DJI Osmo Pocket

DJI Osmo Pocket

Je kapesní stabilizátor s vestavěnou kamerou, který kombinuje mobilitu a stabilitu. Je vybaven kamerou pořizující 12MPx snímky a video v rozlišení 4K/60fps. Dotyková obrazovka zobrazuje živý náhled a umožňuje veškeré nastavení kamery a závěsu.
Kód: ACOSDJIOSP002 EAN: 6958265186189 Part No.: DJI0642
9 690 Kč
8 008 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální skladDJI OSMO Pocket

Kapesní stabilizátor s vestavěnou kamerou.S DJI OSMO Pocket s nejmenší ruční kamerou s 3-osou stabilizací se každá chvíle může změnit ve filmový zážitek. S OSMO Pocket můžete během několika vteřin sdílet své zážitky odkudkoli a kdykoli. OSMO Pocket z vašich momentek vytvoří dech beroucí obrazy života. Díky 1/2.3 palcovému snímači se zorným úhlem 80° a clonou f/2.0 pořizuje fotografie s ohromujícími detaily. Videa v rozlišení 4K/60fps s datovým tokem 100 Mbps a fotografie 12MP stojí vždy za sdílení.

K produktu je k dispozici zcela nová aplikace DJI Mimo, která umožňuje v režimu Story vytváření videoklipů v profesionální kvalitě. K dispozici jsou i inteligentní režimy jako ActiveTrack, Panorama, Motionlapse a Timelaps, které poskytují vše, co potřebujete k vytvoření dokonalých výstupů.
 

FPV režim

Akci zachyťte z vlastní perspektivy. Kamera v režimu FPV kopíruje orientaci závěsu a vy tak můžete natočit stabilizované a napínavé akční záběry.

ActiveTrack

Prstem označte objekt a funkce ActiveTrack jej začne inteligentně sledovat. V režimu Selfie se automaticky spustí FaceTrack, který vás udržuje v záběru.3x3 Panorama

Funkce pro fotografování dech beroucích krajin. 3x3 panorama pořizuje snímky ve vysokém rozlišení a s ohromujícími detaily.

Motionlapse

Krásný den zachytíte v jediném záběru. Funkce Timelapse změní hodiny ve vteřiny, pohyb kamery pak dodá záběru dramatický efekt.


  

Nightshot

OSMO Pocket automaticky detekuje a nasvítí scénu se zhoršenými světelnými podmínkami pro dosažení správné expozice. Déle můžete pořizovat 2-3 vteřinové expozice bez stativu v režimu PRO.

OSMO Pocket je pro všechny, co chtějí sdílet svůj příběh, proto jsme vyvinuli DJI Mimo. Tato dedikovaná aplikace vám nabízí celou řadu nástrojů pro editaci a střih, šablony a přístup ke komunitě tvůrců, která inspiruje váš vlastní obrazový příběh.