Porovnání
Sleva 5 % s ISIC/ITIC Poslední kusy
Kód: SEGBDJIOM4050
Produktové číslo: CP.OS.00000108.01

DJI OM4 stabilizátor mobilního telefonu

DJI OM 4 je přenosný skládací stabilizátor, umožňující vaše mimořádné okamžiky života zachytit plynulým videem. Stabilizátor je navržený tak, aby doplňoval váš telefon a umožnil vám okamžitě začít nahrávat v profesionální kvalitě.

Detailní popis
Skladem
st 5. 10.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
3 499 Kč
2 892 Kč bez DPH

DJI OM 4

Přenosný skládací stabilizátor.
Ruční stabilizátor

Stabilizátor umožňuje natáčení dokonale stabilních videí a pořizování perfektních fotografií po dobu až 15 hodin. Skládací provedení je ideální i na cesty. Můžete ho vzít kamkoliv. Je určen pro mobilní telefony s max. velikostí 10 x 84 mm. Zařízení navíc můžete ovládat přes mobilní aplikaci DJI Mimo s integrovaným video editorem vybaveným řadou kreativních funkcí a efektů, které vaše nahrávky povýší na novou úroveň.


Snadné ovládání

Jednoduchá tlačítka a intuitivní funkce OSMO Mobile 4 zaručují velice snadné ovládání a poskytují svobodu pohybu. Objevte také užitečné funkce jako DynamicZoom, která vaše video dokonale vykreslí. Díky ActiveTrack 3.0 je sledování témat hračkou. Tato verze přesněji rozpoznává dospělé, děti a zvířata a vy můžete dále vše vyladit pomocí joysticku. Díky kompaktním rozměrům a praktické skládací konstrukci můžete stabilizátor DJI OM 4 pohodlně nosit v tašce nebo batohu a být vždy připraveni na akci. Ergonomický grip navíc zajistí pohodlné ovládání i při delším čase nahrávání.Magnetické uchycení telefonu

Uchycení telefonu na držáku funguje na magnetickém principu. Přidejte magnetickou svorku nebo kroužek na svůj telefon, připojte jej ke stabilizátoru DJI OM 4 a můžete začít okamžitě nahrávat. Výkonný motor udržuje váš smartphone stabilní a vaše video bude vždy dokonale hladké.


Ovládání přes mobilní aplikaci

Mobilní aplikace DJI Mimo obsahuje video editor s vestavěnými návody a intuitivními nástroji pro úpravu fotografií a videí. Ve Story módu můžete vyzkoušet připravené šablony, které dotvoří úžasnou atmosféru vašich záběrů pořízených přes DJI OM 4.Vytvářejte videa

Pohrajte si s časem a vytvářejte dechberoucí časosběrná videa v režimu Timelapse, přidejte působivé efekty otáčením záběru, nebo zachyťte podrobně každý okamžik zpomalením videa. Rovněž můžete automaticky spojit devět fotografií do širokého panoramatického snímku.

Obecné

Typ Stabilizátor
Určení Pro mobilní telefon