odletět až 7 kilometrů daleko.

Když si chceš rychle udělat záběr dronem, natočit kamaráda v akci nebo se jen tak proletět, stačí jen iPhone a Mavic Pro. V aplikaci DJI GO vidíš všechno, co vidí kamera, i všechno, co o Mavicu potřebuješ vědět, včetně výdrže baterie, polohy, směru letu a dalších údajů.Při natáčení videa z oblohy je plynulost záběrů prvořadá. A přesně to Mavic Pro nabízí. Jeho 4K kameru podporuje miniaturizovaný stabilizační systém, díky kterému dosáhneš v každém pixelu maximální ostrosti.

Při létání s Mavicem Pro nepotřebuješ filmový štáb. Vystačíš si s funkcí ActiveTrack. Jednoduše nastav, koho chceš sledovat, a dál se nemusíš starat. Získáš tvůrčí flexibilitu čtyř režimů sledování. V režimu Trace letí dron za nebo před subjektem. V režimu Profile letí vedle subjektu. Spotlight udržuje kameru zaměřenou na subjekt, zatímco dronem můžeš létat téměř kdekoli. A Circle automaticky krouží okolo subjektu.Ve vzduchu se Mavic Pro vznáší přesně tam, kde mu určíš, dokonce i v silném větru. A automaticky přistane poblíž místa vzletu, takže s ním můžeš létat bez obav. Mavic je navíc natolik chytrý, že vidí překážky ve směru letu a vyhýbá se jim.

Pokud máš chuť na příval adrenalinu, aktivuj sportovní režim Mavicu a rozleť ho rychlostí až 64,8 km/h.Technické specifikace

  • Rozměry: 20,4 x 10 x 8,5 cm
  • Hmotnost: 750 g
  • Zdroj energie: Energie z baterií
  • Baterie: Dobíjecí lithium-iontová
  • Paměťové karty: MicroSD