Kód: SEACDJOMSE005
Produktové číslo: CP.OS.00000214.01
EAN: 6941565939012

DJI Osmo Mobile SE

Stativ • lehké skládací tělo • magnetický rychloupínací design usnadňuje přenášení • 3-osá stabilizace • status panel • přepínání režimů gimbalu pouze stisknutím tlačítka.

Detailní popis
2 899 Kč
2 396 Kč bez DPH

DJI Osmo Mobile SE

  • Ruční stabilizátor, který je vhodný pro natáčení a focení
  • 3osá stabilizace pro pořizování plynulých videí
  • Skládací konstrukce – po rozložení se automaticky zapne
  • Ergonomická konstrukce a tlačítka pro ovládání na rukojeti
  • Dodatečné aplikace pro natáčení a postprodukci

DJI Osmo Mobile SE je stvořen pro vaše vzpomínky

Stativ DJI Osmo Mobile SE vás okouzlí svou jednoduchostí. Lehké a skládací tělo se prakticky přenáší, a tak jej můžete mít neustále u sebe. Magnetické rychloupínání vám umožní připevnit váš smartphone okamžitě a rovnou se pustíte do natáčení nebo focení. Pokud vám někdo zavolá, je velmi jednoduché telefon vyjmout a hovor vyřídit. Stisknutím jednoho tlačítka přepínejte mezi jednotlivými režimy gimbalu. DJI Osmo Mobile SE navíc disponuje mnoha inteligentními funkcemi, s nimiž zaznamenaným okamžikům dodáte nový rozměr.

Stativ stvořený pro plynulé video.

Stativ DJI Osmo Mobile SE má kartáčový stejnosměrný motor s vysokým točivým momentem, který gimbalu umožňuje reagovat na mírné posuny i pokud k němu připnete velké i těžké smartphony. Nová generace řídícího algoritmu DJI Osmo Mobile SE dokáže snadno kompenzovat rychlé pohyby i otřesy, a to v reálnem čase. Základna gimbalu mění svou polohu a snižuje tak chvění a zajišťuje vždy hladké záběry. Soustředit se tak můžete pouze na váš kreativní záměr.

DJI Osmo Mobile SE má inteligentní funkce.

S DJI Osmo Mobile SE vám neunikne baletní vystoupení, rozjařené zvíře nebo neposedné dítě. V centru dění je udrží technologie ActiveTrack 5.0, která díky popracovanému algoritmu dokáže sledovat vybraný objekt i na větší vzdálenost, zároveň ho udržovat v centru záběru a to i ve chvíli, když se ztratí za překážkou a znovu se objeví. Snadno tak vytvoříte plynulý a ničím nerušený záběr. Stativ DJI Osmo Mobile SE také podporuje režimy, jako je Timelapse, Motionlapse a Hyperlapse. Velmi jednoduše tak okořeníte jakékoliv video.

Připraven na akci ve chvíli, kdy přijde inspirace.

Funkce Quick Roll, kterou stativ DJI Osmo Mobile SE disponuje, umožňuje rychlé přecházení z horizontálního natáčení do vertikálního. Máte tak zcela ve svých rukou, jak chcete svůj záměr zachytit. Pro snadné přepínání režimů je na těle DJI Osmo Mobile SE umístěné tlačítko M. Malý displej a čitelný displej zobrazuje úroveň nabití baterie a informace o právě použitém režimu gimbalu. K dispozici také budete mít dvě aplikace DJI Mimo, v níž najdete inspiraci a návody, jak natočit profesionálně vypadající záběr. DJI LightCut vám pak nabídne editor, v němž natočené záběry sestříháte.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Pokročilé

Kapacita baterie 2600
Max. rozměry zařízení v držáku (V x Š x D) 262,5 x 104 x 119,5
Provozní doba na jedno nabití 8

Obecné

Typ Stabilizátor
Určení Pro mobilní telefon
Způsob uchycení telefonu Magnetické
Hmotnost 352
Nabíjecí port USB-C

Vlastnosti

S bluetooth Ano
S dálkovým ovládáním Ne
S Jackem 3,5mm Ne
Zvýšená odolnost Ne
Se stabilizací Ano
Max. hmotnost zařízení v držáku 170 - 290

Velikost zařízení

Maximální šířka (mm) 6,9 - 10
Maximální výška (mm) 67 - 84

Obsah balení

Osmo Mobile SE; DJI OM Magnetic Phone Clamp 3; Grip Tripod; Napájecí kabel; Skladovací pouzdro; Dokumenty

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Vše proběhlo v pořádku, nemám výhrady.

Ověřený zákazník
18.09.2023

Nakupuji zde opakovaně, vždy vše v naprostém pořádku, komunikace probíhá v pohodě, zboží vždy pečlivě zabalené a dorazí to naprosto turbo!

Ověřený zákazník
15.09.2023

Rychlost, spokojenost s doručením.

Ověřený zákazník
05.09.2023

OK

Ověřený zákazník
20.08.2023

Nakupoval jsem asi podruhé a stejně jako u prvního nákupu, bylo vše v pořádku. Zboží bylo doručeno rychle a bylo pečlivě zabaleno .

Ověřený zákazník
15.08.2023

S obchodem jsem velmi spokojený, určitě nebudu mít problém nakoupi znovu :)

Ověřený zákazník
14.08.2023

Zboží mi bylo doručeno hned následující den, i když jsem objednával relativně pozdě odpoledne. Nakupuji zde už podruhé a opět vše proběhlo ukázkově. Obchod mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník
03.08.2023

Aktuální iPad Pro za 75% RRP

Ověřený zákazník
03.08.2023

Fast but poor communication

Ověřený zákazník
31.07.2023

Objednala jsem si zboží s tím, že dorazí 13.7. (Na stránkách i při dokončení nákupu to bylo jasně uvedeno). Normálně datum neřeším, ale teď pro mě bylo extrémně důležité, protože v dalším týdnu se chystáme pryč. 13.7. Nic, volám na zákaznickou linku - ochota 0, zboží nejde nikde vyzvednout, nejde změnit doručení/vyzvednutí, prostě si musím počkat, než mi ho kurýr z DPD doručí. Ještě ten den (13.7.) jsem dostala zprávu, že zboží bude ten den předáno dopravci a doručené do 1-2 pracovních dnů (svitla ve mě naděje, že DPD je rychlé a že když ve čtvrtek vyzvedne, v pátek doručí. V ten den ale zboží přepravci určitě předáno nebylo, DPD při převzetí zboží totiž posílá email, který dorazil o den později a k mé smůle to znamená, že objednané zboží dorazí až v pondělí v příštím týdnu, kdy už ale nebudeme doma a budu čekat dalších několik týdnů, než budu moci zboží používat. Chápu, že se něco může zdržet pokazit, to se děje, ale vadí mi neochota a laxnost. Před dvěma měsíci jsem objednávala zboží a měla jsem ho do druhého dne. Eshop určitě není špatný, myslím, že jsem měla jen smůlu, hlavně na lidi…..

Ověřený zákazník
15.07.2023
Všechny recenze