DJI Osmo Mobile 3 Combo

DJI Osmo Mobile 3 Combo

Ruční skládací stabilizátor mobilního telefonu, umožňující natáčení dokonale stabilních video snímků a pořizování perfektních fotografií po dobu až 15 hodin. Stabilizátor je kompatibilní s aplikací DJI MIMO.
Kód: SEGBDJIOM3C050 EAN: 6958265192685 Part No.: CP.OS.00000040.01
3 490 Kč
2 884 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEM

Osmo Mobile 3 Combo

Skládací stabilizátor. 

Stabilizátor pro mobilní telefony

Ruční skládací stabilizátor mobilního telefonu, umožňující natáčení dokonale stabilních video snímků a pořizování perfektních fotografií po dobu až 15 hodin. Stabilizátor je kompatibilní s aplikací DJI MIMO. Osmo mobile 3 zaujme jeho elegantním a skládacím designem. Můžete ho vzít kamkoliv. Váží pouhých 405 gramů, a tak je lehce přenosný a pohodlně zapadne do vašeho batohu pro vaše další dobrodružství.


Stabilizovaný obraz

Tříosý gimbal efektivně redukuje otřesy při natáčení. Osmo Mobile 3 přináší hladký a stabilizovaný obraz. Jeho lehká váha a ultra citlivý design reaguje na vaše pohyby v reálném čase a nechává vás se víc soustředit na moment v ruce.  

Jednoruční ovládání a pohodlnost

Pohodlná tlačítka a intuitivní funkce dělají OSMO Mobile 3 snadno ovladatelné jednou rukou, poskytují všestrannost a svobodu pohybu. Navíc je schopen natáčet s jakéhokoliv úhlu s M tlačítkem a spouští. Objevte také užitečné funkce jako Quick roll, která umožňuje rychlý přechod z portrétu do režimu krajiny. Díky inteligentnímu návrhu může být Osmo mobile 3 drženo po delší časový úsek. Příjemný držák skvěle padne do dlaně vaší ruky, a tak můžete tvořit záběry bez limitů.


Upravujte a sdílejte rychleji

Sdílejte vaše jedinečné momenty snadno a kreativně s režimem příběhu (Story mode). Jeden dotyk více možností Story mode poskytuje mnoho možností pro upravení vašich nahrávek automatickým přidáním pohybu, hudby a dalších efektů pro exkluzivní výsledek. Po upravení vašeho videa a přidání hudby, přechodů, filtrů, sdílejte snadno a lehce vaši práci na sociálních sítích a video platformách. Jen pouhým gestem můžete vyfotit fotku nebo začít natáčet. Obě kamery umí rozeznat gesta, což změní vaše cesty a skupinové fotky na procházku růžovým sadem.  

ActivTrack 3.0 a Hyperlaps

Pro zachycení scén vyžadujících rychlý pohyb, stiskněte spoušť nebo udělejte gesto a zvolte objekt na vašem smartphone pro začátek sledování. Silná kombinace EIS a gimbal stabilizace je perfektní pro tvoření hyperleps videí. Spolu s ActiveTrack 3.0 vytvářejte unikátní hyperleps záběry sledováním objektu při natáčen.


DJI Mimo

Pro kompletní zážitek filmové produkce použijte Osmo mobile 3 s aplikací DJI Mimo. DJI mimo nabízí pomocné tutoriály, praktické šablony, inteligentní režimy a mnoho dalších funkcí pro posunutí vaší kreativity. Aktivujte tuto funkci v nastavení. Jedním stisknutím M tlačítka můžete rychle přepnout mezi focením a natáčením videa.  

Obsah balení

Balení Osmo Mobile 3 Combo obsahuje: stabilizátor Osmo Mobile 3 s vestavěnou baterií, stojan tříramenný, přepravní kufr, napájecí kabel, přepravní obal, poutko na zápěstí a protiskluzovou podložku.

Obecné
  • Typ: Stabilizátor
  • Určení: Pro mobilní telefon